Merhamet 32. Bölüm Full Dizi İzle, 11 Aralık Çarşamba, Fırat'ı yeni bir tehlike bekiiyor

Merhamet Son Bölüm fanatiklerinin nefesİ kesildi İzle, Merhamet 31. Bölüm Full Dizi İzle, 4 Aralık 2013, Fırat, geçmişin karanlıkta kalan sarsıcı bir sayfasıyla yüz yüze geliyor.

SON BÖLÜM YORUMLARI

Esra Kasman: "Bayildim bu sahne superdi cok yakisiyorlar ama cok sekerler ya ;))) ne olur birlikte olsunlar insss;))."

Ayla Aydin Içel: "Güzel bir bölümdü..."

Neslihan Akarsu: "çok güzel bi sahneydiiii :))."

Hasret Ask Kos Üven: "Cok gzl bi bölüm.dı ?."

Türkoğlu Demet: "ÇOK GÜZEL BİR BÖLÜMDE SAATİNİ NE ALSANIZ İŞE GELİNCE NETTEN İZLEMEK ZORUNDA KALMASAM:(."

Eda EA: "birazdaha romantizm lütfen sermet ve deniz arasında itiraflar nasıl başladı hisler falan filan sizi izlemeye doymadım."

TC Ipek Sari: "çok tatlı ikiside sermet ve deniz."

Melike Erpolat: "Deniz hanimdan Denize gecis yapilmisdir, tamam!."

TC Duygu Kübra Dinç: "çok güzel bir bölüm bayıldım."

Çağla Topkara: "çk güzeldiyaa."

Kanal D'nin sevilen dizisi Merhamet dizinin 31. bölümünde, Fırat kendini kaçırmaya kalkan adamlara kolay teslim olmayacaktır. Ancak kaçarken sığındığı evde geçmişinin karanlıkta kalan sarsıcı bir sayfasıyla yüz yüze gelir. Merhamet'i canlı izleyin.
 

Merhamet son bölüm dün akşam Kanal D'de ekrana geldi. Fırat'ın geçmişten karanlık bir sayfayla yüzleştiği Merhamet 32. bölümü kaçırdıysanız veyahut Merhamet son bölümü yeniden izlemek istiyorsanız haberimizin sonundaki "Merhamet izle" linkine tıklamanız yeterlidir. İşte Merhamet 32. bölüm özeti, Merhamet son bölüm fragmanları ve full dizi izleme linki...

Merhamet İzle full Kanal D 

(32. bölüm full dizi izle)

Merhamet 32. Bölüm Özeti:
Merhamet 32. bölümde Fırat kendini kaçırmaya kalkan adamlara kolay teslim olmayacaktır. Ancak kaçarken sığındığı evde geçmişinin karanlıkta kalan sarsıcı bir sayfasıyla yüz yüze gelir. Bu karanlık dönemin mağduru olan Sinan, intikam için Fırat’ın sonunu hazırlamaktadır. Atıf bu sefer Fırat’ı bulmaya yardım edecektir.

 Merhamet 32. bölüm fragmanı izlemek için tıklayınız

Merhamet 32. bölümün izle - Kanal D dizi izle. Kanal D Merhamet yeni bölüm izle. İşte Kanal D'de bu akşam yayınlanacak olan Merhamet dizisinin hey 32. bölüm 2. fragmanı...

Merhamet 32. bölümde Şadiye Zafer ile evlenmek için ablasının evini terk edip Zafer'in evine taşınacak. Narin ise Şadiye'nin kendisinden habersiz böyle bir şeye kalkışmasını affetmeyecek ve kardeşi ile olan tüm bağlarını koparacaktır.
 Bu akşam tek parça ve hd olarak yayınlanacak olan sevilen dizi Merhamette Fırat'ı yeni bir tehlike bekliyor. Çünkü; Melike’nin ölümü Fırat’ı çok sarsmıştır ve Fırat’ın atlattığı tehlikeyi öğrenen Irmak ise Fırat’ı güvende tutabilmek adına Sinan’dan yardım ister. Merhamet'i seyredecek olan izleyiciler Irmağın amacına ulaşıp ulaşmayacağını bu akşam kanal D öğrenecek.

MERHAMET YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK
Artık dul ve iki çocuklu bir kadın olan Melek karakteri Merhamet son bölümde geçmişin tozlu sayfalarında kalmış hikâyelerin gün yüzüne çıkmasına neden olacak.

MERHAMET YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI
Yeni bölümde Deniz’in toparlanması için yardıma gelen Sermet, tam Deniz ile duyguları hakkında konuşmaya başlamışken; gelen üzücü bir haberle sarsılır. Haberi alan ikili, hızla yola çıkmak zorunda kalır.

KANAL D'DE GEÇEN HAFTA YAYINLANAN MERHAMET DİZİSİNDE NELER OLDU?
Merhametin geçen hafta yayınlanan son bölümüne; Irmak ile Narin’in ilk karşılaşması damga vurmuştu. Diğer yandan Deniz ve Narin, arkadaşlığı ise keyifli seyirler sunan bir kardeşliğe dönüşmek üzereyken yurtdışından dönen Irmak Narin için kötü bir sürpriz olur.

Özgü Namal'ın duygusal sahnesi: 

 


YORUMLAR