19 Nisan 2014 Cumartesi
   05.02.2014 12:26:33

Müge Anlı CANLI İZLE - 5 ŞUBAT 2014

Gürkan Kaya bulunabildi mi? Müge Anlı izle, 48 gündür kayıp olan Ali Rıza Arduç nerede? Müge Anlı 5 Şubat full program izle.

  Ekranların sevilen programı Müge Anlı, bugün 98 gündür kayıp olan Gürkan’ı bulabildi mi? Gün geçtikçe Gürkan’dan bir haber gelmemesi, onun öldürüldüğü iddialarını daha da kuvvetlendiriyor. Gürkan Kaya nerede? Manisa’da arkadaşı olan Serhat, Gürkan’ı en son yılbaşından 2 gün öncesinde parkta arkadaşlarıyla otururken gördüğünü iddia etti. Bunu araştıran Müge Anlı ve ekibi, Serhat’ın Gürkan’ı gördüğünü iddia ettiği parkın kameralarını inceledi. Parkın içerisinde yer alan cafenin sahibiyle görüşen ekip, Gürkan’ın son zamanlarda her zaman uğradığı cafeye hiç uğramadığını öğrendi . Peki Gürkan’ın arkadaşı Serhat yalan mı söyledi? Merak edilen her şey bugün yayınlanacak olan bölümde cevabını bulacak.

 Müge Anlı dedektif gibi kayıpları bulmaya devam ediyor. Türkiye'nin sherlock holmes'u olan Müge Anlı bugün yayınlanacak olan programda Gürkan Kaya, Nazire Esen ve Ali Rıza Arduç'u arıyor. Müge Anlı 5 Şubat Çarşamba günkü programını izlemek için tıklayınız.

  Müge Anlı, 5 Şubat 2015 tarihli programda 97 gündür kayıp olan Gürkan Kaya’yı arıyor. Müge Anlı kayıpları, cinayetleri tıpkı bir dedektif gibi tek tek çözüyor.

Müge Anlı’da esrarengiz kayıplar bir bir buluyor. Çözülmez denilen olaylar tek tek çözüme kavuşuyor. Müge Anlı ve ekibi bugüne kadar faili meçhul cinayetler, kayıp olan kişileri bulmaya yıllardır birbirini görmeyen ana- oğul, abla kardeş’i de kavuşturmaya devam ediyor.

SAİT COŞKUN BULUNDU!
6 gündür Esenler’de kaybolan Sait Coşkun’la ilgili müjdeli haber sonunda bugün geldi. Sait Coşkun Esenler’de kaybolmuştu.
Kardeşini aramak için programa dün katılan Bilge Pehlivan, akli dengesi yerinde olmayan Sait Coşkun’u kaybettiklerini anlattı. İstanbul’a gezmek için geldiklerini belirten Bilge Hanım, akli dengesi yerinde olmayan kardeşinin bir anda ortadan kaybolduğunu söyledi. 
İstanbul’da kaybolan Sait Coşkun, Atatürk Havalimanı’nda yaptığı şüpheli hareketler sebebiyle dikkatleri üzerine çekince emniyet tarafından bulunup ailesine teslim edildi.

KÜTAHYA’DA ESRARENGİZ KAYIP!
Kütahya’da Nazire Esen 3 ay önce kayboldu. Nazire Esen en son yıllardır gitmediği oğlu Ali’nin yanına gittikten bir hafta sonra ortalıktan kayboldu. 
Nazire Esen kaybolduktan sonra bütün köy kendisini aradı. Ancak Nazire Esen’in gelini ve dünürü arama çalışmalarına katılmayarak dikkatleri üzerine çekti. Programa katılan muhtar, Nazire Esen'in bir başka bölgeye götürüldüğünü iddia etti.
Nazire Esen nerede? Nazire Esen’i en son kim gördü? Bugüne kadar köyünden hiç dışarı çıkmayan Nazire Esen’in bir anda ortalıktan kaybolması akıllara öldürüldüğünü getirdi. 

TOKAT’TA ESRARENGİZ KAYIP ( ALİ RIZA NEREDE? )
Tokat’ta kaybolan ve 51 gündür kendisinden haber alınamayan Ali Rıza Arduç hakkında her kafadan bir başka ses çıkıyor. Ali Rıza’yı arayan Müge Anlı, Ali Rıza’nın babasına ulaştı. Ali Rıza’nın babası bugüne kadar anlatılanlardan çok daha farklı şeyler anlattı.

Ali Rıza'nın babası bugün programda oğlunu en son kaybolmadan 10 gün önce gördüğünü söyledi. Ali Rıza pastanenin önünde kız yüzünden kavga etti mi? Sorusuna Ali Rıza'nın babası cevap verdi. Bedriye Hanım kocası kaybolduktan 1 hafta sonra trafik kazası için neden “Ali Rıza’nın kaybolduğu gece kaza oldu” Dedi? Müge Anlı ile Tatlı Sert’te esrarengiz bir kayıp.. Ali Rıza’nın nerede olduğu bulunamadı. Tokat’ta bir garip kayıp! 21 Aralık’ta Ayşe Ardıç’ın kardeşi Ali Rıza Ardıç kaybolmuş. Arkadaşı ile Niksar’a gitti, eşine “eve geliyorum” dedi, dönmedi… Arkadaşı İhsan gece eşine gidi “Ali cinayet işledi, seni arayacak” dedi… Programa katılan Ali Rıza Arduç'un arkadaşı kaybolduğu gece yanındaydı. Peki Hasan Bey programda neler anlattı?

 

MÜGE ANLI CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 05 Şubat 2015 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 05 Şubat İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!