Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 23 Ocak Çarşamba 2013, Kayıp,Cinayet, tecavüz,adam kaçırma ve miras kavgalarını Müge anlı canlı yayında çözüyor izle

23.01.2013 tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izlemek için TIKLAYIN.... hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle,yeni bölüm hd izle

  23.01.2013 tarihli Müge Anlı ile Tatlı Sert programını izlemek için TIKLAYIN.... hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

Sorunlarına çözüm bulmak isteyen ya da çaresiz kalan insanlar Müge Anlı ile Tatlı Sert'in kapısını çalıyor.
Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

 Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de şuanda da yayınlanmakta olan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Müge Anlı Biyografi ; Doğum Tarihi : 19/12/1973 Doğum Yeri : İSTANBUL Meslek : Sunuculuk Burç : Yay Favori Sporu : Yürüyüş Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Bundan 6 ay önce kadar Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır. (ALINTI) Yukarıda ki öz geçmişe sahip olan Müge Anlı bugünlerde ise ATV kanalında yaptığı programlarla kimilerine göre gönülleri kazanırken, kimilerine göre de olumsuz tepkiler almakta.

TIKLA İZLE...
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi

BLOGLARDA MÜGE ANLI YORUMLARI NASIL?

ATV de Müge Anlı ile Tatlı sert programının başarılı yapımcısı.

Polisiye filmler, diziler ve polisiye romanlar her zaman ilgimi çeker. Macera, duygusal ikinci planda. Şimdi de TV de, polisiye gurubunda gördüğüm sabah kuşağında ATV de Müge Anlı ile Tatlı Sert

Program yapımcısı, sunucusu Müge Anlı, zehir gibi bir kadın. Genç olmasına karşın, programda, ele aldığı konuları sonuca ulaştırmada üstün başarılarıyla dikkatleri çekiyor.

Kayıp kişileri bulmada, cinayetlerin meçhul faillerine ulaşmada abartmıyorsam eğer, bir numara.

Ekibinin hakkını yememek lazım. Başarılı ve usta bir ekiple çalışmasa, Müge Anlı bugünkü başarı grafiğini yakalayabilir miydi? İmkansız.

Emniyet güçleriyle işbirliği içinde çalıştıklarını seziyorum. Çünkü, günlerce didikleye didikleye zanlıyken suçluluğu kesinleşen kişiyi yakalanma aşamasında emniyet, o saniye belirtilen yerde oluyor ve yakalııyor.

Basının gücü tartışılmaz. Olayların çözümünde ilgili kişilerin, görenlerin, bilgisi olanların anında telefonla canlı yayına bağlanma imkanı var. Hatta, ele alınan konunun birinci ve ikinci derecedeki yakın kişileriyye yüzleşme ve yüzleştirme imkanı da oluyor.

Müge Anlı acaba, dedektiflik eğitimi almış olabilir mi? Hadiseleri zaman ve mekan olarak birbirine bağlayışı aynı bir dedektif çalışması gibi. Önemsizmiş gibi görülüp atlanılan detayları farkederek bu detaylardan bile suçluyu bulduğu, itiraf ettirdiği görülüyor.

Kayıplar konusu da aynen. Küçücük bir bebekken Çocuk esirgeme kurumuna veya bir cami avlusuna bırakılmış bebekler büyüyüp de kocaman insanlar olduklarında ailelerini arıyorlar. Doğal olarak hakları aramak. Buluştuklarında bazen hasretle kucaklaşıyorlar veya suçlarcasına hesap soruyorlar.

Direkt olarak olmasa da ben buradan Müge Anlı ve ekibini kutlamak istiyorum, canlı veya diri suçlu veya suçsuz bilinmeyen kişilere ulaşmada çok başarılı. Aynı zamanda sosyal yönden gerekli de.


YORUMLAR