23 Nisan 2014 Çarşamba
   04.02.2013 16:43:55

Milli eğitim bakanlığı ehliyet sınavı,2 Şubat Soru ve cevapları burada!, Ehliyet sınavı sonuçları!

Ehliyet sınavı soru ve cevapları, Sürücü sınavı ilkyardım soruları ve cevapları, Sürücü sınavı sonuçları!

 2 şubat 2013 Cumartesei günü geniş bir katılımla gerçekleştirilen Milli Eğitim Bakanlığı Motorlu Taşıtlar Sürücü Sınavı diye bilinen Ehliyet sınavından sonra gözler sınavda çıkan soru ve cevapların ne zaman açıklanacağına çevrildi.

Binlerce aday bir yandan soru ve cavaplara ulaşmaya çalışırken sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı ise merak konusu oldu. Ehliyet sınavından sonra direksiyon sınavına da girecek olan adaylar direksiyon sınavına ehliyet sınav sonuçalrını öğrenmiş olarak girmek istiyor.

02.02.2013 tarihinde gerçekleştirilen Ehliyet Sınav soruları ve cevapları açıklanıp kontrol edildikten sonra adayların her 3 alanda da 70 barajını aşmaları gerekir. 2 Şubat Ehliyet Sınav soruları cevaplarında adayların trafik sorularının her 2 motor sorularının her biri 2.5 ve ilk yardım sorularının her biri ortalama 3.3 ile çarpılıyor. Ve sınavda yanlışlar doğruyu götürmüyordu.

Milli Eğitim Bakanlığı MEB 02 Şubat Ehliyet soruları ve cevaplarını açıklar açıklamaz gazetea24.com farkıyla ziyaretçilerimizle paylaşmış olacağız. 

LEYLA İLE MECNUNDA DİREKSİYON DERSİ

MERAKLISI İÇİN FARKLI BİR DİREKSİYON DERSİ

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!