Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 22 Mart 2013 ATV Çanakkalede esrarengiz kayıp! 8 gündür ilker çelikkol nerde? En son nerede görüldü? Selda ve Tunç bulunabildi mi?

22.03.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Yeni bölüm izle, son bölüm

         MÜGE ANLI, PEMBE BORAZE CİNAYETİNİ ÇÖZEBİLECEK Mİ?

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 

22 Mart 2013 Perşembe günü yayınlanan programı izle:



ATV ekranlarının en çok sevilerek takip edilen Tatlı Sert programının dünkü bölümünde, Kayıp olan Tunç ve Selda nın aranmasına devam edildi.Bugünki programa Kevser hanım ile Niyazi de katıldı.

Kimler Kevser Hanımı arayıp tehdit etti?

7 aydır kayıp olarak aranan Selda Grosle ve Tunç Boztepe olayında hergün yeni bir gelişme yaşanıyor.

ATV ekranlarında Müge Anlı nın Tatlı sert programında bugün de Kevser Hanımı telefonla arayıp tehdit edildiği ve Kaybolmadan önce Selda ile Sezai arasında define konusu görüşüldüğü iddiası ortaya atıldı.

DÜNKÜ PROGRAMDA NELER YAŞANDI? İZLE


 -Selda nın annesi Kevser hanım Bana sürekli tehdit geliyor kim olduğunu bilmiyorum.Bana sövüyor sövüyor denilmedik laf bırakmıyorlar…
-İnşallah çıkacak sonuçları bekliyorum.Kim yaptıysa erkekçe meydana çıksın valla alnının şahından öpecem dedi.
-Selda ile Sezai arasında define konuşması oldu.
-Kevser Hanımı arayıp tehdit eden kişiler kimler?
-Bağ evine gittiler, bir daha geri gelmediler. Esrarengiz şekilde kaybolan Tunç ve Selda'nın başına ne geldi?
-Kevser hanıma oğlu Sezaiden tehdit gibi laf: Tapuyu eğer vermesen git mezarını hazırla demesi oldukça düşündürücü…

ğustos 2012 tarihinde önce evde başlayan daha sonra Avanos Derinöz mevkiinde bulunan bağevlerinde devam eden yemeğin ardından arabalarıyla birlikte kaybolan ve o günden bugüne aradan geçen 8 aylık sürede bir haber alınamayan 42 yaşındaki Tunç Boztepe ile iş ortağı 41 yaşındaki Selda Grosle'nin aranmasına devam ediliyor. Bugün''Müge Anlı ile Tatlı Sert'' programında konunun yeniden geniş olarak ele alınmasına devam edildi. Programda şimdi de Sezai'nin bir define bulduğunu ve bu bilgiyi kardeşi Selda ile paylaştığı, Selda ve Tunç'un kaybolmasına bu definenin neden olabileceği ortaya atıldı.

Bu arada Kayıp olarak aranan ve hayatı konusunda artık ümitlerin kesildiği Selda Grosle ve Tunç Boztepe konusunda Nevşehir İl Emniyeti ile avanos İlçe Emniyetinin olayla ilgili oldukça yol kat ettiği ve önümüzdeki günlerde bu konuda ciddi gelişmeler yaşanarak olayın aydınlanarak ortaya çıkması bekleniyor

Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!

Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi   

20 Mart Çarşamba 2013 tarihli yayın:



19 Mart Salı 2013 tarihli yayın:



18 Mart Pazartesi 2013 tarihli yayın



ATV'de yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında hararetli anlar yaşandı.

Programa katılan ve 5 aylık kocasını aramaya gelen Sabire Hanım'ın sözleri programın sunucusu Müge Anlı'yı çileden çıkardı.

Anlı bir ara kızarak şöyle konuştu: "bir lafı doğrulatmak için bin tane şahit getiriyoruz. Senin kocan yok ortada sen düşüneceksin. Gerçekten kocasına sahip olan kadın onu yapar. Kocanı sevmiyorsan devletin mahkemesi var.

Gider başvurursun, boşanırsın, alırsın çantanı eline ananın evine gidersin. Aynı şekilde erkeklere nasıl kızıyorsam, sevgilisiyle bir olup kocasını gömen kadına da aynı tavrı gösteriririm."

Anlı'nın aradığı kayıp kocasını öldürmekle itham ettiği Sabire Hanım, "çok yanlış iddialarda bulunuyorsunuz. Kesinlikle kabul etmiyorum" diyince Anlı bu kez stüdyoda alkışlayan izleyicilere kızdı. Ardından Sabire Hanım'ın mikrofonunun sesi kısıldı ve reklama gidildi.

:


 


.

 


YORUMLAR