19 Nisan 2014 Cumartesi
   22.10.2013 10:04:18

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Ekim 2013 izle, 4,5 yıl cezaevinde yatan Dilber Fırtına canlı yayında, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, 22 Ekim 2013 Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Ekim 2013 full izle

  Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle 22 Ekim 2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle...

Müge Anlı ile Tatlı Sert 22 Ekim izle...

Müge Anlı yine çözülmez cinayetlerin peşinde koşmaya devam ediyor.. Yeni Sezona kaldığı yerden devam eden Müge Anlı, Nezen Germiyen cinayetindeki sır perdesini aralayabilecek mi? Cİnayet ve tecavüz olaylarının dedektif edasıyla çözen Anlı ve ekibi, bakalım son günlerdeki olayları çözmek için nasıl bir yol izleyecek, kimlere ulaşabilecek? Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yaardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

Müge Anlı, programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde; kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları aydınlatmaya ve hasret çekenleri birbiriyle buluşturmaya devam ediyor...

 

Programda bugüne dek; 37 faili meçhul cinayet büyük bir titizlikle araştırılarak aydınlığa kavuşturuldu. Çözüme ulaşmış konuların katil zanlıları canlı yayında açıkladı. 457 kayıp bulundu ve yakınları ile buluştu. Öte yandan; ailesine kavuşmak için yıllarca beklemiş, kardeşinden, torunundan yıllarca haber alamamış, anne ve babasının sesini dahi duymamış hasret çekenleri birbiriyle buluşturan Müge Anlı, bu yılda aydınlanmamış birçok dosyayı ele alarak araştırmaya devam ediyor...

 

Faili meçhul cinayetler ve kayıpların yanı sıra birçok sosyal sorumluluk projesi ile de adından sıkça söz ettiren Anlı, Türkiye'nin her köşesinde eğitime destek vermeyi hedefleyerek 81 ilde 152 okula eğitim ve teknik anlamda yardımda bulundu. 806 öğrenciye giyecek, 681 öğrenciye eğitim ve kırtasiye yardımında bulunmanın yanı sıra çocukların güvenle oynayabilecekleri aynı zamanda eğitim alabilecekleri 8 adet Müge Anlı ödev evini açtı.

Çeşitli illerde yer alan 7 adet anasınıfını yeniden düzenledi. Engelliler için izleyicilerinin göndermiş olduğu 500'ün üzerinde tekerlekli sandalye ile 30 tane akülü sandalyeyi de sahibine ulaştıran Müge ANLI bu sezonda sosyal sorumluluk alanındaki çalışmalarına da devam ediyor...

Dilber Fırtına Serbest bırakıldı!

Yargıtay 1'nci Ceza Dairesi Tekirdağ'ın Çorlu İlçesi'nde 2009 yılında kaybolduktan 40 gün sonra ceseti bulunan 5 yaşındaki Muhammet Fırtına dosyasındaki yerel mahkemenin verdiği hapis cezalarını bozdu.

Çorlu 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yeniden görülen davada daha önce ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası verilen anne Dilber Fırtına ve küçük çocuğun öldürüldüğü öne sürülen evin sahibi Fadime Sezer'e bu kez 5'er yıl hapis cezası verilerek tahliye edildi.

İlk yargılamada kasten öldürme suçundan ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası alan küçük çocuğun annesi Dilber Fırtına'nın sevgilisi Kemal Ermiş'e mahkeme ömürboyu hapis cezası verdi.

Çorlu'da 14 Nisan 2009 tarihinde kaybolan 5 yaşındaki Muhammet'in 40 gün sonra bir tarlada ölü olarak bulunması üzerine başlatılan soruşturmada annesi Dilber Fırtına, sevgilisi Kemal Ermiş, küçük çocuğun öldürüldüğü öne sürülen evin sahibi Fadime Sezer, oğlu Kadir Sezer, kızı Kader Sezer ile Sinan Gök tutuklandı. Çorlu 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi'nde yargılaman sürerken, tutuklu sanık Sinan Gök cezaevinde intihar etti.

Çorlu'da 1.5 yıl süren yargılama sonunda 1'nci Ağır Ceza Mahkemesi Muhammet Fırtına'yı kasten öldürme suçundan annesi Dilber Fırtına (33), sevgilisi Kemal Ermiş (48) ve Fadime Sezer'e (48) ağırlaştırılmış ömürboyu hapis cezası, diğer sanıklar Kader Sezer (21) ve Kadir Sezer'e (20) cinayet tarihinde 18 yaşından küçük oldukları için 20 yıl hapis cezasına çarptırıldı Dosya itiraz üzerine Yargıtay'a gönderilirken, sanıkların tutukluluk halleri de devam etmesine karar verildi.

YARGITAY KARARI BOZDU

Yargıtay 1'nci Ceza Dairesi geçen 13 mart'ta yerel mahkemenin kararını bozdu. Ceza Dairesi ‘hukuki incelemenin tamamlanamadığı ve küçük Muhammet'in kesin ölüm nedeninin belirlenemediği' görüşünü savunarak oy birliği ile yerel mahkemenin sanıklara verdiği hapis cezası kararlarını bozarak dosyayı Çorlu 1'inci Ağır Ceza Mahkemesi'ne gönderdi.

 

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.

Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

Telefon Numaraları: 0212 601 30 79 – 0212 601 30 79

Programın Mail Adresi : tatlisert@mugeanli.com.tr

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!