Müge Anlı ile Tatlı Sert - 27 Eylül 2013 izle (CANLI YAYIN)

Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert yeni bölüm izle, Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert'te bugün neler yaşanadı? Tek parça izlemek için tıklayınız.

Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle 27 Eylül 2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle

 Müge Anlı ile Tatlı Sert 27 Eylül 2013 -  Müge Anlı yine çözülmez cinayetlerin peşinde koşmaya devam ediyor.. Yeni Sezona kaldığı yerden devam eden Müge Anlı, Nezen Germiyen cinayetindeki sır perdesini aralayabilecek mi?  Cİnayet ve tecavüz olaylarının dedektif edasıyla çözen Anlı ve ekibi, bakalım son günlerdeki olayları çözmek için nasıl bir yol izleyecek, kimlere ulaşabilecek? Programda alanlarında uzman bir hukukçu ve psikiyatrist yer alıyor. Ayrıca sosyal sorumluluk projelerine yer veriliyor. Özellikle kadın sağlığı, çocuklar ve yaşlılar ile ilgili pek çok yaardım kampanyasına da öncülük yapılıyor.  

NEZEN GERMİYEN: BİZİM LAURA PALMER

Müge Anlı’nın Nezen Germiyen olayı giderek bir “fenomen” halini alıyor. Bilmem kendisi farkında mı? Bir cinayet takibi ya da bir toplumsal kötüleşmenin en uç örneği... Bu cinayetin ardında “kötülük” adına her şey var.
Nezen Germiyen bir nevi Laura Palmer. Düzenin üstünü örttüğü bir cinayet. “Hepimiz suçluyuz ama değiliz” hikayesi. Programda ne kayboluşlar, ne cinayetler yer aldı. Sanırım en “uzun soluklu ve ilgi çekeni” bu oldu. Bir de küçük kızın cinayet hikayesinin “reyting” öyküsü var.
“İkiz Tepeler”in Laura Palmer’i da bir cinayete kurban gitmişti. Bu görünen yüzüydü. Katili araştırılmaya başlanınca tüm kasabanın bu işin içinde olduğu anlaşılmıştı...

Sina Koloğlu

Müge Anlı'da dün neler yaşandı?

Müge Anlı ile Tatlı Sert'in dün yayınlanan bölümünde Nezen Germiyen cinayetini kimin işlediği arandı. Daha önce Adli Tıp raporuna göre Hüseyin Germiyen'in Nezen Germiyen'in gerçek kızı olmadığı ortaya çıkmıştı. Nezen Germiyen'in gerçek babası kimdi? Nezen Germiyen bulabilecek mi?

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2009'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2010 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 


YORUMLAR