Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 27 Mart 2013

27.03.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

MÜGE ANLI, KAYIP ŞABAN VATANSER'İ VE PEMBE BORAZE'NİN KATİLİNİ BULABİLECEK Mİ?

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 

27 Mart 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:

 Melike Öcalan, Müge Anlı'dan nasıl rol çaldı? 

17 gün önce kayıplara karışan ve kızı tarafından “Melike ile Yeni Baştan” programında aranan Fadime Çam'ın silahla öldürüldüğü ortaya çıktı. Programın sunucusu Melike Öcalan, Fadime Çam'ın katilini canlı yayında açıkladı.

Adana'da 13 gün önce evden çıktıktan sonra kayıplara karışan 3 çocuk annesi 43 yaşındaki Fadime Çam, kızı Eda Çam tarafından Beyaz TV’de hafta içi her gün saat 14.00’te ekrana gelen, Melike Öcalan'ın sunduğu Yeni Baştan programında aranıyordu. Ancak 18 Mart günü Fadime Çam'ın ölüm haberi geldi. Silahla öldürüldüğü ortaya çıktı. Katil ya da katiller tarafından öldürülen Çam'ın kolundaki 3 bilezik, küpe ve yüzükler ile 500 lirasının alındığı tespit edildi. Adli Tıp Kurumu'nda yapılan otopsinin ardından Fadime Çam'ın cenazesi Karslı köyünde toprağa verildi.

Melike Öcalan programında Fadime Çam'ın katilini açıkladı. Son bilgilere göre Fadime Çam'ın katili, eşinin yakın arkadaşı Y.K olarak belirlendi.

Fadime Çam'ın eşi İshak Çam telefonla yayına bağlanarak, balistik raporuna göre eşinin başına sıkılmış olan kurşunların Y.K’nın silahından çıktığının belirlendiğini söyledi.

Y.K ile yakın arkadaş olduğunu doğrulayan Çam, “Son mermiyi de kendi kafasına sıkmış” dedi ve sinirlerine hakim olamayarak canlı yayında küfür etmeye başladı. Çam, “Kusura bakmayın ama öfkeme engel olamıyorum” diye konuştu.

Melike Öcalan, hafta içi her gün yayınlanan programdaki performansıyla dikkat çekmeye başladı.

26 Mart Salı 2013 tarihli yayın:



25 Mart Pazartesi 2013 tarihli yayın:


YORUMLAR