Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 18 Şubat 2013, ATV

18.02.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

   Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. 
Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!
Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı
Müge Anlı özür diledi

Müge Anlı'nın programında ağza alınmayacak küfürler edildi....

Müge Anlı ile tatlı sert programında tatsız sahneler yaşandı. Atv ekranlarında yayınlanan Müge anlı ile tatlı sert programında küfürlü dialoglar yaşandı.

11 şubat 2013 günü ekranlarda çıkan müge anlı ile tatlı sert programında güne sert konuşmalar ve küfürlü dialoglar damgasını vurdu. Müge Anlı'nun sunduğu Tatlı Sert programında yüne küfür skandalı 
yaşandı.Kayıp, cinayet gibi adli konuların ele alındığı programda sesler yükseldi.

Atv ekranlarında ortam gerilince hemen reklam arası verildi. Müge Anlı bu tür sahneler ile çok rastlamaktadır. Fakat programcı ve sunucu yeteneği ile bu tür gerginlikleri hemen bastırabilmektedir.

 

Müge Anlı'ya tekerlekli sandalye teşekkürü!

Zonguldak’ta, Engel Tanımayan Engelliler Derneği, düzenlenen törenle 7 tekerlekli sandalye ihtiyaç sahiplerine dağıtıldı.

Ardahanlılar Derneği'nde düzenlenen tören öncesinde tekerlekli sandalyelerini alan ihtiyaç sahipleri ve dernek üyeleri teşekkür etti. Dernek Genel Sekreteri Canan Yaldız, törende yaptığı konuşmada, “Ereğli Engel Tanımayan Engelliler Derneği olarak, kısa süre önce başvuruda bulunduğumuz ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının gösterdiği alaka sonrası gönderdiği 7 adet tekerlekli sandalyeyi, ihtiyacı olan insanlarımıza vermek üzere toplandık. Sosyal sorumluluk projeleri adına hazırlanan programlar içerisinde halkın sesi olmayı becerebilen, onların sorunlarıyla ilgilenen, problem çözme konusunda destek olan en önemli yayın kuruluşlarından birisi olan ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının bütün çalışanlarına teşekkür etmek istiyorum.

Gerçek engellilik, kıramadığımız ön yargılarımızdır. Gerçek engellilik birbirimize gösteremediğimiz sevgidir, saygıdır, ilgi ve alakadır. Bizler, buradaki engellilerimize belki fiziksel destek olmak amacıyla bu sandalyeleri veriyoruz ama biliyoruz ki onlar hayata tutunmak adına gerçekten insan seven, doğa seven, birbirine saygılı insanlar. Lütfen kimseye karşı önyargılı olmayalım.” dedi. Tekerlekli sandalyelerine kavuşan Muhammet Uludağ ve Neslihan Ertekin de destek olanlara teşekkür etti.Müge Anlı’ya Çorum halkından ödül

Yaptığı her yayınla adından söz ettiren Müge Anlı’ya bugün yayınlanan programı sırasında Çorum’dan ödül geldi.

Yerel bir internet sitesi olan http://hitittv.com/ 7 Ocak’ta düzenlediği bir ödül töreni ile “Yılın Enleri”ni seçti. Çorum halkı tarafından internet üzerinden oylanan anket sonucuna göre 6.426 tıklanma ile tüm televizyon programlarını geçerek “Yılın En İyi Araştırmacı Televizyon Ödülü” Müge Anlı’ya layık görüldü.

16 Ocak Çarşamba günü yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programına konuk olan hitittv.com Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Şimşek ödülünü ve yine Çorum’dan getirdiği Çorum leblebisini Müge Anlı’ya takdim etti. Elvan Şimşek “Böyle bir program yapmak her baba yiğidin harcı değil” diyerek, Müge Anlı’yı tebrik etti. Yerel oluşumlara çok büyük destek verilmesi gerektiğine değinen Anlı da ödül almaktan duyduğu memnuniyetini ve sevincini dile getirdi.

Serap Paköz, Müge Anlı ile reyting yarışına başlıyor

Kayıpları yakınlarına kavuşturan, aileleri barıştıran, "Serap ile Yeni Bir Umut", gündem yaratacak konuları ve konuklarıyla bundan böyle hafta içi her sabah 10.45'te FOX'ta.

Amaç, içinden çıkılmaz öykülerin, mağduriyetlerin, olayların taraflarının stüdyoda bir araya getirilerek, düğümlerin çözülmesi. Kapalı kapılar ardında yaşanan dramlar, enkaza çevrilmiş hayatlar ve bunların kahramanları dertlerini milyonlarla paylaşacak.

Kamuoyunun nabzının tutulduğu programda insanlar yeniden umutla dolacak, yaşam sevinçlerini kazanacak ve bu yolda kendilerine rehberlik eden Serap Paköz'ü hiç unutmayacak.

Müge Anlı Biyografi

Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş

Müge Anlı Türk Televizyonlarında sunduğu programlar ile bir Fenomen haline gelmiştir. Daha önceleri magazin haberleriyle uğraşan Müge Anlı şimdilerde araştırmacı yönünü ortaya koyarak rakiplerinden çok farklı programlar ortaya koymaktadır. Başarısının sırrı haksızlıklarla mücadele etmesi ve tam bir Türk kadını profili çizmesindedir. Ayrıca televizyonculuktan arta kalan zamanlarında Türk Sanat Müziği ile uğraşmakta şarkılar seslendirmektedir.

Yaptığı Programlar;

Dobra Dobra – Kanal D
Mektubunuz Var – ATV
Müge Anlı İle Tatlı Sert – ATV

İletişim

tatlisert@mugeanli.com.tr

0 212 639 50 17
0 212 639 42 63

Türk Polisi ABD'li Sierra'yı buldu ! Bizim kayıpları ise Müge Anlı buluyor !

21 Ocak'tan beri kendisinden haber alınamayan ABD'li fotoğrafçı Sarai Sierra'nın cesedi önceki gün Sarayburnu'ndaki surlarda bulundu. ve şu anda 21 kişi zanlı...

 
Bu olaydan sonra kafalarda çeşit sorular oluşmaya başladı. Özellikle kayıpları olan aileler, yıllardır kayıplarına ulaşamayanlar, ABD'li Sierra'nın hemen bulunması başarısını, kendi kayıplarında da görmek istediklerini söylediler.

Müge Anlı'nın kapısını aşındırıp, Müge Anlı'nın cevvalliğiyle yakınlarına ulaşanlar ise bu hıza akıl sır erdiremediler. Yani çocuğunun, eşinin cenazesine bile ulaşamayan insanlar var hala... Ve ne yazık ki, yıllar geçmesine rağmen ulaşamıyorlar kayıplarına... Ne ölüsüne, ne dirisine... Ama nasıl oluyorsa oluyor, en fazla 2-3 haftada Müge Anlı buluyor katilleri...
Adli Tıp'da yıllarca bekleyen ve alınamayan sonuçlar ise başka bir hikaye, anlaşılan o ki; ABD'li Sierra'nın adli Tıp işleri de bir çırpıda yapılacakl.Yani ABD'li olmak, ölünce bile öncelik kazandırıyor insana... Katil ya da katilleri bulup, bir an önce idamı geri getirererk, onları idam bile edebiliriz şu anda...
Türk Vatandaşlarının problemlerinin de bir an önce çözülmesi dileğiyle...

(kadinhaberleri.net)


YORUMLAR