18 Nisan 2014 Cuma
   12.11.2013 11:18:51

Müge Anlı ile Tatlı Sert - 12 Kasım 2013 (CANLI YAYIN)

İstanbul'da sır cinayet, İşyerinden sevda hanım ile buluşmak için çıkan Medet Altun nerede? 2 Kasım'dan beri kayıp olan Medet Altun öldü mü?

  Müge Anlı ile Tatlı Sert 12 Kasım izle, Müge Anlı izle -   Atv'nin gündüz kuşağının sevilen programalrından Müge Anlı İle Tatlı Sert; karanlık olayları gün yüzüne çıkarmaya devam ediyor. Şimdiye kadar ATV'de canlı olarak izleyicinin karşısına çıkan Müge Anlı konuklarına sorduğu tuzak sorularla pek çok cinayet ve aldatma olayının gün yüzüne çıkmasını sağladı.

Emniyet teşkilatı tarafından da sevilen Müge Anlı, aldığı hukuk eğitimi sayesinde adeta bir dedektif edasıyla bilinmeyenlere ışık tutuyor. 

Müge Anlı'da kayıp cinayetler,kaybolan insanlar ekip tarafından aranıyor. 

Günlerdir kayıp olan Keziban Gümüş'e ne oldu? Müge Anlı canlı yayınına katılan ve Müge Anlı son bölümünde konuk olak Keziban Gümüş'ün kızı Fatma; canlı yayında Müge Anlı'ya hangi açıklamarda bulunacak.

Müge Anlı izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert izle, Müge Anlı ile Tatlı Sert son bölüm izle,Müge Anlı ile Tatlı Sert tek parça izle 11 Kasım 2013,Müge Anlı ile Tatlı Sert online izle... 

atv ekranlarında hafta içi her gün canlı yayınlanan “MÜGE ANLI İLE TATLI SERT” programı, her sezon başında yardım kampanyası yapmak için yola çıkıyor. Müge Anlı’nın ekibi, Türkiye’nin dört bir yanına yardımlar ulaştırabilmek adına harekete geçiyor.

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!