Merhamet 28. Bölüm İZLE 13 Kasım Çarşamba, Merhamet'de dün akşam neler oldu HD tek link ve Tek Parça izle ve 29. Bölüm Fragmanı

Merhamet 28. Bölüm 720p Tek Parça online izle, Merhamet 28.Bölüm 720p Tek Parça seyret, Merhamet 24.Bölüm Tek Parça full izle & kamera arkası fotoğrafları

Merhamet 28. bölümde neler yaşandı ?

Irmak'a sürpriz yardım... Irmak, Narin tarafından köşeye sıkıştırılmışken, yardım eli hiç beklenmeyen bir yerden gelir. Fırat ona kurulan tuzaktan habersizdir. Fırat çektiği sancılar sebebiyle kıvranırken Sermet, Fırat’ın zehirlendiğini öğrenir ancak, Fırat’a bir türlü ulaşamaz. Fırat’ın ortalardan kaybolması başta Irmak olmak üzere herkesi telaşlandırır. Atıf, Narin’i avukatlıktan azleder ve Fırat’ın ipini çekecek bir plan yapar. Atıf'ın yeni planı nedir ? Atıf’ın oyunu Fırat’ın Narin’e olan duygularını ne şekilde değiştirecektir ?

Kanald ekranlarının sevilen dizilerinden Merhamet bu hafta 27.bölüm ile izleyicilerinin karşısına çıkıyor. Hande Altaylı'nın "Kahperengi" adlı kitabından televizyona uyarlanan, 2013 yapımı dizisi Merhamet yayın hayatına başladığı günden bugüne oldukça yoğun bir seyirci kitlesi kazanmayı başardı. 

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Yasemin Allen, Suna Yıldızoğlu'nun kızı... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

Baş rollerini Özgü Namal ve İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizinin oyuncu kalitesi de oldukça yüksek. Geçtiğimiz hafta oldukça heyecanlı bir bölüm ile karşımıza gelen dizi bu haftada aynı heyecanı yaşatacak gibi duruyor.

 

MERHAMET 29. BÖLÜM FRAGMANI İZLE:

MERHAMET 28. BÖLÜM İZLE

 

 

 

Atıf, Narin’i avukatlıktan azleder ve Fırat’ın ipini çekecek bir plan yapar. Atıf'ın yeni planı nedir ? Atıf’ın oyunu Fırat’ın Narin’e olan duygularını ne şekilde değiştirecektir ?

MERHAMET  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MERHAMET 26. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Narİn İle Fırat, gurur ve sevda arasında sıkışıyor. Narin ile Fırat, gurur ve sevda arasında sıkışıyor. Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor.

Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. Şadiye ve Narin, Recep’in evlerine yapmış olduğu silahlı baskından Recep’i izleyen gizemli şahıs sayesinde kurtulur. Artık Şadiye yepyeni bir yaşama adım atmak üzeredir.

Can, Sermet ile yüzleşir. Sermet, Deniz’e yollanan mesajlardan habersiz olduğunu söylese de, Can buna inanmaz ve Deniz’le kavga eder. Deniz’e yollanan mesajları gönderenin Ali olduğunu öğrenen Sermet ne yapacaktır? Ali kendini affettirebilmenin yolunu bulabilecek midir?

Irmak’ın Sinan’a artık ihtiyacı kalmamıştır. Sinan’la ilişkisini kesen Irmak’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sürpriz içerisinde Narin’in rolü ne olacaktır? Atıf, dağ evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Sermet ve Fırat’ın eve girip belgeleri kurcaladığını öğrenen Atıf nasıl bir adım atacaktır?

 

 


YORUMLAR