Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle 8 Mayıs 2013, Hasan Ünlü'nün katili bulundu mu? Hasan Ünlü'nün torunu İsmail canlı yayında neler söyledi?- ATV

Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret 8 Mayıs 2013, Yeni gelin Leyla İşhankuleyeva nerede nasıl bulundu? Leyla neler söyledi? Leyla'yı kim kaçırdı, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle

        MÜGE ANLI'DA BUGÜN NELER YAŞANDI? Hasan ÜNlü'nün torunu İsmail hakkındaki iddaaları canlı yayında yanıtladı. 28 Mart 2013'te kaybolan yeni gelin Leyla İşhankuleyeva'dan müjdeli haber geldi. Müge Anlı, Leyla İşhankuleyeva'yı bulmayı nasıl başardı?  Üzeyir Kaya cinayetinde flaş gelişmeler yaşandı. Kaya cinayetini üzerine aldığı ileri sürülen Kenan Kurt'un canlı yayında söyledikleri şoke eden gerçekleri ortaya çıkardı. Müge Anlı Hamit Batmazoğlu'nu buldu!... Hamit'in annesi Ümmühan, oğlunun teyzesi tarafından saklandığını ileri sürmüştü...Kayıp Hamit'in teyzesi Hatice Suyabatmaz, telefonla canlı yayına bağlanarak yeğeni Hamit'in nerede olduğunu bilse de söylemeyeceğini söylemişti.  Müge Anlı kayıp Mesut Gürbüz'ü arıyor!, Mesut'un başına ne geldi? Seyda Durmuş babası Sadık Kavaya'yı bulabilecek mi?  Şeyda Durmuş hiç görmediği babası Sadık Kavaya'yı arıyor....Üzeyir Kaya 3 Şubat 2013'te Antalya Boğaçayı'nda ölü olarak bulundu. - İstanbul'da kaybolan Ramazan Ünlü'nün başına ne geldi?

8 Mayıs 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:


 
FİRUZAN KIZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

TWİTTER'DA ESPİRİLİ MÜGE ANLI TWEETLERİ ART ARDA GELİYOR!

Volkan #SBF ‏@YeterszBakiiye
Müge Anlı'nın çocukken saklambaç oynayıp ebe olduğunu düşünsenize.

Müge Anlı ‏@Buluruz 

Sıradan bir arayan belasını da bulur mevlasını da. Yetişkin bir Müge Anlı ise başkalarının belalarını da bulabilmektedir.

Ufiturkey©designer ‏@Ufi_O 

Düşünsenize ben 2 gün Tweet atmasam kesin Müge Anlı beni arar. Korkumdan en fazla 10 saat ara veriyorum.

Furkan Kefal ‏@FurkanKefal 

neden türkiye'de kayıp balık nemo gibi filmler çekilemiyor diye hiç düşündün mü? çünkü burada müge anlı var!

Öz babası tarafından kaçırılan 7 yaşındaki Emre bulundu!

İzmir’de yaşayan Billur Salihreisoğlu’nun 10 yıllık evliliği, şiddetli geçimsizlik yüzünden sona erdi. Çocuğunun velayetini alan anne Salihreisoğlu, Babalar Günü’nde Emre’yi alan eski eşi Adnan B.’den ve oğlu Emre’den 10 aydır haber alamıyor, sadece zaman zaman kendisine e-mail geliyordu. Bu olay üzerine Müge Anlı’nın “Tatlı Sert” programına konuk olan anne Billur Salihreisoğlu, bir izleyici tarafından gelen telefon ile, oğlunun Balıkesir’de olduğunu öğrendi. Bunun üzerine harekete geçen Balıkesir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Emre’yi buldu ve babasını gözaltına aldı.
Bu sırada oğlunun bulunduğu haberini Çeşme’de alan anne de, Balıkesir’e hareket etti.
 

 Atv Müge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr


YORUMLAR