Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 6 Mayıs 2013, ATV, Pazartesi günü yayını burada, yeni bölüm izle, son bölüm izle - VİDEO

06.05.2013, Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Müge Anlı yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle

 TWİTTER'DA ESPİRİLİ MÜGE ANLI TWEETLERİ ART ARDA GELİYOR!

Nil yılmaz ‏@Niyilmz 
Müge Anlı'nın proğramına çıkan kadınların adı hatice küçüksuyabatmaz - ümmühan batmazoğlu okuyunca bi essay okumuş kadar oluyosun işilkjjhf

Nesli Korkmaz ‏@neslisahkorkmaz 

Sırf Müge Anlı için okula gitmemeye devam edebilirim gwggahsjajf

TÜRK MALI ‏@maladamm
 
müge anlı fenerliymiş, birden kanım ısındı.... fenerli kıs çekiciliği bambaşka...

DişiKanaryalarFan ® ‏@DisiKanaryaFan 

Müge Anlı: Sadece tebrik ediyorum bu kadar daha fazlasını beklemeyin. Fenerbahçe olsa durum başka olurdu. kırmızıda giyiverdik işte :))

6 Mayıs 2013 Pazartesi günü yayınlanan programı izle:


LEVENT AKAY'IN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ ÖĞRENEN ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! - VİDEO- TIKLA İZLE

FİRUZAN KZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

 

MÜGE ANLI'DAN REKOR!

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyiciden aldığı büyük destekle halkın sorunlarını dile getirirken, bu sorunlar da çözüme götüren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1000 programı geride bıraktı. Yayına çıkmadan önce stüdyoyu ziyaret eden atv genel Müdürü Adem Gürses, Tanıtım ve Marka Müdürü Dilaver Kıvrak, başta Müge Anlı’yı ve tüm yayın ekibinin başarısını kutladı. 

atv’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Müge Anlı, en büyük desteği yine atv Genel Müdürü Adem Gürses’ten aldığını, söyleyerek heyecanını izleyicileriyle paylaştı.

 


Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

 Atv Müge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr


 

 

 


YORUMLAR