Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümü izle, ATV, 25 Mart 2013,dünkü bölümü izle,programı full izle,tamamını izle,Müge Anlı İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever bulabilecek mi?

Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 25 Mart 2013 Pazartesi günü yayınlanan programı izle,25.03.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle

    MÜGE ANLI, KAYIP ŞABAN VATANSER'İ BULABİLECEK Mİ?

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 

25 Mart 2013 Pazartesi günü yayınlanan programı izle:SON PROGRAMDA NELER YAŞANDI?

 İZLE


En son Avanoslu Tunç ve Selda nın kayıp olayını sonuçlandırmak üzere kararlı bir şekilde olayın üzerine giderek ATV ekranlarına taşıyan Anlı Nevşehir de özellikle bayanların sabah saatlerinde ekranlarda gözlerini kırpmadan izlemesine neden oluyor.

Müge Anlı,ATV ekranlarında rating’lerdeki başarılarıyla parmak ısırtıyor.

Uzun süredir sabah kuşağının tartışılmaz lideri olan Anlı, magazin haberciliğindeki detaycılığını “Müge Anlı ile Tatlı Sert “programında da sürdürüyor.

Avanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde ailece yaptıkları pikniğin ardından kaybolan ve o günden bugüne bir daha haber alınamayan Avanos'un kayıpları Tunç Boztepe ve Selda Grosle'nin aranmasına Müge Anlı İle Tatlı Sert programında devam edildi. Stüdyoda bugün geçmiş programlarda anlatılanların bir muhasebesi yapılırken en çarpıcı gelişme Alman eşin açıklamalarıyla ortaya çıktı. Müge Anlı hafta sonunda kadınların bu olay için çok mesaj gönderdiğini belirterek "En başından beri Kevser Teyzenin Tunç ve Selda'nın başına ne geldiğini biliyorum" açıklamasına Kevser Teyze "Bilsem niye söylemeyeyim" cevabını verdi. Programda genel kanı Kevser Hanımın çok şey bildiği ancak bir takım korkular sebebiyle bildiklerini sakladığı yönündeydi. Kevser Hanım ise program boyunca kızı Selda'dan yakındı. Kızının yaptığı 3 evlilikte de kendilerini dinlemediğini söyledi. 

Niyazi ise anneannesinin otelde teke tek kaldıklarında gayet rahat bir şekilde konuştuğunu, ancak stüdyoda bunları yeterince ifade edemediğini belirtti. Anneannesiyle arasındaki tek problemin de bu olduğunu dile getirdi. Niyazi bir başka açıklamasında ise "Tuç abi öldürsen kesinlikle bağevine gitmezdi" dedi.

Stüdyoda bulunan konuşmacıların tamamı Kevser Hanıma bildiklerini anlatması için gözle görülür bir baskı uyguladılar. Ancak Kevser Hanım daha önce anlattıklarına yeni bir eklemede bulunmadı.
Programın son bölümünde ise Alman eş ile yapılan telefon görüşmesine yer verildi. Alman eş Selda'ya aşık olduğunu belirterek yaşadıklarını uzun uzun anlattı.


Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!

Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi   

GEÇTİĞİMİZ AY CESEDİNE ULAŞILAN SİNEM YURDUNUR’UN AİLESİ, KIZLARININ KEMİKLERİNİ BEKLİYOR!

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde kaybolan ve 3 yıl sonra battaniyeye sarılı olarak kemikleri bulunan Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur’un ailesi 1 aydır İstanbul Adli Tıp Kurumu’nda DNA testi yapılan kızlarının kemiklerini bekliyor.

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü 2’nci sınıfa giderken 2010 yılı temmuz ayında sınava girmek için İstanbul Çatalca’dan geldiği İnegöl’de kaybolan Sinem Yurdanur’un battaniyeye sarılı kemik ve saçlarına geçtiğimiz Şubat ayında, ilçeye bağlı Çayyakan Köyü Boğazova Mevkii’nde 50 metrelik uçurumda battaniyeye sarılı olarak bulundu. Genç kızın ailesine cep telefonu ile haber verilirken kemik ve saçları, DNA testi yapılması için kurye aracılığı ile İstanbul Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi.

Cinayet, Sinem Yurdanur’u öldürdükten sonra intihar eden sevgilisi Emrah Kaya’nın yakın arkadaşı olan, olayla ilgili tek bilgi sahibi olduğu belirtilen Rıfat A.’nın çektiği vicdan azabına dayanamayıp olayı itiraf etmesi sonucu ortaya çıktığı ifade edildi.

İstanbul’da oturan Sinem Yurdanur’un babası Tahsin Yurdanur, kızının kemiklerinin toprağa verilmek üzere kendilerine hale teslim edilmediğini söyledi. Normal şartlarda 2 hafta içersinde teslim edileceği belirtilen kemiklerin 1 aya yakın süredir verilmediğini anlatan Tahsin Yurdanur, "Üç yıl kızımın bulunmasını bekledim. 1 aydır da kızımı kabrine uğurlamak için kemiklerini bekliyorum. Bu hafta belki verilebilir" dedi. Cinayetle ilgili soruşturma İnegöl Cumhuriyet Savcılığı’nca sürdürülüyor.

22 Mart Cuma 2013 tarihli yayın:20 Mart Çarşamba 2013 tarihli yayın:19 Mart Salı 2013 tarihli yayın:18 Mart Pazartesi 2013 tarihli yayın 


.

 


YORUMLAR