Merhamet yeni bölüm izle...Merhamet 17.Bölüm tek parça izle.. Merhamet son bölüm izle.. Kanal D izle, Merhamet son bölüm naklen izle..

Merhamet 17.Bölüm izle.. Merhamet 17.Bölüm canlı izle.. Merhamet son bölüm naklen izle.. Merhamet yeni bölüm izle.. Kanal D izle.. 05.06.2013 Merhamet izle

 Necati’nin söyledikleriyle Sermet’le kardeş olduğunu öğrenen Fırat, elinde silahla şok içinde kalır. Üstelik Sermet’in bu gerçeği ve Hikmet’in onun babası olduğunu bilmesi, Fırat’ı daha da çileden çıkarır.

16.Bölüm'de neler oldu?

Narin, kardeşi Şadiye ile birlikte yeni bir eve geçerek yeni bir hayata ilk adımını atmaya çalışır. Ancak Irmak, ikiliyi rahat bırakmaz ve Şadiye’nin hem Can ile olan birlikteliğini hem de hayat kadını olduğunu basına sızdırır. Irmak, basına haberi sızdırdıktan sonra ortadan kaybolur. Polis, Irmak’ın çantasını orman yolunda bulurken, Deniz de Sermet’ten Irmak’ı bulması için yardım ister.

Babası Hikmet Kazan’ın kirli işlerini ortaya çıkarmaya karar veren Fırat, Yaslıhan’a giderek babasının çiftlik evindeki kasadan bazı gizli belgeleri alır.

 

 

 


YORUMLAR