Merhamet 25. Bölüm Tek Paça hd izle Merhamet 25. Bölüm, Merhamet 9 ekim 209 Perşembe izle

Merhamet 25.Bölüm izle, Merhamet Son Bölüm izle, Merhamet 25.Bölüm izle, Merhamet dizisi 25.bölümü tek parça izlesene.

Fırat ın geçmişte neden Narin i terk ettiği ile ilgili itirafı Narin i allak bullak eder. Geçmişten gelen büyük bir sır ilişkilerini nasıl etkileyecektir Irmak, olanı biteni yakından takip etmektedir.

Elinde bulundurduğu Şadiye nin suçsuzluğunu ispatlayacak görüntüleri ne amaçla kullanacaktır Saklandığı yerde Sinan ile birlikte planlar yapan Irmak ın hesapları, kapıyı çalan beklenmeyen birisi tarafından aniden altüst olacaktır. Sermet in Zafer ile hapishanedeki Şadiye yi görüştürmek için akıl dışı bir planı vardır. Galina nın okula başlayacak olması, evde büyük heyecan yaratmıştır. Ancak Galina okula gitmemeye kararlıdır. Deniz in bu konudaki yardımı Sermet in çok hoşuna gidecektir.

Merhamet 24.bölümde bu akşam Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır. Kanal D Merhamet 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı İzle Kanal D sevilen dizisi Merhamet 24. bölüm fragmanı yayınlandı. Merhamet 24. bölümde neler yaşanacak? Merhamet Yeni bölüm izle. Fırat, Narin’e Atıf ile sözde ilişkisi konusunda çok sert bir tepki verecek, Narin ise o evde neden başbaşa olduklarının gerçek nedenini söyleyemeyecektir.

MERHAMET 24. BÖLÜM ÖZETİ 

Merhamet'te bu akşam Deniz'in duyguları karmakarışık!

Deniz, Sermet’e olan duyguları yüzünden çok rahatsız oluyor. Bu karmaşadan kurtulmak için de Can’ı yeniden hayatına sokmaya karar veriyor. Peki ama, Deniz kalbine söz geçirebilecek mi?

Atıf İntikam Yemini Ediyor

Atıf, anne ve babasının başına gelenlerden dolayı Fırat’ı suçlamaktadır. Fırat ise bu suçlamaları şiddetle reddetmektedir. Atıf intikam yeminleri etmektedir ancak, babası bulununcaya kadar öfkesini kontrol etmek zorundadır. Atıf’ın hastanede olduğunu öğrenen Deniz ve Can da hastaneye gelir.

Narin Fırat ile Yüzleşiyor ama!!

Narin, yaşananlarda Fırat’ın ne kadar payı olduğunu anlamak için Fırat ile yüzleşmeye gider ancak, Fırat çok kötü durumdadır. Ne yapacağını şaşıran Narin acılar içinde kıvranan Fırat ile ilgilenirken, gelen sürpriz bir ziyaretçi, Narin’in bir kez daha incinmesine neden olur.

Sermet ve Fırat, Atıf’ın elinde olan belgelerin içeriğini öğrenebilmek için Sinan ve adamlarıyla birlikte Atıf’ın dağ evine gider. Fırat’ın Sermet’in kardeşi olduğunu öğrenen Sinan, Irmak ile ilgili duyguları yüzünden zor durumdadır. Bir şeyler sezen Sermet, Sinan’ı yakın takibe almıştır. Sinan’ın bu yüzden başı derde girecek midir?

Sermet, Ali’den gelen telefonla Atıf’ın babası Silahtar Bey’in kaçırıldığı yeri öğrenir ve harekete geçerken dönüş yolunda Fırat, ağrılar yüzünden ölümle buruna gelir, arabayı kullanan Sinan, Fırat’ı kurtaracakmıdır? Fırat’ın nesi olduğu belli değildir ve kendine bir türlü gelememektedir.

Geçmişte; Narin’in hayatına kaza sayesinde Deniz girer ve tüm yaşamı değişir. Deniz, yeni tanıdığı ve saflığı ve iyi kalpliliği ile onu şaşırtan Narin’e sahip çıkar. Hastaneden çıkan Narin bir an önce hayatına devam etmek zorundadır. Ancak Deniz’in yardımı ile evine döndüğünde evde gördükleri manzara sonucu Deniz, Narin’i kaptığı gibi kendi evine götürür. Bu evde kalmasına asla izin vermeyecektir.

Merhamet 23. Bölüm özet...

Fırat, Narin’e Atıf ile sözde ilişkisi konusunda çok sert bir tepki verecek, Narin ise o evde neden başbaşa olduklarının gerçek nedenini söyleyemeyecektir. Sermet, Deniz’e Galina için teşekkür etmeye gider ve aklını kemiren o soruyu her şeyi göze alarak sorar. Deniz çılgına dönmüş ve çok utanmıştır. İşlerin çıkmaza girdiğini gören Ali, ikisinin arasındaki kıvılcımlardan yangın çıkartmaya kararlıdır. Ali’nin oyunu bir dizi felaketi tetiklerken, amacına da ulaşmakta gecikmez. Irmak’ın, Fırat’a tutkusu sürmektedir. Artık taktiği tamamen farklıdır ve Fırat’a tamamen dostça davranarak sık sık görüşmeye başlar. Fırat’ın birden bire hastalanması Irmak’ın işini kolaylaştırır.


YORUMLAR