Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ekim full izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, Kayınpeder gelin ordan kayboldu!

Mehmet Ummaz'ın babası Şefer Ummaz,gelini Emel ve 1 yaşındaki torununu alıp kaçtı. Müge Anlı'da şaşırtan olay! Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle,Müge Anlı izle

    Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle  9 Ekim  2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 9 Ekim 2013 -  Müge Anlı yine çözülmez cinayetlerin peşinde koşmaya devam ediyor.. Yeni Sezona kaldığı yerden devam eden Müge Anlı, Nezen Germiyen cinayetindeki sır perdesini aralayabilecek mi?  Cİnayet ve tecavüz olaylarının dedektif edasıyla çözen Anlı ve ekibi, bakalım son günlerdeki olayları çözmek için nasıl bir yol izleyecek, kimlere ulaşabilecek? Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yaardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.  

NEZEN GERMİYEN: BİZİM LAURA PALMER

Müge Anlı’nın Nezen Germiyen olayı giderek bir “fenomen” halini alıyor. Bilmem kendisi farkında mı? Bir cinayet takibi ya da bir toplumsal kötüleşmenin en uç örneği... Bu cinayetin ardında “kötülük” adına her şey var.
Nezen Germiyen bir nevi Laura Palmer. Düzenin üstünü örttüğü bir cinayet. “Hepimiz suçluyuz ama değiliz” hikayesi. Programda ne kayboluşlar, ne cinayetler yer aldı. Sanırım en “uzun soluklu ve ilgi çekeni” bu oldu. Bir de küçük kızın cinayet hikayesinin “reyting” öyküsü var. 
“İkiz Tepeler”in Laura Palmer’i da bir cinayete kurban gitmişti. Bu görünen yüzüydü. Katili araştırılmaya başlanınca tüm kasabanın bu işin içinde olduğu anlaşılmıştı...

Sina Koloğlu

MÜGE ANLI TEKNOLOJİDEN Bİ HABER

 Aylardır programda Nezen Germiyen cinayetini çözmeye çalışan, tarafları karşılaştıran Müge Anlı, bugün Nezen'in kolundaki sign'lerin peşine düştü.

Anlı'ya bu detayda izleyenlerler yardımcı oldu.

Anlı'nın konu ile ilgili bilgisinin olmadığını öğrenen izleyiciler programı mail yağmuruna tutup Anlı'ya yardımcı olmaya çalıştı.
 
 

Peki ama Sing nedir?

Facebook'un son günlerde moda uygulaması Sing, kısaca karşı tarafa fotoğrafta bir mesaj iletmek olarak tanımlanabilir. Bu uygulama, sizin fotoğrafınızı kullanarak arkadaşlarınızın ismini bir kağıda, kolunuza veya bacağınıza yazmanıza olanak sağlıyor. Son günlerde Esra ve Ceyda'nın hayranlarıda bu olaya el attı ve bayağı komik olan o hayran fotoğrafları bir çok web sitesinde yayınlandı.

 İşte Nezen Germiyen'inde böyle sing fotoğrafları bulunuyor. 

 MÜGE ANLIYA KANLI NİGAR YAKIŞTIRMASI!

Okan Bayülgen, Show TV’de haftada üç gece, üç farklı programla sevenleri ile buluşuyor. 

Dün akşam ekranlara gelen Çıplak Kafa’da Okan Bayülgen, gündüz kuşağının dikkatleri çeken programlarından Müge Anlı ile Tatlı Sert’e göndermede bulundu.

Dün akşam ilk kez ekranlara gelen Çıplak Kafa’nın konusu kına geceleriydi. Konu ile ilgili programa bağlanan izleyiciler kına gecelerinde yaşadıklarını anlattı.Yayına bağlanan Şule Yıldız ile Okan Bayülgen arasında geçen ve Müge Anlı ve programının hedef alındığı ‘Nigar Kanlı’ diyaloğu programada kahkahalara neden oldu.

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 


YORUMLAR