Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, kayıp Levent Akay'ın eşinin kaçtığı Resul Bey neler söyledi?, 15.04.2013, ATV, tamamını SEYRET, tek parça, VİDEO

15.04.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Müge Anlı ile Tatl yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle

 Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. 

15 Nisan 2013 Pazartesi günü yayınlanan programı izle:

Müge Anlı tehdit mi ediliyor?

Atv'de hazırlayıp sunduğu program ile pekçok cinayeti çözen, kayıbı ailesine kavuşturan müge anlı bir alışveriş merkezinde polis korumalar ile görüntülenince akıllarda soru işaretleri oluştu.

“Tatlı Sert” programının sunucusu müge anlı, geçtiğimiz gün Akmerkez’de görüntülendi.

Mağazaları dolaşan Anlı’ya polis korumaları da eşlik etti.

Görüntülenmekten rahatsız olan sunucu, “Beni neden çekiyorsunuz? İzin aldınız mı?” diye tepki gösterdi.

müge anlı, Homer Simpson’lı tişörtüyle dikkat çekti.

 

İşte Müge Anlı'ya gelen Twitter yorumları:

Baattin ‏@picadambaattin 
Niye kimse Müge Anlı'dan şüphelenmiyor? İnsanları kaçırıp kaçırıp buldum diyor bence.

Vasfiye Teyze ‏@_vasfiyeteyze_ 
Ne çektin be Müge Anlı! Kayıpları bulcam, ölüleri diriltcem, dargınları barıştırcam diye ne didindin be yavrum.. 

Ahmet Mert Sarıışık ‏@A_Mert91 

Müge Anlı, Ali Ağaoğlu Sinan Çetin'i bir yere götüremeden bulmuş.. reklam iptal.

nur demirag official ‏@nur_demirag 
tv sevgilini buluyor izdivaçla, evlendiriyor sevgili dünürümle, evliliğinde sorun olursa yalçın çakır çözüyor, ölürsen müge anlı gömüyor :)

Nafer Ermiş ‏@NaferErmis
Kaybolmaktan korkmuyorum da, gelir beni Müge Anlı bulur diye korkuyorum.

Savur'larınNazlı ‏@svrnzl 
Müge Anlı'yı izleyim dedim, izlemez olaydım etrafımdaki herkes artık şüpheli. 


MÜGE ANLI, 
KAYIP 
İLKER ÇELİKKOL VE 
NİHAT YAZAR'I ARIYOR - SELDA BOROZE'NİN KATİLİ KİM! 

Müge anlı son dönemde 3 vakayı aydınlatmak için uğraşıyor. Selda Boroze'nin katilini bulmak için yoğun uğraş veren Müge Anlı, aynı zamanda kaybolan İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever'in başına ne geldiğini ortaya çıkarmak için gayret ediyor. Müge Anlı son olarak İzmir'de kaybolan Nihat Yazar'ın ilginç kayboluş hikayesindeki şifreleri çözmek için mücadele ediyor. Stüdyodaki konukları ile sorunların üstesinden gelmeye çalışan Müge Anlı, bakalım son bölümde hangi ipuçlarına ulaşacak?

Genç kızlara neler oluyor?

Ergenlik dönemi çalkantılı zamanlardır. Bu dönemde genç kızlar, sakin geçen bir çocukluk döneminin aksine, patlayan bir bombaya dönüşebilirler. Müge Anlı'nın sunduğu gündüz kuşağı programında bu dönemdeki genç kızların aileleri ile nasıl bir iletişimsizlik içinde olduklarını ve evden kaçıp bir erkeğin peşinden gittiklerini görüyoruz. Yağmurdan kaçarken doluya tutuluyorlar ama o yaşta, o dönemde bunun farkında olmaları mümkün değil. Sonra sakinleşecek ve yaptıklarının yanlış olduğunu anlayacaklar ama yaşananları değiştiremeyecekler. 
Bu dönemin daha sorunsuz geçmesi mümkün. Ama burada görev anne-babaya, aileye düşüyor. Onların bu dönemdeki gençleri anlaması ve nasıl davranılacağını bilmesi ve bu çocuklara anlayışlı davranması gerekiyor. Tabii bunun için bilinçli bir anne-baba olmak gerek. Olamadıklarını bu programa katılıp, kızlarını arayan anne ve babaları izlerken görüyoruz. (YENİ ASIR: Seda Kaya Güler)


12 Nisan 2013 Cuma günü yayınlanan programı izle:

 

 


YORUMLAR