Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölümde neler yaşandı?, 14 Mart 2013, ATV, Kayıp olan Selda, Tunç ve Şaban bulundu mu?, İZLE

14.Mart 2013, Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Müge Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,ATV

  VATANDAŞIN SORUNLARINI MÜGE ANLI ÇÖZÜYOR!

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 

14 Mart 2013 Perşembe günü yayınlanan program:
Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!

Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi   Müge Anlı misafiri payladı!


Müge Anlı'nın Tatlı Sert programına katılarak 5 aydır kayıp olan kocasını arayan kadın ile Müge Anlı arasında geçen sert diyalog sırasında konuğun mikrofonu kapatıldı.

Müge Anlı'nın çok kızdığı kadına, 'Nasıl karılarını katleden erkeklere kızıyorsam sevgilileriyle bir olup kocalarını gömen kadınlara da aynı şekiyde kızıyorum. Kocanızı sevmiyorsanız gidin boşanın" sözleri ortalığı karıştırdı.

5 aydır kayıp olan kocasını aramaya gelen Sabire Hanım'ın açıklamaları ve hakkındaki iddiaları yalanlaması Müge Anlı'yı çileden çıkardı. Programın sonlarına doğru Müge Anlı, Sabire Hanım'a patladı. Sabire Hanım'ın da Müge Anlı'ya bağırması üzerine önce Sabire Hanım'ın sesi kesildi, sonra reklam arasına gidildi

MÜGE ANLI'DAN SABİRE HANIM'A: BANA ÇEMKİRME!

Anlı'nın kendisi ile ilgili iddialarına "Çok yanlış iddialarda bulunuyorsunuz. Kesinlikle kabul etmiyorum. Gücünüz yetiyorsa gerçek suçluları bulun" diye tepki gösteren Sabire Hanım'a Anlı da "Bana çemkirme" diyerek sert çıktı.

 

MÜGE ANLI ZİRVEYİ KİMSEYE BIRAKMAYA NİYETLİ DEĞİL!

Müge Anlı ,Medya Takip Merkezi'nin (MTM) medyaloji.net için hazırladığı 18- 24 Şubat tarihlerini kapsayan araştırmada, 'sosyal medyada en çok konuşulan yazarlar' oldu.Bin 499 ileti ile birinci sırayı kapan Anlı'yı, bin 184 ileti ile Ayşe Arman takip ederken, üçüncülüğü de 954 ileti ile Umur Talu kazandı.

SİNEM YURDANUR CİNAYETİ ÜLKEYİ YASA BOĞDU!


Sinem Yurdanur'un Katili Emrah Kaya, Müge Anlı... ile Haberdesin

SİNEM'İN KEMİKLERİ BULUNDU

Emrah K., Sinem’in kayıp olmasıyla ilgili arkadaşı bile olsa tereddüt etmeden ele vereceğini de sözlerine eklerken, televizyon programında rahat tavırlarla konuşması dikkatlerden kaçmadı 

SİNEM YURDANUR CİNAYETİ ELE ALINIYOR:SİNEM'İN
 ANNESİ KAHROLDU!MÜGE ANLI'NIN NASIL BİR KARİYERİ VAR?

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.


13 Mart 2013 tarihli yayın:12 Mart 2013 tarihli yayın:11 Mart 2013 tarihli yayın:8 Mart 2013 tarihli yayın:7 Mart 2013 tarihli yayın:6 Mart 2013 tarihli yayın:5 Mart 2013 tarihli yayın:4 Mart 2013 tarihli yayın: 
1 Mart 2013 tarihli yayın:


28 Şubat 2013 tarihli yayın: 


YORUMLAR