Milli Piyango sonuçları Amorti numaraları öğren, Milli Piyango Sonuçları | Milli Piyango, Bilet Sorgulama, 2013 Yılbaşı

Milli Piyango, Milli Piyango sonuçları, Milli Piyango özel çekiliş sonuçları,Milli Piyango 2013 sonuçları, Milli Piyango özel çekilişi,Milli Piyango yılbaşı sonuçları, Milli Piyango sonuçları 2013,Milli Piyango

Her yıl hayalleri süsleyen Milli Piyango sonuçları için geri sayım başladı. Milli Piyango sonuçları an ve an gazetea24.com farkıyla sizlerle. 2013 yılı Milli Piyango sonuçları ve Milli Piyango sonuçları Amorti numaraları burada belli olacak. İşte Milli Piyango sonuçları aktif linki

MİLLİ PİYANGO AKTİF LİNKİ İÇİN TIKLAYINIZ

Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş sonuçları an ve an burada yayınlanacak. Milli Piyango idararesi tarafından her yıl düzenlenen ve ikramiyesiyle hayalleri süsleyen Milli Piyango yılbaşı çekilişi 2013 bu gece saat 00.05’te resmen açıklanacak...

31 Aralık – 1 Ocak tarihleri arasında bir ya da birden fazla kişi Milli Piyango yılbaşı ikramiyesi sonucunda dudak uçuklatan bir servete sahip olacak. İnternet başında sürekli olarak arama yapanlar zengin olma hayaliyle Milli Piyango yılbaşı çekiliş 2013 için nefeslerini tutacak...

Milli Piyango yılbaşı 2013 büyük ikramiyesi için artık geri sayım başladı. 45 Milyon ikramiye kimin olacak?

Milli Piyango yılbaşı çekilişinden hemen sonra millipiyango.gov.tr adresi ile eş zamanlı olarak gazetea24.com’da Milli piyango yılbaşı çekilişi tam listesi yayınlanacak.

Milli piyango sıralı tam listesi sorgulama ekranı aktif olduğunda aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacak.

45 milyon TL'nin isabet ettiği numaralar: 6-7-1-8-3-7-4

Milli Piyango 2013 Yılbaşı Özel İkramiyesi çekilmeye başlandı. İşte şuana kadar çekilen ve kazandıran numaralar... 45 milyonluk ikramiye çeyrek bilete isabet etti. Biletler İstanbul, İzmir, Muğla ve Adana'dan satıldığı belirlendi.

- BEŞ MİLYON TL
6514531

- İKİ MİLYON TL
3449228

- BİR MİLYON TL
3665406

Yılbaşı Milli Piyango Çekiliş Sonuçları 31 Aralık 2012 2012 Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi başladı. 500 Bin TL ‘ye kadar olan ikramiyelerin isabet ettiği numaralar belirleniyor..40 Milyon TL ‘lik büyük ikramiye çekilişi ise saat 23:55 ‘te gerçekleşecek. Sıralı ve Tam Liste bu sayfada yer alacak

 Herkesin hayalini süsleyen büyük ikramiye tamı tamına 45 milyon TL. İkramiye çıkması halinde ne yapakları sorulan insanların çoğunluğu yoksullara paraya ihtiyacı olanlara yardım etmek istediklerini söylediler. Büyük umutlarla alınan biletler şu saatlerde çok değerli. Kim bilir belki de büyük ikramiye vuracaktır.

 Milli Piyango bilet sorgulama ve Milli Piyango çekiliş sonuçları sayfası, Milli Piyango bilet numaranızı yazıp ikramiye çıkıp çıkmadığını kontrol edebilirsiniz.. Bu sayfadan Milli Piyango son çekiliş dahil geriye doğru 1 yıl içinde yapılan tüm çekilişlerin sorgulamasını yapıp sonuçlarını öğrenebilirsiniz.

Milli Piyango Biletinizi burdan sorgulayın...

2013 Milli Piyango Çekiliş Sonuçları Sorgulama Sayfası ve Tüm Bilgiler İçin Tıklayın!

Her zaman son çekiliş tarihi başta durur, mesela şu an 9 Ocak 2012 tarihi başta duruyor, Eğer yılbaşı bileti sorgulayacaksanız Çekiliş Tarihini Seçiniz: yazan yerden 31 Aralık 2011 tarihini seçmelisiniz. Bol şanslar...

Eğer Milli Piyango Çekiliş Sonuçları tam listesini görmek isterseniz sorgulama bölümünde numarayı felan yazmaya gerek olmadan direk Tam Liste'yi işaretleyip, sorgula tuşuna basarsanız liste çıkar karşınıza, olur ya amortileri felan merak edersiniz :)

Eğer sorgulama sayfası açılmıyorsa: Bazen yoğunluktan dolayı Milli Piyango sitesi cevap vermediği için sorgulama bölümü açılmayabiliyor. Böyle durumlarda sayfayı yenileyip tekrar deneyin yada şurada bulunan LİSTEden biletinizi konrol edebilirsiniz.

Yılbaşı özel çekiliş biletleri, 29 Kasım 2012 Perşembe günü satışa sunuldu. 9 ve 19 Aralık çekilişleri kaldırıldı ve Milli Piyango'nun 31 Aralık'a kadar başka piyango çekilişi olmayacak.

Sayısal Loto sonuçları açıklandı mı? Sayısal Loto sonuçlarını öğren,Sayısal Loto devretti mi? Sayısal Loto çekiliş sonuçları,Milli Piyango İdaresi 29 Aralık 2012. 842. hafta sayısal loto sonuçları öğren

Sayısal loto, 1 ve 49 arası sayıları 6, 5, 4, ve 3 adet tutacak şekilde tahmin etmeye çalışmaları üzerine kurulu Milli Piyango İdaresi'nin şans oyunlarından biridir.Özel sayı küresi kullanılarak gerçekleştirilen çekilişler Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter temsilcisi huzurunda TRT1 ekranlarında canlı olarak yapılmaktadır. Sayısal Loto ilk kez 1 Kasım 1997'de oynanmaya başlanmış ve günümüze kadar kesintisiz olarak devam etmektedir.

6 bilen çıkmaması durumunda Sayısal Loto büyük ikramiyesi bir sonraki haftaya devredecek ancak 3 hafta üst üste devretmesi durumunda büyük ikramiye 5 bilen, yoksa 4 bilen kişilere dağıtılacaktır.

Sayısal Loto Sonuçları Çekildi Loto sonuçları İçin Tıklayınız - 29.12.2012 Milli Piyango sonucu burada Sayısal Loto Sayısal loto sonuçları habermolasi.com da.. Her çarşamba günü Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen on numara oyunun sonuçları saat 21:30 ile 22:00 arasında çekilip millipiyango.gov.tr adresinde yayınlanmakta.

Büyük İkramiye kazanan il / ilçe: -

Sayısal Loto Çekilişi Milli Piyango İdaresi tarafından her cumartesi akşamı gerçekleştirilmektedir. Bir önceki haftalarda düzenlenen Sayısal Loto çekilişlerinde kazandıran sayılar ve toplam ikramiye tutarları şu şekilde:

Özel sayı küresi kullanılarak gerçekleştirilen çekilişler Milli Piyango İdaresi yetkilileri ve noter temsilcisi huzurunda TRT1 ekranlarında canlı olarak yapılmaktadır. Sayısal Loto ilk kez 1 Kasım 1997'de oynanmaya başlanmış ve günümüze kadar kesintisiz olarak devam etmektedir.

6 bilen çıkmaması durumunda Sayısal Loto büyük ikramiyesi bir sonraki haftaya devredecek ancak 3 hafta üst üste devretmesi durumunda büyük ikramiye 5 bilen, yoksa 4 bilen kişilere dağıtılacaktır.

Sayısal Loto Sonuçları Tıkla Öğren - Sayısal loto millipiyango.gov.tr sonuçlar için tıklayın 22.12.2012
Sayısal loto sonuçları habermolasi.com da.. Her çarşamba günü Milli Piyango idaresi tarafından gerçekleştirilen on numara oyunun sonuçları saat 21:30 ile 22:00 arasında çekilip millipiyango.gov.tr adresinde yayınlanmakta.
Zaman zaman Şans Topu sonuçları açıklandığı andan itibaren Milli Piyango idaresinin web sitesi kilitlenmektedir. On numara oyununu oynayan binlerce kişi sonuçları öğrenebilmek için google ile arayarak on numara sonuçları nu bulmaya çalışıyor.

Şans oyunları önceki yıllarda TRT ekranlarından canlı olarak yayınlanmaktaydı fakat artık bu yayın yapılmamaktadır. Bizde habermolasi.com olarak sizin adınıza millipiyango.gov.tr adresini çekiş sırasında anlık olarak takip ederek bu sayfada duyurmaktayız.

Sayısal Loto OYUNU NASIL OYNANIR?

İdaremizce 06.08.2002 tarihinden itibaren yeni bir on-line Sayısal Oyun daha oynatılmaya başlatılmıştır.
On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.

İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür. Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.

On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. TRT/1 kanalında canlı olarak yapılmakta olan On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,
Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler,
8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri,

10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlükçe ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

On Numara oyununa 18 yaşından küçük olanlar katılamazlar, kazanan biletlere ikramiye ödenmesini isteyemezler.
On Numara oyununda, çekiliş tarihinden itibaren 1 (bir) yıl içinde ibraz edilmeyen ikramiyeler zaman aşımına uğrar ve ödenmez.

On Numara oyunundan elde edilecek gelir, İdaremizin diğer tüm oyunlarında olduğu gibi kanunlarla belirlenen faaliyetlere kaynak olarak aktarılmaktadır. Bunlar; Sosyal Hizmetler ve Çocuk Esirgeme Kurumu, Türkiye'nin Tanıtımı, Olimpiyat Oyunları ile Savunma Sanayii Destekleme Fonu'dur.

Milli Piyango İdaresi bu yıl da geleneği bozmadı. 2013 Yılbaşında büyük ikramiyede 5 milyonluk artış olduğunu açıkladı. Milli Piyango İdaresi (MPİ), 2013 yılbaşı özel çekilişinin büyük ikramiyesini 45 milyon lira olarak belirledi.
2013 Milli Piyango Yılbaşı biletleri 29 Kasım'da piyasaya sürüldü, tam bilet 40 liradan, yarım bilet 20 liradan, çeyrek bilet 10 liradan satılıyor.

2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Liste İçin Tıklayın!

2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçları Sorgulama ve Sıralı Tam Liste İçin Tıklayınız!

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, geçen yıl 40 milyon lira olan büyük ikramiyeyi bu yıl 45 milyon liraya çıkardıklarını bildirdi.Milli Piyango'nun 2010'daki büyük ikramiyesinin 35 milyon lira, 2011'de 40 milyon lira olduğunu hatırlatan (MPİ) Genel Müdürü Recep Biçer, "Bu yıl da büyük ikramiyede 5 milyon liralık bir artışa gittik ve 45 milyon lira olarak belirledik" dedi. Biçer, çekilişle ilgili ayrıntıları ise şöyle açıkladı:

ARALIK ÇEKİLİŞSİZ GEÇTİ
Milli Piyango Yılbaşı Özel Çekilişi nedeniyle 9 ve 19 Aralık çekilişleri kaldırıldı ve 31 Aralık'a kadar başka piyango çekilişi de olmayacak.
Geçen yıl yüzde 99'luk bir satış rakamına ulaşan Milli Piyango İdaresi Genel Müdürü Recep Biçer, büyük ikramiyenin 45 milyon lira olacağını, bunun dışında bir adet 5 milyon lira, 1 adet 2 milyon lira ve 1 adet de 1 milyon lira dağıtılacağını açıklamıştı.
Geçen yılbaşı özel çekilişinde 36 liradan satılan tam biletin bu yıl 40 liradan satılıyor. Bu çerçevede yarım bilet 20 liradan, çeyrek biletin de 10 liradan satılıyor.
GÜNDE 8.8 BİN
Milli Piyango İdaresi/nin yılbaşı büyük ikramiyesi bugünkü kurlarla döviz bazında yaklaşık 25 milyon dolara ulaşıyor. Bu rakam son 20 yılın döviz bazında da en yüksek ikramiyesi olacak.

1 Ocak 2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Liste İçin Tıklayın!

2013 Milli Piyango Yılbaşı Çekilişi Sonuçları Sıralı Tam Liste İçin Tıklayın!
45 milyon liralık yılbaşı özel çekilişi, talihlileri faiziyle bile zengin edecek. İkramiyenin yüzde 8,50 faiz üzerinden yıllık net getirisi 3 milyon 242 bin 366 lira. Bunun günlük faizi de 8 bin 883 lirayı bulacak.1 aylık mevduata yatırılması durumunda da (yüzde 8,50 faiz üzerinden) 284 bin 262 lira aylık net faiz elde edilecek. Talihli yaklaşık 66 bin 176 adet tam altın da alabilecek.


YORUMLAR