Müge Anlı izle - 10 Ocak, Müge Anlı canlı izle, 42 gündür kayıp olan Emine Kutluca bulunabildi mi?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ocak canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 10 Ocak tek parça izle.

Bursa'da kaybolan Serkan - Gülseren Bilgin ve çocukları 13 yaşındaki Şafak, 10 yaşındaki Savaş ve  8 yaşındaki Muhammet Barış Suriye'de Cihata mı götürüldü? Bu kayıplarla eş zamanlı olarak gelen 5 kişilik bir ailenin daha ortadan kaybolması Müge Anlı'da kafaları iyice karşıtırdı.  42 gündür kayıp olan Emine Kutluca bulunabildi mi? Ankara'da iş yerine giderken kaybolan Emine Kutluca, en son bir arabaya bindirilirken görüntülendi. Emine Kutluca'nın başına neler geldi?

Müge Anlı, Müge Anlı izleMüge Anlı canlı izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle..

GÜRKAN'IN KAYINPEDERİ NELER SÖYLEDİ?

2.5 Aydır kayıp olan Gürkan'ın kayınpederi programa bağlandı. 5 Aydır evli olan Gürkan, eşinin ailesinin evine gitti. Eşinin ailesinden dayak yediği iddia edilen Gürkan'dan hiç bir haber alınamadı. Gürkan'ın kayınpederi ise olanları yalanladı.

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 09 Ocak 2014 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 09 Ocak İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran itiraf, Müge Anlı ile Tatlı Sert 09 Ocak 2014 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 09 Ocak 2014 canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 09 Ocak 2014 tek parça izle.

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 


YORUMLAR