Merhamet Dizisi 7. Son Bölüm Fragmanı İzle 27 Mart 2013 & Setten en son kareler

Kanal D Ekranlarının Sevilen dizisi Merhamet 7. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Merhamet dizisi 7. Bölümü ile 27 Mart 2013 Çarşamba akşam Kanal D'de. & Kamera Arkası Fotoğrafları

Merhamet beklenen 7.bölüm fragmanı yayınlandı.  Merhamet yeni 7.bölümü ile 27 mart 2013 çarşamba akşamı kaldığı yerden kanal d ekranlarında seveneriyle buluşmaya hazır.  

Ekranlarda daha yeni olmasına rağmen bir dizi ve yarışma programlarını arkasına dizen Merhamet Dizisi yayınlandığı her bölümü ile adından söz ettirmeye devam ediyor. Merhamet beklenen 7.bölüm fragmanı web sayfamızdan takip edebilir ve izliyebilirsiniz. Merhamet yeni 7.bölümü ile 27 mart 2013 çarşamba akşamı kaldığı yerden kanal d ekranlarında seveneriyle buluşmaya hazır. Merhamet 7.bölüm fragmanı yayımlandı ama özeti hala yayınlanmadı. Geçen haftanın 6.bölüm özetini bir hatırlıyalım.

Narin ile Fırat arasındaki düello başlıyor. Ve Fırat, Narin kendisini durdurmadıkça, bu tehlikeli oyunda sonuna kadar gitme kararlılığını gösteriyor.

Artık kılıçlar çekilmiş ve Narin"le Fırat arasındaki düello başlamıştır. Fırat, Narin kendisini durdurmadıkça, bu tehlikeli oyunda sonuna kadar gidecektir. Birden bire hayatlarına dahil olan Atıf ise, Fırat"ı germektedir. Atıf"a tek düşman olan Fırat değildir elbette. Atıf, Sermet"in hışmından nasıl korunacaktır? Tam da Sermet, Narin"le ilgili yeni planların arifesindeyken, bu Atıf da nereden çıkmıştır? Geçmişte ise, Fırat"ın Sema"yı hamile bırakmasının hesabını sormak için İstanbul"a giden Genç Narin, şehrin güzelliğine hayran kalır. Acaba Fırat, Narin"i karşısında görünce ne yapacak? Narin"in gönlünü yeniden kazanmayı başarabilecek midir? Narin onca yıl sonra kardeşini bulabilecek midir? Narin, Fırat tarafından söz kesmek üzere verilen iki ailenin tanışma yemeğine davet edilir. Narin, Fırat"a meydan okumak üzere bu yemeğe katılacak mıdır?

 Merhamet 7. Bölüm:

 

 

 


YORUMLAR