Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Fatma Begüm Turtur babası Yılmaz Gökhan'ı arıyor... 1 Mart 2013 (BUGÜNKÜ PROGRAMIN TAMAMINI İZLE)

01.03.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

               Bursa’da 2.5 yıl önce kaybolan ve dün ormanlık bir alanda uçurumda bulunan üniversite öğrencisi Sinem Yurdanur'un bir süre önce intihar eden katil zanlısı Emrah K. katıldığı televizyon programında cinayeti inkar etmişti. Polisin yaptığı narkotik operasyonunda silahla canına kıyan Emrah K. Müge Anlı'nın programında Sinem’i görmediğini ve üzerine iftira atıldığını söylemişti.

Bursa’nın İnegöl İlçesi’nde, 2,5 yıl önce ortadan kaybolan Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur’un ceset parçaları uçurumun dibinde battaniyeye sarılı halde bulundu.

Dün cezaevinde olayı itiraf eden Emrah K.'nın arkadaşı R.A. olay yerini göstermiş cinayet aydınlatılmıştı. R.A. cinayeti Sinem'in sevgilisi Emrah K.'nın işlediğini kendisinin de olay yerinde bulunduğunu ifade etti. R.A. gece Sinem'in rüyalarına girdiğini bu yüzle olayı anlattığını söyledi.


Bir Önceki Bölüm: 28 Şubat 2013


BİR ÖNCEKİ BÖLÜM:27 ŞUBAT 2013:

Sinem Yurdanur'un Katili Emrah Kaya, Müge Anlı... ile Haberdesin

CİNAYETİ BÖYLE YALANLAMIŞTI

R.A. Sinem Yurdanur'u, polis tarafından geçen yıl düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, intihar eden sevgilisi Emrah K.'nın öldürdüğünü belirtti.

Ancak Emrah K., bir yıl önce katıldığı Müge Anlı'nın programında Sinem’i görmediğini ve kaybolduğundan haberinin olmadığını söylemişti. Emrah K., iftira atıldığını iddia ederek kendisini şu ifadelerle savunmuştu: "Ben bu yaşıma kadar böyle bir konuyla karşılaşmadım. Benim çevremde bir dünya kız arkadaşım var. Niye onların başına bir şey gelmiyor. Sevgilim de olsa kimsenin başına bir iş gelmez. Bazen hatalar yaptım ama bunun cezalarını da çektim. Bizi herkes İnegöl’de tanır. Bir arkadaşımın Sinem’le ilişkisinden bahsediliyor. Ancak bu arkadaşım ile Sinem hiçbir şekilde bir araya gelmediler. Benim Sinem’den başka bir kız arkadaşımla da ilişkim olduğunu iddia ediyorlar. Ancak bunlar hepsi yalan. Üzerime iftira atıyorlar. Ben birilerinin canını, yaktım onlar da bizden intikam almak için bize hakaret ediyorlar” İnegöl’de çoğu insanın kendisinden korktuğu yönündeki iddiaları da yalanlayan Emrah K., bir zamanlar mahkemeye çıktığını ve aleyhine 13 kişinin şahitlik yaptığını söyledi. Emrah K., “Madem benden korkuyorlarsa mahkemede şahitlik yaparlar mı? Allaha şükür kendim de vicdanım da rahat. Kendime hiçbir şekilde sıkıntı yapmıyorum, bu olayda tek zararlı çıkan benim. Başlarda insanlar bana farklı gözle bakıyorlardı. Ancak, Sinem’in günlüğü ortaya çıktıktan sonra Sinem’in kayıp olmasıyla benim bir alakam olmadığı görüldü” dedi.

SİNEM'İN KEMİKLERİ BULUNDU

Emrah K., Sinem’in kayıp olmasıyla ilgili arkadaşı bile olsa tereddüt etmeden ele vereceğini de sözlerine eklerken, televizyon programında rahat tavırlarla konuşması dikkatlerden kaçmadı.

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT'İN 27 Şubat Çarşamba günü yayınlanan progmramını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz...
 
Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!
Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi Müge Anlı'nın aradığı kızın kemikleri bulundu!

Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın aradığı üniversiteli kayıp Sinem Yurdanur'un cesedinin yeri katıil zanlısını intiharı sonrası bulundu.

Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın programında defalarca işlenen üniversiteli Sinem Yurdanur’un kaybolması olayında sonuca ulaşıldı. Cezaevinde intihar eden katil zanlısının arkadaşı genç kızın cesedinin yerini söyledi.

Bursa İnegöl İlçesi’nde, 3 yıl önce ortadan kaybolan Uludağ Üniversitesi Meslek Yüksekokulu 2’nci sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur’un, uçurumun dibinde battaniyeye sarılı kemikleri bulundu. Sinem’i, polis tarafından geçen yıl düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, intihar eden sevgilisi Emrah Kaya’nın öldürdüğü öne sürüldü. Cesedin yerini, "Sinem rüyalarıma giriyor. Vicdan azabına dayanamıyorum" diyen, Emrah Kaya’nın arkadaşı Rıfat A. polise bildirdi.

Uludağ Üniversitesi İnegöl Meslek Yüksekokulu Elektrik Bölümü 2’nci sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur, 2010 yılı temmuz ayında sınava girmek için İstanbul Çatalca’dan geldiği İnegöl’de ortadan kayboldu. Sinem Yurdanur tüm aramalara rağmen bulunadı. Sinem Yurdanur’un en son İnegöl’e geldiği gün, Kültürpark’ta bir çok suçtan kaydı bulunan sevgilisi Emrah Kaya ile görüldüğü ortaya çıktı. Olayla ilgili gözaltına alınan Emrah Kaya, Sinem’in kaybolmasıyla hiç bir ilgisinin bulunmadığını söyleyince serbest bırakıldı. Emrah Kaya, geçen yıl Mart ayında uyuşturucu operasyonu kapsamında düzenlenen operasyonda gözaltına alınacağı sırada, yanındaki tabanca ile göğsüne tek el ateş ederek yaşamına son verdi.

ARKADAŞI ’VİCDAN AZABINA DAYANAMIYORUM’ DEDİ

Sinem Yurdanur’un kaybolması olayını araştırmayı sürdüren polis, genç kızın intihar eden sevgilisi Emrah Kaya’nın yakın arkadaşı olan ve aynı operasyon kapsamında tutuklu bulunan Rıfat A. ile cumhuriyet savcılığından alınan izinle cezaevinde bir kez daha görüştü. Polisin, "Bildiğin varsa söyle. Sinem’in annesi ve babası kan ağlıyor. Yardımcı ol" demesi karşısında "Tamam. Zaten Sinem rüyalarıma giriyor. Vicdan azabına dayanamıyorum’ yanıtını veren Rıfat A., Sinem’i Emrah Kaya’nın öldürdüğünü söyledi.

’DÖVERKEN BOYNUNU KIRDI’

Olay günü İstanbul’dan gelen Sinem’i terminalde Emrah Kaya ile karşıladıklarını, ardından bir arkadaşının evine gittiklerini anlatan Rıfat A. "Emrah, ’sen başkalarıyla da geziyorsun’ diyerek kıskançlık krizine girip Sinem’i döverken boynunu kırdı. Sinem öldü. Daha sonra cesedini çarşafa ve battaniyeye sarıp Emrah’ın aracının bagajına koyduk. İlçeye bağlı Çayyakan Köyü Boğazova Mevkisi’nde uçuruma attık. Cesedin burada olması gerekiyor" dedi.

SAÇ VE KEMİKLERİ BULUNDU

Polis, Cumhuriyet Savcısı’ndan alınan özel izinle cezaevinden çıkartılan Rıfat A.’yı bugün, cesedi attıklarını söylediği yere götürdü. Çevrede yapılan aramada battaniyeye sarılı olan ve içersinde sadece saç ve kemiklerin bulunduğu cesede ulaşıldı.

Polis cesedi, DNA testinin yapılması için Bursa Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderecek.

AİLESİ MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINA KATILMIŞTI

Kızlarını üç yıldır arayan aile ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın programına katılıp, Sinem'in izini bulmak için çağrıda bulunmuştu. Programda Sinem'in kaybolması defalarca işlenmişti.

 Sinem’in cesedi bulundu

Ünlü televizyoncu Müge Anlı’nın programında defalarca işlenen üniversiteli Sinem Yurdanur’un kaybolması olayında sonuca ulaşıldı.

İnegöl'de, 3 yıldır kayıp olan üniversite öğrencisi genç kızın cesedi bulundu.İddiaya göre, Bursa Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 2010 yılının haziran ayında kaybolan İnegöl Meslek Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur'u arama çalışmaları kapsamında, 20 Mart 2012'de İnegöl'de düzenlenen organize suç örgütüne yönelik operasyon kapsamında tutuklanan Rıfat A'nın ifadesine başvurdu.

Tutuklu sanığın itirafı üzerine harekete geçen ekipler, Sinem Yurdanur'un cesedini, Çaykaya köyü Boğazova mevkisinde bir çukura atılmış halde buldu. Polis ekipleri, cesedin bulunduğu bölgedeki incelemelerini sürdürüyor.

Rıfat A'nın ifadesinde, aynı operasyonda yakalanacağını anlayınca intihar ettiği bildirilen Emrah Kaya'nın, tartıştığı genç kızı boynunu kırarak öldürdüğünü öne sürerek, daha sonra Sinem Yurdanur'un cesedini bir çarşafa dolayıp, Emrah'ın aracıyla gittikleri Çaykaya köyü mevkisinde derin bir çukura attıklarını itiraf ettiği öğrenildi.

Bursa Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlar Şube Müdürlüğü'ne bağlı ekipler, 20 Mart 2012 tarihinde İnegöl'de, ''suç örgütü kurdukları ve çeşitli suçlardan sabıkalı oldukları'' belirlenen kişilerin bulunduğu adreslere eş zamanlı operasyon düzenlemiş, zanlıların ev ve iş yerlerinde 2 ruhsatsız silah, 5 tüfek, çok sayıda mermi ve zorla imzalatıldığı iddia edilen senetler ele geçirilmişti.

20 kişinin gözaltına alındığı operasyon sırasında, Afet Evleri'nde oturan ve 30'a yakın sabıkası bulunduğu belirlenen Emrah Kaya'nın (27), yakalanacağını anlayınca silahla kendisini göğsünden vurarak intihar ettiği açıklanmıştı. Adliyeye sevk edilen zanlılardan aralarında Rıfat A'nın da bulunduğu 7 kişi tutuklanmıştı. Emrah Kaya'nın, Haziran 2010'dan bu yana kayıp olan İnegöl Meslek Yüksekokulu 2. sınıf öğrencisi Sinem Yurdanur'un yakın arkadaşı olduğu öne sürülmüştü.

AİLESİ MÜGE ANLI'NIN PROGRAMINA KATILMIŞTI

Kızlarını üç yıldır arayan aile ünlü televizyoncu Müge Anlı'nın programına katılıp, Sinem'in izini bulmak için çağrıda bulunmuştu. Programda kayıp kızı Sinem Yurdanur'u tam 27 gündür aradığını söyleyen anne, canlı yayında acıyla feryat etmişti. Kızını çok özlediğini haykıran annenin hali Müge Anlı'yı da gözyaşlarına boğmuştu.

Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!
Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi

  

Müge Anlı neden Behzat Ç.'ye dönüştü

Posta yazarı Mesut Yar'dan Müge Anlı'ya uyarı, "Sert ol ama kaba olmak zorunda değilsin"

Posta gazetesi yazarı Mesut Yar, "Sertlik tamam ama... " başlıklı yazısında Müge Anlı'ya 'Tatlı Sert' uyarılarda bulundu.

Anlı'nın "Dobra Dobra" zamanlarından başlayarak sürekli takipçilerinden biri olduğunu hatırlatan Mesut Yar, "bünyesindeki değişimlerin hepsine de vakıfım..." dedi ve ekledi:

BEHZAT Ç TİPİ POLİS TARZI

"Ama sanırım yaptığı "sert" iş, son bir yıl içerisinde Müge'nin tavır ve konuşma biçimini de sertleştirdi.
Özellikle önceki cuma günü Müge hep alıştığımız hafiye hallerinden ziyade Behzat Ç. tipi polis kardeşlerimizde gördüğümüz bir tarzı da üstüne giymişti...

SERTLİK YAKIŞIYOR AMA KABALIK...

Bendeki bünye ekranda bir zarafet kraliçesine alışınca başka türlü bir şeyi kolay kabul edemiyor. Dolayısıyla Müge kardeşime "sert ol ama kaba olma" notunu düşüyorum... Sertlik yakışıyor ama kabalık ııhhh!

 

CANLI YAYINDA KÜFÜR ŞOKU!


11 şubat 2013 günü ekranlarda çıkan müge anlı ile tatlı sert programında güne sert konuşmalar ve küfürlü dialoglar damgasını vurdu. Müge Anlı'nun sunduğu Tatlı Sert programında yüne küfür skandalı yaşandı.Kayıp, cinayet gibi adli konuların ele alındığı programda sesler yükseldi.

Atv ekranlarında ortam gerilince hemen reklam arası verildi. Müge Anlı bu tür sahneler ile çok rastlamaktadır. Fakat programcı ve sunucu yeteneği ile bu tür gerginlikleri hemen bastırabilmektedir.


YORUMLAR