Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 28 Ocak 2013, ATV, Yeni bölüm izle, son bölüm izle (HD), 16 yaşındaki Ayşe dayısının kızıyla kayboldu!, Ayşe nerede?

28.01.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

 28.01.2013 tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izlemek için TIKLAYIN.... hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert

Sağlık, eğitim gibi hayata dair her konunun, alanında isim yapmış uzmanlarla ele alındığı programda, ekran başındaki izleyici ve stüdyodaki konuklar her an sürprizlerle karşı karşıya geliyor. Ele aldığı konularla gündemin nabzını tutmayı hedefleyen program, sanatçıların da kendini dobra dobra ifade ettiği bir arena... Programda birbirinden farklı faili meçhul dosyalar ele alınırken çözüme kavuşturuluyor. Hiç bir programı rakip olarak kabul etmeyen, farklılığıyla yayın dönemine damgasını vuracak olan programda sosyal sorumluluk projelerine de yer verilmeye devam ediyor. Kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasının startı veriliyor.

Müge Anlı İle Tatlı Sert hafta içi hergün atv ekranlarında sizlerle buluşmaya devam ediyor!

 Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi

 Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de şuanda da yayınlanmakta olan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı Biyografi ; Doğum Tarihi : 19/12/1973 Doğum Yeri : İSTANBUL Meslek : Sunuculuk Burç : Yay Favori Sporu : Yürüyüş Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. (ALINTI) Yukarıda ki öz geçmişe sahip olan Müge Anlı bugünlerde ise ATV kanalında yaptığı programlarla kimilerine göre gönülleri kazanırken, kimilerine göre de olumsuz tepkiler almakta.

BLOGLARDA MÜGE ANLI YORUMLARI NASIL?

ATV de Müge Anlı ile Tatlı sert programının başarılı yapımcısı.

Polisiye filmler, diziler ve polisiye romanlar her zaman ilgimi çeker. Macera, duygusal ikinci planda. Şimdi de TV de, polisiye gurubunda gördüğüm sabah kuşağında ATV de Müge Anlı ile Tatlı Sert

Program yapımcısı, sunucusu Müge Anlı, zehir gibi bir kadın. Genç olmasına karşın, programda, ele aldığı konuları sonuca ulaştırmada üstün başarılarıyla dikkatleri çekiyor.

Kayıp kişileri bulmada, cinayetlerin meçhul faillerine ulaşmada abartmıyorsam eğer, bir numara.

Ekibinin hakkını yememek lazım. Başarılı ve usta bir ekiple çalışmasa, Müge Anlı bugünkü başarı grafiğini yakalayabilir miydi? İmkansız.

Emniyet güçleriyle işbirliği içinde çalıştıklarını seziyorum. Çünkü, günlerce didikleye didikleye zanlıyken suçluluğu kesinleşen kişiyi yakalanma aşamasında emniyet, o saniye belirtilen yerde oluyor ve yakalııyor.

Basının gücü tartışılmaz. Olayların çözümünde ilgili kişilerin, görenlerin, bilgisi olanların anında telefonla canlı yayına bağlanma imkanı var. Hatta, ele alınan konunun birinci ve ikinci derecedeki yakın kişileriyye yüzleşme ve yüzleştirme imkanı da oluyor.

Müge Anlı acaba, dedektiflik eğitimi almış olabilir mi? Hadiseleri zaman ve mekan olarak birbirine bağlayışı aynı bir dedektif çalışması gibi. Önemsizmiş gibi görülüp atlanılan detayları farkederek bu detaylardan bile suçluyu bulduğu, itiraf ettirdiği görülüyor.

Kayıplar konusu da aynen. Küçücük bir bebekken Çocuk esirgeme kurumuna veya bir cami avlusuna bırakılmış bebekler büyüyüp de kocaman insanlar olduklarında ailelerini arıyorlar. Doğal olarak hakları aramak. Buluştuklarında bazen hasretle kucaklaşıyorlar veya suçlarcasına hesap soruyorlar.

Direkt olarak olmasa da ben buradan Müge Anlı ve ekibini kutlamak istiyorum, canlı veya diri suçlu veya suçsuz bilinmeyen kişilere ulaşmada çok başarılı. Aynı zamanda sosyal yönden gerekli de.


YORUMLAR