Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle- 3 Nisan 2013 - ATV - FULL program İZLE,02.04.2013, seyret

Selda Boroze'nin katilini bulmak için yoğun uğraş veren Müge Anlı, aynı zamanda kaybolan İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever'in başına ne geldiğini ortaya çıkarmak için gayret ediyor. Müge Nihat Yazar'ı arıyor!

      MÜGE ANLI, KAYIP İLKER ÇELİKKOL'U ARIYOR! SELDA BOROZE'NİN KATİLİ KİM! NİHAT YAZAR'IN BAŞINA NE GELDİ?

Müge anlı son dönemde 3 vakayı aydınlatmak için uğraşıyor. Selda Boroze'nin katilini bulmak için yoğun uğraş veren Müge Anlı, aynı zamanda kaybolan İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever'in başına ne geldiğini ortaya çıkarmak için gayret ediyor. Müge Anlı son olarak İzmir'de kaybolan Nihat Yazar'ın ilginç kayboluş hikayesindeki şifreleri çözmek için mücadele ediyor. Stüdyodaki konukları ile sorunların üstesinden gelmeye çalışan Müge Anlı, bakalım son bölümde hangi ipuçlarına ulaşacak?

3 Nisan 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:


SİNEM YURDANUR BUGÜN DEFNEDİLİYOR!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın programında defalarca işlenen üniversiteli Sinem Yurdanur’un naaşı bulunmuştu. Adli Tıp'taki işlemlerin sona ermesinin ardından Yurdanur'un naaşı bugün defnedilecek.

MEDYALOJİ ÖZEL- İnegöl'de, 3 yıldır kayıp olan üniversite öğrencisi genç kızın cesedi bulunmuştu. İddiaya göre, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2010 yılının haziran ayında kaybolan İnegöl Meslek Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur'u arama çalışmaları kapsamında, 20 Mart 2012'de İnegöl'de düzenlenen organize suç örgütüne yönelik operasyon kapsamında tutuklanan Rıfat A'nın ifadesine başvurdu. Tutuklu sanığın itirafı üzerine harekete geçen ekipler, Sinem Yurdanur'un cesedini, Çaykaya köyü Boğazova mevkisinde bir çukura atılmış halde bulunmuştu.


AİLESİ MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINA KATILMIŞTI
Kızlarını üç yıldır arayan aile ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın programına katılıp, Sinem'in izini bulmak için çağrıda bulunmuştu. Programda kayıp kızı Sinem Yurdanur'u tam 27 gündür aradığını söyleyen anne, canlı yayında acıyla feryat etmişti. Kızını çok özlediğini haykıran annenin hali Müge Anlı'yı da gözyaşlarına boğmuştu.

SİNEM'İN CENAZESİ BUGÜN
Sinem Yurdanur kaybolmasından yaklaşık 3 sene sonra köyünde bugün öğle namazını mütakiben düzenlenecek olan tören ile sonsuzluğa uğurlanacak.

Müge Anlı bugün programına Sinem Yurdanur'un bugünkü cenaze töreni ile ilgili şu sözleriyle başladı: "Allah ölümün bile hayırlısını versin.Hiç olmazsa hepimizin tesellisi o kız uçurumun kenarında battaniye sarılı olarak durmaktan kurtuldu. Yasal prosedür gereği DNA testi yapılması gerekiyordu. Çünkü kaybolduktan 3 sene sonra bulundu naaşı. İnşallah huzur içinde uyusun Sinem. Ne diyeyim ya dualarımızı eksik etmeyelim. Allah hiç birimize böyle bir acı yaşatmasın. "

Muhabir: Ece Altuneli


YORUMLAR