Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık izle - Emine Kutluca bulundu mu?

Müge anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izlemek için tıklayınız. 2 aydır kayıp olan Gürkan Kaya bulundu mu?

    Müge Anlı ile Tatlı Sert'te iki aydır kayıp olan Gürkan Kaya aranıyor.. Gürkan Kaya bulunabildi mi? Dün programa ilk kez katılan Zeki Konuk'un ailesi katili bulabilecek mi?

Müge Anlı, Müge Anlı izleMüge Anlı canlı izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert hd izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında kan donduran itiraf, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık canlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 24 Aralık tek parça izle.

 

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 24 ARALIK 2013

26 yaşında olan oğulları Gürkan'ı arayan ailesi bugün  Müge Anlı ile tatlı Sert programına katıldı. Manisa'da Yeşim isimli bayanla tanışan Gürkan, ailesinden habersiz Yeşim'i hamile bırakıp kendi aralarında nikah yapıyorlar. Daha sonra Gürkan ile Yeşim, Bursa'ya ailesinin yanıan gidiyor. Yeşim'in abisi Bursa'ya gelen Gürkan'ı arayarak "gelin gizli nikah kıydığınız ortaya çıkmadan burada düğün yapalım" diyor. Düğün sonrasında kayınvalidesiyle evlerini ayıran Gürkan kayınpederiyle evini ayırıyor... Yeşim'in annesi hamile olan kızına 10 gün boyunca korse taktırarak çocuğun düşmesine sebeb oluyor.  Daha sonra  Gürkan ve Yeşim çifti Manisa'ya gidiyor... 29 Eklim'den beri kayıp olan Gürkan bulunabilecek mi? Her Sabah katil ve kayıpları bulmak için polis edasıyla sorgulama ve araştırma yaparak sonuca ulaşan Müge Anlı ve ekibi, Gürkan'ı bulabilecek mi?

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 24 Aralık İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.


YORUMLAR