Müge Anlı ile Tatlı Sert 18 Kasım - Canlı yayın izle, Fatma Yılmaz'ın katili kim?

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı izle, Müge Anlı 18 Kasım 2013 izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm tek parça izle, Müge Anlı'da neler yaşandı?

  Müge Anlı izle 18 Kasım 2013 -      Müge Anlı ile Tatlı Sert 15 Kasım izle, Müge Anlı izle -   Atv'nin gündüz kuşağının sevilen programalrından Müge Anlı İle Tatlı Sert; karanlık olayları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Şimdiye kadar ATV'de canlı olarak izleyicinin karşısına çıkan Müge Anlı konuklarına sorduğu tuzak sorularla pek çok cinayet ve aldatma olayının gün yüzüne çıkmasını sağladı.

 MÜGE ANLI’DA 
BİR CİNAYET İTİRAF EDİLDİ!

Katil zanlısı, polis tarafından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü.

atv ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, bugüne kadar birçok cinayeti çözüme kavuşturdu.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yayına başladığı ilk günden itibaren, İstanbul Emniyet Müdürlüğü ile sıkı bir işbirliği içerisine girdi ve birçok cinayetin aydınlanmasına yardımcı oldu.

Bir süredir programa konu olan Avcılar sahilinde ölü olarak bulunan Medet Altun'un kafasına vurularak öldürüldüğü ortaya çıkmış katilin kim olduğu araştırılmaktaydı. 

FACEBOOK CİNAYETİ

Müge Anlı'da masaya yatırılan cinayet Facebook yazışmalarıyla başlamıştı. Karısını, birbirinden farklı iki erkekle aldatan Sevda adlı bayan, birinci ve ikinci sevgilisini buluşturdu. Bunun üzerine Sevda'nın birinci sevgilisi, çıkan tartışmanın ardından ikinci sevgilisini öldürdü.

Programda cinayetin kimin yaptığını bildiğini söyleyen Sevda adlı bayan kocası Hasan’ın Medet’i öldürüğünü söyleyerek stüdyoda ve ekran başındaki herkesi şok etti.

POLİS CANLI YAYINI BASTI!!!

Sevda adlı bayanın itirafından önce dışarı çıkarılan Hasan adlı kişi, Sevda'nın "Medet'i Hasan öldürdü" açıklamasının ardından polis tarafından ifadesi alınmak üzere emniyete götürüldü. Cinayeti itiraf eden Sevda adlı kişiyide polis görgü tanığı olarak stüdyodan çıkartıp emniyete götürdü.

 

Emniyet teşkilatı tarafından da sevilen Müge Anlı, aldığı hukuk eğitimi sayesinde adeta bir dedektif edasıyla bilinmeyenlere ışık tutuyor. 

Müge Anlı'da kayıp cinayetler,kaybolan insanlar ekip tarafından aranıyor. 

Günlerdir kayıp olan Keziban Gümüş'e ne oldu? Müge Anlı canlı yayınına katılan ve Müge Anlı son bölümünde konuk olak Keziban Gümüş'ün kızı Fatma; canlı yayında Müge Anlı'ya hangi açıklamarda bulunacak.

Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle 11 Kasım 2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle... 

atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan “MÜGE ANLI İLE TATLI SERT” programı, her sezon başında yardım kampanyası yapmak için yola çıkıyor. Müge Anlı’nın ekibi, Türkiye’nin dört bir yanına yardımlar ulaştırabilmek adına harekete geçiyor.


YORUMLAR