Müge Anlı ile Tatlı Sert İZLE 12 Şubat 2013, ATV

12.02.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

      Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.


 
Kayıp kız Ecem Köstekli'nin annesi Müge Anlı'nın ayağının altını öptü!
Komşusunu öldürüp TV’de şov yaptı!
Kızını sattığı iddia edilen baba Müge Anlıya konuştu
Türkiyenin konuştuğu E.Y. ilk kez konuştu
Müge Anlı özür diledi
Müge Anlıdan sözleri ile ilgili açıklama
Van Belediye Başkanından Müge Anlıya tepki
Müge Anlıdan Van depremi ile ilgili şok sözler
Mehmet Ali Alaboradan Müge Anlıya vicdan göndermesi
Nagehan Alçıdan Müge Anlıya tepki
Müge Anlı göz yaşlarını tutamadı

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te küfür skandalı

ATV ekranlarında yayınlanan ve Müge Anlı'nun sunduğu Tatlı Sert programında skandallar eksik olmuyor. Programda yine küfür skandalı yaşandı.

Kayıp, cinayet gibi adli vakaların ekrana geldiği ve Müge Anlı'nın bir dedektif gibi olayın tanıklarını sorgulayıp çözüme gitmeye çalıştığı Tatlı Sert programında yine ortalık karıştı. Tarafların kavgası stüdyoda da sürdü.

Tansiyonun git gide yükseldiği anlarda kontrol kaybedilince konuklar birbirine çok ağır küfürler etti.
Canlı yayında "ben seni dinledim sen de beni dinle" diyen kişiye ilk yanıt "adam gibi konuş" oldu. Konuşmalara tepki gösteren taraflardan biri stüdyoyu terkederken çok ağır bir küfür edince ortalık iyice karıştı... 

NEHMET ALİ NEREDE?

Müge Anlı’nın araştırmaları sonucunda halasının oğlu Musa Şahin ile 3 ay önce telefonla görüştüğü öğrenildi. Telefonla görüştüğünü idda eden Halasının Oğlu Musa Şahin Mehmet Ali Gülcan’ın Konya’da bir inşaatta çalıştığını söyledi. Çelişkili konuşmalarından dolayı Musa Şahin şüpheleri üzerine topluyor.

Karaman Jandarma Alay konutanlığı Mehmet Ali Gülcan’ı bulmak için özel bir ekip kurarak arama çalışlmaları genişletti.Müge Anlı’ya Çorum halkından ödül

Yaptığı her yayınla adından söz ettiren Müge Anlı’ya bugün yayınlanan programı sırasında Çorum’dan ödül geldi.

Yerel bir internet sitesi olan http://hitittv.com/ 7 Ocak’ta düzenlediği bir ödül töreni ile “Yılın Enleri”ni seçti. Çorum halkı tarafından internet üzerinden oylanan anket sonucuna göre 6.426 tıklanma ile tüm televizyon programlarını geçerek “Yılın En İyi Araştırmacı Televizyon Ödülü” Müge Anlı’ya layık görüldü.

16 Ocak Çarşamba günü yayınlanan Müge Anlı İle Tatlı Sert programına konuk olan hitittv.com Yönetim Kurulu Başkanı Elvan Şimşek ödülünü ve yine Çorum’dan getirdiği Çorum leblebisini Müge Anlı’ya takdim etti. Elvan Şimşek “Böyle bir program yapmak her baba yiğidin harcı değil” diyerek, Müge Anlı’yı tebrik etti. Yerel oluşumlara çok büyük destek verilmesi gerektiğine değinen Anlı da ödül almaktan duyduğu memnuniyetini ve sevincini dile getirdi.

Serap Paköz, Müge Anlı ile reyting yarışına başlıyor

Kayıpları yakınlarına kavuşturan, aileleri barıştıran, "Serap ile Yeni Bir Umut", gündem yaratacak konuları ve konuklarıyla bundan böyle hafta içi her sabah 10.45'te FOX'ta.

Amaç, içinden çıkılmaz öykülerin, mağduriyetlerin, olayların taraflarının stüdyoda bir araya getirilerek, düğümlerin çözülmesi. Kapalı kapılar ardında yaşanan dramlar, enkaza çevrilmiş hayatlar ve bunların kahramanları dertlerini milyonlarla paylaşacak.

Kamuoyunun nabzının tutulduğu programda insanlar yeniden umutla dolacak, yaşam sevinçlerini kazanacak ve bu yolda kendilerine rehberlik eden Serap Paköz'ü hiç unutmayacak.

Müge Anlı Biyografi

 

Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş

Müge Anlı Türk Televizyonlarında sunduğu programlar ile bir Fenomen haline gelmiştir. Daha önceleri magazin haberleriyle uğraşan Müge Anlı şimdilerde araştırmacı yönünü ortaya koyarak rakiplerinden çok farklı programlar ortaya koymaktadır. Başarısının sırrı haksızlıklarla mücadele etmesi ve tam bir Türk kadını profili çizmesindedir. Ayrıca televizyonculuktan arta kalan zamanlarında Türk Sanat Müziği ile uğraşmakta şarkılar seslendirmektedir.

Yaptığı Programlar;

Dobra Dobra – Kanal D
Mektubunuz Var – ATV
Müge Anlı İle Tatlı Sert – ATV

İletişim

tatlisert@mugeanli.com.tr

0 212 639 50 17
0 212 639 42 63

 

 

 


YORUMLAR