Müge Anlı ile Tatlı sert - 6 Eylül 2013 (CANLI YAYIN) Müge Anlı ile Tatlı Sert izle.. Sebiha hanım nerede? İstanbul'da esrarengiz kayıp!

Müge Anlı ile Tatlı Sert canlı izle, Müge Anlı ile tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle, Müge Anlı ile tatlı Sert full program izle 06.09.2013,Müge Anlı izle

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT
Çözülemeyen dosyalar, kayıplar, cinayetler ve anlaşmazlıklar... Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor. 

6 Eylül 2013 tarihli program

5 Eylül 2013 - Cinayetler, tecavüzler, adam kaçırma olayları ve miras davaları gibi olaylar bu programda bütün açıklığıyla tartışılıyor ve bir çözüme kavuşturulmaya çalışılıyor. Sorunlarına bir çözüm bulamayan insanlar Müge Anlı'ya başvuruyor. Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor.

MÜGE ANLI PROGRAMA AYAZ'I ARAMAKLA BAŞLADI

Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.

 Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni sezonda kaldığı yerden devam ediyor. 5 Eylül 2013 Atv canlı izlemek için tıklayınız..

5 Eylül 2013 tarihli program

  MÜGE ANLI'DA BU HAFTANIN KONUSU EVLENME TEKLİFİ OLDU

Yayınlanma tarihi: 5 Eylül 2013  Müge Anlı İle Tatlı Sert

 

Erkek yanında oturmak istemeyen konuğa değişiklik!

Her gün ekranları başındaki izleyicileri ile birlikte cinayetleri çözmeye, kayıpları bulmaya çalışan Müge Anlı bugün konuğunun sıkıntısını fark etti ve konuğuna yardımcı oldu.

 

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına katılarak 13 gündür kayıp olan kızı Sebiha Altınoğlu’nu arıyan Şehime Hanım bugün yayın esnasında yanında oturan erkek konuktan rahatsız olunca Anlı olaya el koydu.

Müge Anlı “Şehime hanım niye öyle oturuyorsunuz? Rahat mısınız öyle? Yanınızda erkek oturduğu için mi böylesiniz. Yer değiştirelim o zaman” diyerek Şehime hanımın sıkıntısını giderdi.

Bu durum dün metrobüste bir kadının yanına erkek oturtmak istemesinden dolayı çıkan tartışmayı hatırlattı. (Kaynak: Medyaloji.net/Ece Altuneli)

 

YENİ SEZONDA, YENİLİKLER İLE DÖNDÜ 

Programında görgü tanıkları ve uzman konuklar eşliğinde, kayıpları bulmaya, faili meçhul dosyaları çözmeye çalışan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı iki aylık bir aranın ardından bugün ekranlara geri döndü.

OLAYLARA, CANLANDIRMALAR İLE YAKLAŞILIYOR 

Katillerin yakalanması için çeşitli yollara başvuran Müge Anlı, artık programında canlandırma yöntemine de kullanacak. Bugünkü programda ilk defa izleyici ile buluşan bu yöntem daha önce Flash Tv ekranlarında yayınlanan "Gerçek Kesit" programındaki oyunculukları hatırlattı..

ŞAKAYLA KARIŞIK KIZDI

Yeni sezonun ilk programına başlarken tatil boyunca sosyal medya da ve sokakta büyük destek gördüğünü ve “Artık programınız başlasa da Rahmi bey ile didişseniz” diyenlerin olduğunu vurgulayan Müge Anlı yine çok heyecanlıydı.

Kendisi için getirilen çiçeği almak üzereyken konuklarına eksik mikrofon takıldığını görünce “Nerede Lütfü abinin mikrafonu. Ne oldu bu sene kısıntıya mı gittik? Mikrofonumuz eksik mi?” diyerek yapım ekibine şakayla karışık sitemde bulunmayı ihmal etmedi.

Müge Anlı'nın programında adım adım sonuca doğru:

Müge anlı,Müge Anlı ile Tatlı Sert,izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert full hd izle,Leyla Alkaç,Müge Anlı ile Tatlı Sert seyret,Müge Anlı yeni bölüm hd izle,son bölüm,atv, 21 Haziran,cuma, Müge Anlı ile Tatlı Sert 21 Haziran videosu, Müge Anlı 21 haziran izle. müge anlı ile tatlı sert programı bugün, müge anlı ile tatlı sert izle bugün, müge anli bugünkü programi, müge anlı son bölüm izle.

Müge Anlı Hayat Hikayesi:

Müge Anlı kimdir?


YORUMLAR