Merhamet 27. Bölüm izle, Merhamet son bölüm izle, 06 Kasım 2013, Merhamet Yeni Bölüm, Şadiye yaşadığı kaza sonrasında hastanede gözünü açar.

Can gelen mesajın ardına Sermet’in karşısına dikilir! Kanal D - Merhamet 27. Bölüm Tek Parça, Merhamet 27 Bölüm Tek Parça yeni sezon Merhamet 27. Bölüm Tek Parça, yeni bölümde neler olacak?

Merhamet 26. Bölüm izle. Merhamet 26. Bölüm full izle. Merhamet 26. Bölüm seyret. Merhamet son bölüm izle tıkla dizi izle... Merhamet 26. Bölüm izle, Merhamet tek parça izle, Merhamet son bölüm izle, fenomen dizi Merhamet yeni bölümü ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...

Merhamet 26. Bölüm izle 6 Kasım Çarşamba dizisi Merhamet bu akşam yeni bölümü ile sizlerle olacak.

Merhamet 26. Bölüm bu akşam saat 20:00'da sizlerle buluşuyor.

Peki Merhamet dizisinin bu haftaki yeni bölümün de neler yaşanacak? Diziye ait bölüm özetini ve fragmanını haberin devamında bulabilirsiniz.

Kamera Arkası Fotoğrafları:


MERHAMET  İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Merhamet'te aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar...Kanal D'de yayınlanan Merhamet dizisinde heyecan dorukta...

Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları sevilen dizisi “Merhamet” bu akşam da duygu yüklü, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

MERHAMET 27. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Irmak'a sürpriz bir yardım geliyor.

Irmak, Narin tarafından köşeye sıkıştırılmışken, yardım eli hiç beklenmeyen bir yerden gelir. Fırat ona kurulan tuzaktan habersizdir. Fırat çektiği sancılar sebebiyle kıvranırken Sermet, Fırat’ın zehirlendiğini öğrenir ancak, Fırat’a bir türlü ulaşamaz. Fırat’ın ortalardan kaybolması başta Irmak olmak üzere herkesi telaşlandırır.

Atıf, Narin’i avukatlıktan azleder ve Fırat’ın ipini çekecek bir plan yapar. Atıf'ın yeni planı nedir ? Atıf’ın oyunu Fırat’ın Narin’e olan duygularını ne şekilde değiştirecektir ?

Geçmişteki sırrın açığa çıkması ile gerilen Fırat - Narin ilişkisi, Narin’in aldığı gizemli bir davet ile şiddetli bir fırtınaya doğru yuvarlanacaktır.

 

MERHAMET 26. BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Narİn İle Fırat, gurur ve sevda arasında sıkışıyor. Narin ile Fırat, gurur ve sevda arasında sıkışıyor. Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor.

Aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. Şadiye ve Narin, Recep’in evlerine yapmış olduğu silahlı baskından Recep’i izleyen gizemli şahıs sayesinde kurtulur. Artık Şadiye yepyeni bir yaşama adım atmak üzeredir.

Can, Sermet ile yüzleşir. Sermet, Deniz’e yollanan mesajlardan habersiz olduğunu söylese de, Can buna inanmaz ve Deniz’le kavga eder. Deniz’e yollanan mesajları gönderenin Ali olduğunu öğrenen Sermet ne yapacaktır? Ali kendini affettirebilmenin yolunu bulabilecek midir?

Irmak’ın Sinan’a artık ihtiyacı kalmamıştır. Sinan’la ilişkisini kesen Irmak’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sürpriz içerisinde Narin’in rolü ne olacaktır? Atıf, dağ evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Sermet ve Fırat’ın eve girip belgeleri kurcaladığını öğrenen Atıf nasıl bir adım atacaktır?


YORUMLAR