Merhamet yeni sezon ilk bölüm izle, Merhamet 21. Bölüm izle

Narin, Fırat'la beraber karakola gider ve meseleyi araştırması için Sermet'ten iyilik istemek durumunda kalır.

MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN İLE KIYASIYA KAPIŞAN MERHAMET DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Başladığı ilk günden beri kalitesini ortaya koyan ve kendinden ödün vermeyen Merhamet geçen sezon kafalarda soru işareti bırakarak bitmişti.  Bazen eleştirilen bazen beğenilen Merhamet dizisinin aslında Kahpe Rengi adlı romandan uyarlama.

Merhamet yeni sezon ilk fragmanı (21.Bölüm)

Merhamet son bölümde (21. Bölümde) neler oldu?

 Narin, Fırat'la beraber karakola gider ve meseleyi araştırması için Sermet'ten iyilik istemek durumunda kalır. Narin, Şadiye'ye yardım etse de, aslında onun suçlu olup olmadığı konusunda şüphe duymaktadır. Irmak'ın İstanbul'da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Peki Şadiye'nin suçsuzluğunu kanıtlamak için önemli bir kanıt olan cinayet anına dair görüntüler Irmak' ta ne aramaktadır? Irmak bu görüntüleri nasıl kullanmayı planlıyor? Deniz, Narin ve Fırat'ın geçmişini öğrenmiştir. Deniz Büyük bir seçimle yüz yüzedir. Alacağı karar, Narin - Deniz dostluğuna derinden tesir edecek. Ortadan kaybolan Atıf'ın durumu herkesi çok endişelendirmektedir. Atıf ise beklenmeyen bir yerde garip planlar tertiplemektedir. Fırat ve Narin, Irmak'ın gitmesiyle çabucak yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır, Fırat'ın neden Narin'in peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Narin'in öğrendiği şeylere nasıl tepki verecek? Geçmiş günlerde ise Narin, hukuk fakültesine kaydını yaptırabilmek için uğraşır. Lise diplomasını Yaslıhan'da bırakmış olan Narin, büyük bir çaresizlik içindedir. Üstelik yeni geldiği İstanbul'da kalacak bir yeri ve kimsesi yoktur.

Merhamet kamera arkası fotoğrafları:

 

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

 merhamet yeni bölüm, 21. bölüm, eylül 2113, izle, Merhamet Sezon Finali, 18.09.2113,Merhamet yeni bölüm, Merhamet Son Bölüm, Perşembe, izle,21.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 21.Bölüm seyret,Merhamet 21.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı,Merhamet Sezon Finali,ibrahim çelikkol,özgü namal,son bölüm,21 haziran 2113,Merhamet yeni bölüm,Merhamet Son Bölüm,Perşembe,izle,21.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 21.Bölüm seyret,Merhamet 21.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd FULL İZLE


YORUMLAR