Merhamet 26.Bölüm izle, Merhamet dizisinin 26.bölüm 30 Ekim 2013 cuma tarihli yayını, Merhamet 26.Bölüm seyret

Merhamet dizisi 26. bölüm fragmanı izle Kanal D dizi izle, Merhamet 26. bölüm fragmanı izle Kanal D dizi izle

 Merhamet'te aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar...
  Merhamet 26. bölüm fragmanı ve özeti 30 Ekim 2013 izle Geçmişte yaşayan bunak kadınlara döndüm. Azat et beni artık Fırat! Nolur azat et bu sevdadan.. Yoruldum artık.

Bu sefer çok zor. Parçalayacaklar bizi.. Ben hastaneden çıktığımdan beri sizi düşünüyorum. O mavi gözler filan.  Kızın bir suçu yok. Kızın suçu Narin olmamak.. Geçmişte yaşayan bunak kadınlara döndüm. Azat et beni artık Fırat! Nolur azat et bu sevdadan.. Yoruldum artık..

Merhamet 26. Bölüm fragmanı izle. Merhamet 26. Bölüm full izle. Merhamet 26. Bölüm fragmanı seyret. Merhamet son bölüm izle tıkla dizi izle... Merhamet 26. Bölüm fragmanı izle, Merhamet fragmanı tek parça izle, Merhamet son bölüm fragmanı  izle, fenomen dizi Merhamet yeni bölüm fragmanı ile tıkla dizi izle Kanal D dizi izle...

MERHAMET 25.BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Merhamet'te aralarına artık koca bir okyanus girmiş olan Narin ve Fırat, birbirlerini çok özlüyorlar. Ancak ikisi de gururlarıyla sevdaları arasına sıkışıp kalıyor. İşte yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar...

 

Kanal D'de yayınlanan Merhamet dizisinde heyecan dorukta...

Kanal D’nin başrollerinde Özgü Namal, İbrahim Çelikkol, Mustafa Üstündağ, Burçin Terzioğlu ve Yasemin Allen’ın oynadıkları sevilen dizisi “Merhamet” bu akşam da duygu yüklü, heyecan dolu bir bölümle ekrana geliyor.

 

Dizinin bu bölümünde; Şadiye ve Narin, Recep’in evlerine yapmış olduğu silahlı baskından Recep’i izleyen gizemli şahıs sayesinde kurtulur. Artık Şadiye yepyeni bir yaşama adım atmak üzeredir. Can, Sermet ile yüzleşir. Sermet, Deniz’e yollanan mesajlardan habersiz olduğunu söylese de, Can buna inanmaz ve Deniz’le kavga eder. Deniz’e yollanan mesajları gönderenin Ali olduğunu öğrenen Sermet ne yapacaktır? Ali kendini affettirebilmenin yolunu bulabilecek midir?

Irmak’ın Sinan’a artık ihtiyacı kalmamıştır. Sinan’la ilişkisini kesen Irmak’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir? Bu sürpriz içerisinde Narin’in rolü ne olacaktır?

Atıf, dağ evine gittiğinde büyük bir şok yaşar. Sermet ve Fırat’ın eve girip belgeleri kurcaladığını öğrenen Atıf nasıl bir adım atacaktır?
Şadiye’nin özgür kalması şerefine bir yemek daveti verilir. Herkesin bir araya geleceği yemeğe Sinan da davetlidir. Irmak, Sinan yüzünden gerilecek olsa da asıl sürprizi Narin yapacaktır!

 

Yasemin Allen: Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.


YORUMLAR