23 Nisan 2014 Çarşamba
   27.03.2013 18:38:03

Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Mart 2013 Cinayetlerin sırrı çözülüyor... Pembe Boraze'nin katili bulunabildi mi?

27.03.2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle,tek parça izle, full bölüm izle

    MÜGE ANLI, KAYIP ŞABAN VATANSER'İ VE İLKER'İ BULABİLECEK Mİ?

Müge anlı son dönemde 3 vakayı aydınlatmak için uğraşıyor. Selda Boroze'nin katilini bulmak için yoğun uğraş veren Müge Anlı, aynı zamanda kaybolan İlker Çelikkol ve Şaban Vatansever'in başına ne geldiğini ortaya çıkarmak için gayret ediyor. Stüdyodaki konukları ile sorunların üstesinden gelmeye çalışan Müge Anlı, bakalım son bölümde hangi ipuçlarına ulaşacak?  

27 Mart 2013 Çarşamba günü yayınlanan programı izle:

Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. 

MÜGE ANLI KİMDİR?

Doğum Tarihi : 19/12/1973
Doğum Yeri : İSTANBUL
Meslek : Sunuculuk,
Burç : Yay
Favori Sporu : Yürüyüş

Müge Anlı bir Türk Televizyon sunuculuğu yapan magazin editörcüsü olarakda bilinir. Daha önce Kanal D kanalında Pakize Suda beraberinde Dobra Dobra programınının sunuculuğunu yapmıştır. Şimdilerde ise ATV Kanalında Tatlı Sert programını sunmaktadır..


 

 

26 Mart Salı 2013 tarihli yayın:25 Mart Pazartesi 2013 tarihli yayın:
 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!