18 Nisan 2014 Cuma
   22.01.2014 08:32:42

Müge Anlı 22 Ocak izle - Gürkan Kaya en son nerede görüldü?

Müge Anlı izle, Müge Anlı 22 Ocak izle, Müge Anlı son bölüm izle,Müge Anlı 22 Ocak izle, Müge Anlı 22.01.2014 Çarşamba

  Müge Anlı izle, Müge Anlı 22 Ocak izle, Müge Anlı tek parça izle, Müge Anlı HD izle Müge Anlı ile Tatlı Sert'te esrarengiz kayıp! 29 Aralık'ta kaybolan Bayram Karataş nerede? Bayram Karataş'ı arayan ailesi çareyi Müge Anlı'ya gelmekte buldu. Bayram Karataş nasıl kayboldu? En son nerede görüldü?

GÜRKAN BULUNDU MU?

 Müge Anlı’da Gürkan Kaya olayı çözülüyor. 75 gündür kayıp olan Gürkan, nerede? Dün yayınlanan programda sokak sokak elinde fotoğrafla Gürkan’ı arayan Müge Anlı ekibi bugün Gürkan’ı gördüğünü söyleyen bir kişi ile programda görüşüyor. Gürkan’ın ailesi merak ve telaş içerisinde oğullarını ararken, Gürkan’ın ölüp ölmediğini, kaçırılıp kaçırılmadığın öğrenmek için Müge Anlı’ya başvurdu. Müge Anlı ve ekibi bugün Gürkan Kaya’yı gördüğünü söylen Suat Korkmaz’ı programa çıkarttı. Yılbaşından 5 gün önce, Gürkan’ı gördüğünü söyleyen Suat, dövme yaptırmak için Gürkan’ın yanına geldiğini söylüyor.

Atv ekranlarından yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı yine bir çok sır perdesini aralamayı başardı. Müge Anlı Tatlı Sert İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Son Bölüm İzle, Müge Anlı ile Tatlı Ser Yeni Bölüm İzle, Müge Anlı ile Tatlı Sert Programı izle......

CANLI İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ - 22 Ocak 2214 

MÜGE ANLI İLE TATLI SERT 22 Ocak İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ 

Müge Anlı kimdir?

Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun oldu. Yüksek lisansını ise Kadir Has Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü'nde hukuk üzerine yaptı.

Özel hayatı

2214'de gazeteci Burhan Akdağ'dan boşandı. Bu evlilikten 1 kızı oldu.

Kariyeri

Televizyon hayatına ilk olarak magazin alanında başlayan Anlı, diğer bir magazinci Şenay Düdek'le Kanal D'de yaptığı Dobra Dobra adlı magazin üzerine sohbetlerin olduğu ve konukların ağırlandığı bir program yapmıştır. Bir sezon birlikte program yaptıktan sonra, aynı programa Düdek Cenk Eren'le FOX'ta, Anlı ise Pakize Suda'yla Kanal D'de devam etmiştir.

Dobra Dobra'daki sunuculuk deneyimi ile magazinciliği bırakıp tam anlamıyla sunuculuğa geçti; atv'de yayınlanan kendine ait Müge Anlı ile Tatlı Sert adlı tartışma programını sunmaya başladı. Programda, kaybettiği yakınlarını arayan kişiler ağırlanmakta, işleyeni belli olmayan veya işleyenin hâlâ bulunamadığı cinayetler aydınlatılmaktadır.
Tatlı Sert'in dışında, 2214 televizyon sezonunda, daha önceden Sinan Çetin yapmış olduğu Film Gibi adlı programla aynı formatta bir programı atv'de sundu. Müge Anlı ile Mektubunuz Var adlı programda, yaşadığı çeşitli olaylardan dolayı yakınlarıyla görüşemeyen, onları bulamayan kişiler konuk edildi.

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!