Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle.. Neyzen Germiyen'in katili bulunabildi mi? Neyzen Germiyen'in itirafçısından şok sözler!

Müge Anlı kayıp Emine Doğan ve oğlu Ertan Doğan'ın peşinde! izle 4 Eylül 2013, Müge anlı canlı izle, Nezen Germiyenoğlu cinayeti bugün aydınlanıyor mu?

 Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar... Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. 

4 Eylül 2013 - Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

MÜGE ANLI PROGRAMA AYAZ'I ARAMAKLA BAŞLADI

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. 4 Eylül 2013 Atv canlı izlemek için tıklayınız..

4 Eylül 2013 tarihli program

  MÜGE ANLI'DA BU HAFTANIN KONUSU EVLENME TEKLİFİ OLDU

Yayınlanma tarihi: 4 Eylül 2013  Müge Anlı İle Tatlı Sert

 Kerem Koçin, bir dönem TGRT Haber’de haberlerin sesi oldu, birçok yayında da muhabir olarak İstanbul’un çeşitli yerlerinden canlı bağlantılarla ekrana geldi.

Kısa bir süre sonra ATV’de yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programına transfer oldu Kerem. Orada da başarıdan başarıya imza attı. Ama en önemi başarısı Şule’nin kalbini kazanmak oldu…

2 Eylül tarihli program:

 

YENİ SEZONDA, YENİLİKLER İLE DÖNDÜ 

Programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde, kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları çözmeye çalışan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı iki aylık bir aranın ardından bugün ekranlara geri döndü.

OLAYLARA, CANLANDIRMALAR İLE YAKLAŞILIYOR 

Katillerin yakalanması için çeşitli yollara başvuran Müge Anlı, artık programında canlandırma yöntemine de kullanacak. Bugünkü programda ilk defa izleyici ile buluşan bu yöntem daha önce Flash Tv ekranlarında yayınlanan "Gerçek Kesit" programındaki oyunculukları hatırlattı..

ŞAKAYLA KARIŞIK KIZDI

Yeni sezonun ilk programına başlarken tatil boyunca sosyal medya da ve sokakta büyük destek gördüğünü ve “Artık programınız başlasa da Rahmi bey ile didişseniz” diyenlerin olduğunu vurgulayan Müge Anlı yine çok heyecanlıydı.

Kendisi için getirilen çiçeği almak üzereyken konuklarına eksik mikrofon takıldığını görünce “Nerede Lütfü abinin mikrafonu. Ne oldu bu sene kısıntıya mı gittik? Mikrofonumuz eksik mi?” diyerek yapım ekibine şakayla karışık sitemde bulunmayı ihmal etmedi.

 

  

 

Kerem Koçin’in canlı yayında diz çökerek yaptığı romantik teklife, Şule’den “Evet” cevabı geldi.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,full programı izle,24 haziran 2013,müge anlı,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,yeni bölüm full hd izle,tek parça izle,full programı izle,29 haziran 2013,müge anlı,29 haziran 2013,29.06.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,yeni bölüm hd izle,müge anlı,canlı yayın,evlenme teklifi,tgrt haber,istanbul,kerem koçin,şule,müge anlı ile tatlı sert

Müge Anlı'nın programında adım adım sonuca doğru:

müge anlı,Müge Anlı ile Tatlı Sert,izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Leyla Alkaç,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı yeni bölüm hd izle,son bölüm,atv, 21 Haziran,cuma, Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran videosu, Müge Anlı 21 haziran izle. müge anlı ile tatlı sert programı bugün, müge anlı ile tatlı sert izle bugün, müge anli bugünkü programi, müge anlı son bölüm izle.

Müge Anlı Hayat Hikayesi:

Müge Anlı kimdir?

 

Müge Anlı alışveriş yapmak için gittiği alışverişmerkezinde bodyguardlarıyla dolaştıMüge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr

Bir yıldır kayıp olan Bülent Akay'ın, eşinin sevgilisi tarafından uyurken silahla vurulduğu ortaya çıktı. Zanlılar Suriye'ye kaçmak üzereyken yakalandı..

 Kocasını öldürüp canlı yayına çıktı 

 Ekranların tanınan simaları televizyon sektörüne başladığında nasıldılar?

Müge Anlı'nın 25 Haziran Salı günki programından:

 


YORUMLAR