Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 11 Nisan 2013 ATV full program izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle,Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor,ATV,11 nisan 2013

 Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

11 Nisan 2013 Perşembe günü yayınlanan programı izle:İşte Müge Anlı'ya gelen Twitter yorumları:

nur demirag official ‏@nur_demirag 2h
tv sevgilini buluyor izdivaçla, evlendiriyor sevgili dünürümle, evliliğinde sorun olursa yalçın çakır çözüyor, ölürsen müge anlı gömüyor :)

Yunus Günçe ‏@yunusgunce 
'Müge Anlı'yla tatlı sert" diyo ya; ben "tatlı" kısmını pek görmedim.

beyhan şaybak ‏@pir_hebuk 
Kocası biriyle kaçtıktan sonra kendisi de başka biriyle kaçan bir kadının dramını izledim müge anlı'da. Allahım günahımı affet! Amin.

Nafer Ermiş ‏@NaferErmis
Kaybolmaktan korkmuyorum da, gelir beni Müge Anlı bulur diye korkuyorum.

Savur'larınNazlı ‏@svrnzl 
Müge Anlı'yı izleyim dedim, izlemez olaydım etrafımdaki herkes artık şüpheli. 


MÜGE ANLI, 
KAYIP 
İLKER ÇELİKKOL VE 
NİHAT YAZAR'I ARIYOR - SELDA BOROZE'NİN KATİLİ KİM! 

Müge anlı son dönemde 3 vakayı aydınlatmak için uğraşıyor. Selda Boroze'nin katilini bulmak için yoğun uğraş veren Müge Anlı, aynı zamanda kaybolan İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever'in başına ne geldiğini ortaya çıkarmak için gayret ediyor. Müge Anlı son olarak İzmir'de kaybolan Nihat Yazar'ın ilginç kayboluş hikayesindeki şifreleri çözmek için mücadele ediyor. Stüdyodaki konukları ile sorunların üstesinden gelmeye çalışan Müge Anlı, bakalım son bölümde hangi ipuçlarına ulaşacak?

Genç kızlara neler oluyor?

Ergenlik dönemi çalkantılı zamanlardır. Bu dönemde genç kızlar, sakin geçen bir çocukluk döneminin aksine, patlayan bir bombaya dönüşebilirler. Müge Anlı'nın sunduğu gündüz kuşağı programında bu dönemdeki genç kızların aileleri ile nasıl bir iletişimsizlik içinde olduklarını ve evden kaçıp bir erkeğin peşinden gittiklerini görüyoruz. Yağmurdan kaçarken doluya tutuluyorlar ama o yaşta, o dönemde bunun farkında olmaları mümkün değil. Sonra sakinleşecek ve yaptıklarının yanlış olduğunu anlayacaklar ama yaşananları değiştiremeyecekler. 
Bu dönemin daha sorunsuz geçmesi mümkün. Ama burada görev anne-babaya, aileye düşüyor. Onların bu dönemdeki gençleri anlaması ve nasıl davranılacağını bilmesi ve bu çocuklara anlayışlı davranması gerekiyor. Tabii bunun için bilinçli bir anne-baba olmak gerek. Olamadıklarını bu programa katılıp, kızlarını arayan anne ve babaları izlerken görüyoruz. (YENİ ASIR: Seda Kaya Güler)


10 Nisan 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:


 

 


YORUMLAR