Merhamet 3.Bölüm izle.. Merhamet dizisi son bölümünde Sermet, Deniz ve Narin'in başına neler geldi?

27.02.2013,Merhamet 3. Bölüm hd izle,Merhamet 3. Bölüm seyret,Merhamet 3. Bölüm full hd izle,Merhamet 3. Bölüm Yeni bölüm izle, son bölüm izle, yeni bölüm hd izle, son bölüm hd izle, yeni bölüm full hd izle

   Deniz ve Narin, çiftlikteki zorunlu misafirlikleri sırasında küçük Rus kızı hikayesinin, hiç de Sermet’in anlattığı gibi olmadığını keşfederler. Deniz'in, Narin ve Fırat'a dair, geçmişle alakalı şüpheleri gittikçe artmaktadır.

Merhamet Dizisi Konusu

Dizide saf ve temiz Anadolu kızı Narin’in, İstanbul’un ışıklı gecelerine dek uzanan yaşantısını konu alıyor. Narin’in İstanbul’daki ilk aşkı ve ondan ayrıldıktan sonra yaşama tutunma çabaları izleyiciyi ekrana kilitlemeyi hedefliyor.Dizide Narin’in İstanbul’da karşılaştı ihanet ve nefret ile önüne açılan veya kapanan yollarından bahsedilirken, dram dizinin merkezine oturacak gibi. Özgü Namal dizide Narin karakterini canlandıracak. Dizinin bir diğer başrol oyuncusu İbrahim Çelikkol ise Fırat rolünü oynayacak. Dizi kadrosuna son anda seçilen Mustafa Üstündağ ise Sermet rolüyle karşımıza çıkacak..

 Merhamet 3. Bölüm Fragman

 

Başbaşa kaldıkları bir an, Fırat, Narin’e davranışlarının nedenini açıklar.

Fırat’ın kendisini hatırladığını anlayan ve tutkulu öpücüğü ile allak bullak olan Narin, Fırat ile Irmak’ın, bir çift olduğu gerçeği ile baş etmeye çalışmaktadır. Fırat’ın Sermet’e verdiği kredi başına işler açmaya devam ederken, Narin; Fırat, Sermet ve patronu Erol üçgeninde başka oyunlar olduğunu düşünmektedir.

Başbaşa kaldıkları bir an Fırat, Narin’e davranışlarının nedenini açıklar. Küçük Narin, abisi Mehmet’in Yaslıhanspor’a alınmasıyla okuluna tekrar döner. Kolejden kendi okullarına yeni gelen liseli yakışıklı genci gördüğü anda aklı başından gider. Genç Fırat, küçük Narin’in sevimli halleriyle dalga geçer. Lise çağlarına gelen Narin’in yolu abisinin ilk profesyonel maçına çıkacağı gün tekrar Fırat ile kesişir.

Takımın maçına gelen ve artık İstanbullu bir üniversite öğrencisi olan Fırat, Narin’in ne kadar büyüdüğünü ve güzelleştiğini görünce çok etkilenir.

 


 


YORUMLAR