Müge Anlı ile Tatlı Sert bugünkü bölümü izle, ATV, son bölümde neler yaşandı? Müge Anlı Yeni kayıp vakalarını çözebilecek mi? - video & fotogaleri, 6 Mayıs Pazartesi

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle 6 Mayıs Pazartesi 2013, Müge Anlı programı full izle, yeni bölümün tamamı burada...Müge Anlı komple bölüm seyret, VİDEO

MÜGE ANLI'DA BUGÜN:Hamit Batmazoğlu 24 Nisan 2013'te kayboldu. Hamit'in annesi Ümmühan, oğlunun teyzesi tarafından saklandığını ileri sürdü...Kayıp Hamit'in teyzesi Hatice Suyabatmaz, telefonla canlı yayına bağlanarak yeğeni Hamit'in nerede olduğunu bilse de söylemeyeceğini söyledi.  Müge Anlı kayıp Mesut Gürbüz'ü arıyor!, Mesut'un başına ne geldi? Seyda Durmuş babası Sadık Kavaya'yı bulabilecek mi? 

TWİTTER'DA ESPİRİLİ MÜGE ANLI TWEETLERİ ART ARDA GELİYOR!

DişiKanaryalarFan ® ‏@DisiKanaryaFan 
Müge Anlı: Sadece tebrik ediyorum bu kadar daha fazlasını beklemeyin. Fenerbahçe olsa durum başka olurdu. kırmızıda giyiverdik işte :))

ssm sema ‏@ssmsema

#Şöyle1Düşündümde Seninle ben Müge Anlı 'nın saçları gibiydik. Aynı kafada ama hep ortadan ikiye ayrık

Nil yılmaz ‏@Niyilmz 
Müge Anlı'nın proğramına çıkan kadınların adı hatice küçüksuyabatmaz - ümmühan batmazoğlu okuyunca bi essay okumuş kadar oluyosun işilkjjhf

Nesli Korkmaz ‏@neslisahkorkmaz 

Sırf Müge Anlı için okula gitmemeye devam edebilirim gwggahsjajf

Furkan Kefal ‏@FurkanKefal 

neden türkiye'de kayıp balık nemo gibi filmler çekilemiyor diye hiç düşündün mü? çünkü burada müge anlı var!

6 Mayıs 2013 Pazartesi günü yayınlanan programı izle:


LEVENT AKAY'IN ÖLDÜRÜLDÜĞÜNÜ ÖĞRENEN ANNE GÖZYAŞLARINA BOĞULDU! - VİDEO- TIKLA İZLE

FİRUZAN KZININ SESİNİ DUYUNCA KENDİNİ YERLERE ATTI - VİDEO - TIKLA İZLE

 MÜGE ANLI'DAN DEV BİR DALYA!

Yayınlanmaya başladığı ilk günden itibaren izleyiciden aldığı büyük destekle halkın sorunlarını dile getirirken, bu sorunlar da çözüme götüren Müge Anlı ile Tatlı Sert programı 1000 programı geride bıraktı. Yayına çıkmadan önce stüdyoyu ziyaret eden atv genel Müdürü Adem Gürses, Tanıtım ve Marka Müdürü Dilaver Kıvrak, başta Müge Anlı’yı ve tüm yayın ekibinin başarısını kutladı. 

atv’de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Müge Anlı, en büyük desteği yine atv Genel Müdürü Adem Gürses’ten aldığını, söyleyerek heyecanını izleyicileriyle paylaştı.

Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar...

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

 Atv Müge anlı ile Tatlı sert programı iletişim bilgileri

Telefon Numaraları: 0212 601 19 78 – 0212 601 19 79
Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr


 

 

 


YORUMLAR