Merhamet dizisi 19.Bölüm tek parça izle.. Merhamet yeni bölüm izle... Merhamet son bölüm HD yayın izle, Merhamet Kanal D izle.. Merhamet ( Sezon Finali izle)

19.06.2013,Merhamet,izle,19.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 19.Bölüm seyret,Merhamet 19.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı, Merhamet sezon finali izle

 Merhamet 19.Bölüm izle -  Narin, Deniz ile Şadiye arasında kalır. Deniz’in, Fırat’tan rica edip yalnız kaldığı Narin’e ısrarla Şadiye’ye geceyi nerede geçirdiğini sorması, Narin’i zor durumda bırakır. Narin’in vereceği cevaplar, Şadiye ve Deniz ile ilişkisini değiştirir.

Deniz kardeşi ve Narin'in arasında kalır ve bir seçim yapmak zorundadır. Deniz, Şadiye'nin nerede olduğunu öğrenmek istemektedir ve ısrarla Narin'e cenazeye gittikleri o akşam Şadiye'nin nerede olduğunu sorup durur. Kaçamak cevaplar veren Narin çok zor durumda kalır. Narin'in vereceği cevaplar Deniz ile aralarının açılmasına ve kavgaya neden olur.

Dizide geçmiş gösterilirken Narin üniversiteyi kazanıyor ve kutlamayı Fırat'la yapıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde süpriz olaylarda oluyor. Babür ise bu yakınlıkğa nasıl tepki verecek.

 Merhamet 19. Bölüm Sezon Finali Kanal D izle Narin ve Fırat Kavuşuyormu?


Merhamet 19.Bölüm Fragmanı (Sezon Finali).. Merhamet'te Narin ve Deniz’in sınavı (Sezon finali)

Merhamet Dizisi 19.Bölüm Özeti:

Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışıyorlar.

Narin ve Şadiye'nin zor anları Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışırlar. İkilinin bunu başarıp başaramayacağı merakla beklenirken, Necati'nin Hikmet'i kurşunladığı haberi gelir. Yoğun bakıma alınan Hikmet'in Fırat ve Sermet'e bıraktığı “barışın” vasiyeti, olayları daha da karıştırır. Şadiye'nin bebeği ne olacak?

Dizinin geçmiş paralelinde ise Şadiye'yi zor günler bekler. Karnında bebeğiyle intihar eden Şadiye'ye Narin'in tepkisinin ne olacağı bilinmezken, aynı zamanda bebeğin akıbeti de merak konusu olur. Kardeşini bırakıp İstanbul'a gitmek ise Narin için oldukça zor bir durumdur.

Narin'in İstanbul'a gidip gitmeyeceği, Şadiye'nin bebekten Narin'e bahsedip bahsetmeyeceği de cevap bekleyen sorular.

Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları sevilen dizisi “Merhamet” sezon finali bölümü ile ekrana geliyor. Dizinin bu bölümünde; Narin ve Deniz’in dostluğu sınanıyor.
Narin, Deniz ile Şadiye arasında kalır. Deniz’in, Fırat’tan rica edip yalnız kaldığı Narin’e ısrarla Şadiye’ye geceyi nerede geçirdiğini sorması, Narin’i zor durumda bırakır. Narin’in vereceği cevaplar, Şadiye ve Deniz ile ilişkisini değiştirir.
Narin- Deniz dostluğunun bu sınavı verip veremeyeceği, Şadiye’nin tavrının ne olacağı ise bu bölümde ortaya çıkacak.

Narin üniversiteyi kazanıyor

Dizinin geçmişte süren bölümünde ise Narin, üniversiteyi kazanır ve kutlamayı Fırat’la birlikte yapar. Aralarındaki artan samimiyet, sürpriz olayları da beraberinde getirir. Yakınlıktan haberi olan Babür’ün ne tepki vereceği ise merakla beklenir.

Yayın Tarihi :19 Haziran Çarşamba/2013
Yayın Saati :20.00

Merhamet 19. bölüm sezon finali izle - Kanal D dizi izle.Merhamet 19. bölüm 19 Haziran günü kanal d ekranlarında izlenecek. Merhamet 19. bölüm neler yaşanacak? işte Merhamet 19. bölümü ve tüm soruların cevabı. dizi izle

 

Türkiye'nin 'henüz' bıçak altına yatmayan ünlüleri doğal güzelliklerini muhafaza ediyorlar.

ÖZGÜ NAMAL HAKKINDA TWITTER'DA KONUŞULANLAR:

furby ‏@furkanqa 
Annem bana karımın Özgü Namal'a benzemesi şartını koşmuştu.

YAĞMUR ‏@ozguyalin 
En büyük hayallerimden bazıları Özgü Namal ile tanışıp abla kardeş gibi olmak > <3 :)

Özlem D. ‏@ozlemdemrr 
Bu merhamet ne dizi arkadaş?! Burçin Terzioğlu, Özgü Namal oyunculuğun zirvesinde !

Bambinos ‏@sema_soysal 
Narin'i Özgü Namal'dan daha iyi kimse canlandıramazdı. #merhamet ! ✌

Hakan Özdemir ‏@hknzdmr92 
o merhamet dizisindeki özgü namal'ın küçüklüğü benim kardeşim olsa her gün düzenli olarak döverdim

FURKANKIZILAY ‏@FURKANKIZILAY 
merhametteki özgü namal'ın küçüklüğünü oynayan kız başarılı :)

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Yasemin Allen, Suna Yıldızoğlu'nun kızı... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.


YORUMLAR