Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2013 tek parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert'te neler yaşandı? Nezen Germiyen cinayeti çözüldü mü?

Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2013 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2013 ATV izle

İsimsiz bir konuğun verdiği ifade şok etti.. İsimsiz konuk: Nezen kardeşime Mehmet ile görüştüğümü Murat duyarsa beni öldürür dediğini dedi. Nezen'in babası Hüseyin Germiyen, Nezen'in neden Murat'tan korktuğunu anlaymadığını söyledi. Nezen Germiyen'in katili kim? 

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Eylül 2013 -  Müge Anlı yine çözülmez cinayetlerin peşinde koşmaya devam ediyor.. Yeni Sezona kaldığı yerden devam eden Müge Anlı, Nezen Germiyen cinayetindeki sır perdesini aralayabilecek mi?  Cİnayet ve tecavüz olaylarının dedektif edasıyla çözen Anlı ve ekibi, bakalım son günlerdeki olayları çözmek için nasıl bir yol izleyecek, kimlere ulaşabilecek? Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yaardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.  

Müge Anlı'da dün neler yaşandı?

 Mide ağrısı sebebiyle bugünkü programa katılamayan Melahat Germiyen’in yerine Hüseyin Germiyen’in katıldığı programda, şok edici bir gerçek ortaya çıktı.

Çıkan Adli Tıp raporuna göre; Nezen Germiyen’in, Hüseyin Germiyen’in öz kızı olmadığı anlaşıldı.

Bu durumdan haberdar olmadığını belirten Hüseyin Germiyen, dayısının eve sarhoş geldiği bir gece bu olayın gerçekleşmiş olabileceğini iddia etti.

Dünkü programda eşi Melahat’i kastederek “O benim başımın tacıdır.” diyen Hüseyin Germiyen, bugün de bu düşüncesini tekrarladı.

İşte bugün ATV Ekranlarında yaşananlar...

Hüseyin Germiyen: "Benim her gün içim kan ağlıyor."Çıkan Adli Tıp raporuna göre Nezen, Hüseyin Germiyen'in kızı değil.

Kim doğru söylüyor?

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.


YORUMLAR