Merve Boluğur Sevişme Sahnesi izle - Muhteşem yüzyıl 18. bölüm izle

Merve Boluğur sevişme sahnesi izle muhteşem yüzyıl - Merve Boluğur küvette Engin Öztürk ile çırılçıplak sevişti Muhteşem Yüzyıl dizisi video izle.

23 Ekim Çarşamba gecesi yayınlanan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Merve Boluğur (Nurbanı Sultan) ile Engin Öztürk(Şehzade Selim) küvette çırılçıplak seviştiler.

Nurbanu Sultan, Şehzade Selim'in gözlerini bağlayarak bir süpriz yaptı.Şehzade Selim durumdan ne kadar huzursuz olsada bu süpriz çok hoşuna gitti.Küvette çırılçıplak yatan ikilinin fotoğrafları sitemize yükleniyor.Bizi takip etmeye devam edin.

Muhteşem Yüzyıl'da heyecanlı sahneler devam ediyor.Muhteşem Yüzyıl dizisi son bölüm ve yeni bölüm hakkında ayrıntılar detaylar.Geçtiğimiz gün oynanan son bölümünde izleyenlerini ekranlara kilitleyen sahneler yaşanmıştı.Birbirinden etkileyici sahnelerin yer aldığı dizinin son bölümünde en çok göze batan sahne ise Merve Boluğur ve Engin Öztürk'ün olay halvet sahnesiydi. Şimdide bu görüntüler çok konuşulacak gibi gözüküyor.

Muhteşem Yüzyıl 108.Bölüm izle-  Süleyman yeniden evlat sahibi olacak olmanın heyecanını yaşarken, Hürrem’in içi buruktur. Hürrem, haremde kendinden habersiz işler çeviren Fatma’dan intikam almaya kararlıdır. Fatma’nın evliliği ile ilgili büyük bir sır öğrenir.

Manisa’da öldürülen esnafın karısı Selim hakkında dava açar. Bunu öğrenen Nurbanu gizlice kadınla görüşmeye gider. Bu buluşma Selim ve Nurbanu arasında iplerin kopmasına neden olur.

Muhteşem Yüzyıl son bölümde ne olmuştu?

Rüstem’i dört bir yandan kuşatırken ölüm korkusuna kapılan Rüstem, ortalığı birbirine katıyor. Yeniçeri ocağında kılıçlar çekiliyor. Bayezıt’ın babasına olan kırgınlığı sürerken; bu kez Hürrem’le karşı karşıya geliyor. Huricihan ise Bayezıt’a olan hislerine yeniliyor. Manisa’da Nurbanu, Selim’in yaralarını iyileştirmeye çabalıyor. Nisa, Mustafa’yı şaşkına çeviren bir itirafta bulunuyor. Hürrem ise hayatının en büyük kabusu ile yüzleşiyor!

HÜRREM KENDİNİ ATEŞE ATTI

Artık rüyalarında valeria'nın bebeğini sevmektedir. sarayın koridorlarında karşılaştığı Fatma Sulta'nı alenen tehdit eder ve'' Diğer Sultanların hikayesi sana ders olsun' der. Fatma Sultan'ın bu tehdidi kaale almadığı, Hürrem Sultan ve Kanuni yberaber yemek yerken Valeria'yı onların huzuruna çağırmaktır.Muhteşem Yüzyıl 107. Bölümde Amasya’da Nisa’nın hayatı tehlikeye girince, Mustafa ondan İstanbul’a dönmesini ister. 

Ancak Nisa’nın itirafı Mustafa’yı alt üst eder. Hürrem’in kabusu gerçeğe dönüşüyor! Muhteşem Yüzyıl 108. Bölümde Hürrem, haremde kontrolü tekrar ele geçirdiğini düşünürken, en büyük kabusu gerçek olur. Bu beklenmedik gelişme herkesin hayatını değiştirecektir. Özellikle Süleyman’ın...                                                                                          

MUHTEŞEM YÜZYIL 108.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ


YORUMLAR