Merhamet 30. bölüm fragmanı, Merhamet son bölüm izle, 27 Kasım çarşamba

Kanal D - Merhamet 27.11.2013, Merhamet 30. bölüm burada, Merhamet özeti, (Başrollerde İbrahim Çelikkol ve Özgü Namal) kamera arkası fotoğrafları

Merhamet 30.Bölümü ile 27 Kasım 2013 Çarşamba akşamı Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Merhamet 30.Bölüm fragmanını içeriğin devamında izleyebilirsiniz.

Merhamet 29. bölümde neler olmuştu?

Narin ile Fırat aşkı zorlu bir sınavdan daha geçiyor.

Fırat ile Narin’in arası basına çıkan fotoğraf yüzünden bozulmuştur. Fırat, fotoğrafların basına çıkmasında, Narin’in parmağı olduğunu düşünür ve Narin’e hesap sorar.

Deniz, kızkardeşi Irmak’ın üzülmesine dayanamaz, hesap sormak için Narin’e gider. İki arkadaş araya giren sırlara ve acılara rağmen hala dost kalabilmeyi başarabilecek midir?

Can ve Deniz, nikah masasına otururlar ama…
Can ve Deniz, kafaları soru işaretleri ile dolu şekilde evlenip mutlu olabilecekler midir?
Sermet düğüne gitmezken; verilecek sürpriz bir karar hayatlarında bambaşka bir sayfayı açacaktır!

30. BÖLÜM FRAGMANI İZLE

 

 DİZİ HAYRANALRINDAN MERHAMETE TAM NOT

Merhamet dizisinde Narinin ailesinin özel hayati gerçekten yoruma değer o ailenin gerçeğini ifade ve yorum için kelime bulamıyorum ancak sunu diyebilirim… Bu güne kadar hiç bir siyasi platformda, harekette dernekte bu barbarlığın giderilmesi mümkün olmadı. Atatürk’ün bütün gayretine rağmen olay olduğu yerde duruyor. Yeni bir fikir okudum, çok da beğendim Erkekliği öldürmeden insanlık kurtulmaz yanlış anlaşılsın istemem Erkeklik öldürülmeli bunu da Merhamet son bölüm'de göreceğiz sanırım. 


YORUMLAR