Merhamet Final Bölümü İZLE , Merhamet Son bölüm , merhamet sezon finali, Merhamet Dizisi 19. Final Bölümünü kesintisiz İZLE..

Final Bölümü Tek parça sorunsuz izleyebilirsiniz.. Merhamet Dizisi Resimleri, 19.Bölüm - Sezon Finali (Özgü Namal & İbrahim Çelikkol)& Kamera Arkası Fotoğrafları

MERHAMET DİZİSİ HAYRANLARI GECELEK YILI İPLE ÇEKİYORLAR, DİZİ ÖYLE BİR YERDE BİTTİ Kİ NE OLACAĞI MERAK KONUSU

 PT 1'de günün twitter'da en çok konuşulan dizisi Özgü Namal'lı ve İbrahim Çelikkol'lu Merhamet oldu. Sezon Finali beğenilmeyen, bütün karakterlerin hayatlarının altüst edildiği, Kavak Yelelri dizisinin "Elit versiyonu" olarak damgalanan Merhamet dizisi buna rağmen günün en çok konuşulan dizisiydi. Buna rağmen sezon finalinde Özgü Namal'ın performansına diyecek yoktu, seyircilerden tam not alan Özgü Nmal üstüne düşen oyunculuğu layıkıyla yerine getirdi.

  Merhamet 19.Bölüm izle : Narin, Deniz ile Şadiye arasında kalır. Deniz’in, Fırat’tan rica edip yalnız kaldığı Narin’e ısrarla Şadiye’ye geceyi nerede geçirdiğini sorması, Narin’i çok zor durumda bırakır. Narin’in vereceği cevaplar, Şadiye ve Deniz ile ilişkisini baştan aşağı yeniden şekillendiri.

Merhamer Sezon Finali:

Merhamet Sezon Finali, 19.06.2013,Merhamet yeni bölüm, Merhamet Son Bölüm, Perşembe, izle,19.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 19.Bölüm seyret,Merhamet 19.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı

Deniz kardeşi ve Narin'in arasında kalır ve bir seçim yapmak zorundadır. Deniz, Şadiye'nin nerede olduğunu öğrenmek istemektedir ve ısrarla Narin'e cenazeye gittikleri o akşam Şadiye'nin nerede olduğunu sorup durur. Kaçamak cevaplar veren Narin çok zor durumda kalır. Narin'in vereceği cevaplar Deniz ile aralarının açılmasına ve kavgaya neden olur.

Dizide geçmiş gösterilirken Narin üniversiteyi kazanıyor ve kutlamayı Fırat'la yapıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde süpriz olaylarda oluyor. Babür ise bu yakınlıkğa nasıl tepki verecek.

 Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali Kanal D izle Narin ve Fırat Kavuşuyormu?

Merhamet 19.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali).. Merhamet'te Narin ve Deniz’in sınavı (Sezon finali)

Merhamet Dizisi 19.Bölüm Özeti:

Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışıyorlar.

Narin ve Şadiye'nin zor anları Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışırlar. İkilinin bunu başarıp başaramayacağı merakla beklenirken, Necati'nin Hikmet'i kurşunladığı haberi gelir. Yoğun bakıma alınan Hikmet'in Fırat ve Sermet'e bıraktığı “barışın” vasiyeti, olayları daha da karıştırır. Şadiye'nin bebeği ne olacak?

Dizinin geçmiş paralelinde ise Şadiye'yi zor günler bekler. Karnında bebeğiyle intihar eden Şadiye'ye Narin'in tepkisinin ne olacağı bilinmezken, aynı zamanda bebeğin akıbeti de merak konusu olur. Kardeşini bırakıp İstanbul'a gitmek ise Narin için oldukça zor bir durumdur.

Yayın Tarihi :19 Haziran Çarşamba 2013
Yayın Saati :20.00

 

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

ÖZGÜ NAMAL HAKKINDA TWITTER'DA KONUŞULANLAR:

furby ‏@furkanqa 
Annem bana karımın Özgü Namal'a benzemesi şartını koşmuştu.

YAĞMUR ‏@ozguyalin 
En büyük hayallerimden bazıları Özgü Namal ile tanışıp abla kardeş gibi olmak > <3 :)

Özlem D. ‏@ozlemdemrr 
Bu merhamet ne dizi arkadaş?! Burçin Terzioğlu, Özgü Namal oyunculuğun zirvesinde !

Bambinos ‏@sema_soysal 
Narin'i Özgü Namal'dan daha iyi kimse canlandıramazdı. #merhamet ! ✌

Hakan Özdemir ‏@hknzdmr92 
o merhamet dizisindeki özgü namal'ın küçüklüğü benim kardeşim olsa her gün düzenli olarak döverdim

FURKANKIZILAY ‏@FURKANKIZILAY 
merhametteki özgü namal'ın küçüklüğünü oynayan kız başarılı :)

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.


YORUMLAR