Merhamet 23.Bölüm izle,Merhamet 23.bölüm tek parça izle, Merhamet 23.Bölüm HD izle, Merhamet tek parça izle, Merhamet son bölüm izle, 2 Ekim 2013 Kanal D

Merhamet 23.Bölüm izlemek için tıklayınız. Merhamet 23.Bölüm yayınlandığında sitemizde olacaktır. Merhamet 23.Bölüm kamera arkası + fragmanı

Merhamet 23.Bölüm  2 Ekim 2013 tarihinde yayınlanacaktır. Diziyi yayınlandığı andan itibaren sitemizden izleyebilirsiniz. Merhamet 23.Bölüm izle.. 

22.Bölüm'de neler yaşandı?

Çarşamba gecelerinin vazgeçilmez dizisi Merhamet yeni bölümüyle izleyenlerinin karşısına çıkıyor. Merhamet'te bu hafta neler yaşanacak? Atıf'ın Narin'e gösterdiği belgelerde neler var? Narin bu belgeler karşısında ne yapacak? Atıf, açılacak davaya Fırat’ın adının karıştırılması kararını Narin’e bırakıyor.Narin adaletli mi seçecek yoksa aşkını mı?

 Merhamet çarşambaları birinciliğe oynamaya devam ediyor..

 Dün gecenin reytingleri
1- muhteşemyüzyıl 9,15 
2-pisyedili 5,4 
3- muhteşemyüzyıl (OZET) 5,13 
4-merhmet 3.48

Çarşamba günlerinin, Pis yedili'den ve Muhteşem Yüzyıl'dan sonra bir diğer iddialı dizisi Merhamet yeni bölümüyle ekranlarda. Hande Altaylı'nın Doğan Kitap'tan çıkan yaşamın en içinden sarsıcı ve samimi Kahperengi adlı romanından televizyona uyarlanan ve başrollerini Özü Namal ile İbrahim Çelikkol'un paylaştığı dizi bu sezon da çok iddialı.

Merhamet 22.Bölüm Fragmanı / 25 Eylül Çarşamba

MERMAMET VE MERHAMETSİZLİK İKİLEMİ

Genel konusu itibariyle Anadolu'nun küçük bir yerleşim biriminden İstanbul'unbüyüleyici gecelerine uzanan bir yolculuğun hikâyesini anlatır Merhamet. Sevgi veya aşkın değil, zorundalığın birlikte tuttuğu bir ailede büyür Narin. Ve dişiyle tırnağıyla çalışır, üniversiteye gider, hukuk okur ve avukat olur.İstanbul'da düzgün ve standartların üzerinden bir hayat yaşamaya başlar. Gel gör ki herşey eski sevgilisinin karşısına çıkmasıyla değişir. Üstüne üstlük eski sevigliside nişanlıdır. Ama yavaş yavaş birbirlerine gönülleri kayar.

YAYIN SAATİ DEĞİŞTİ

Ayrıca yayınlandığı ilk günden beri çarşamba akşamları 20.00'da ekrana gelen dizi bundan sonra 22.00'da ekrana gelme kararı aldı.

Bu arada sosyal medyada Merhamet dizisindenki senaryo hataları da dolayı dizinin kalitesi düşürdüğüne yönelik eleştiriler de geliyor. Hatta senaristlerin tatilden çıkamadığını söyleyenler bile var.

MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN İLE KIYASIYA KAPIŞAN MERHAMET DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Başladığı ilk günden beri kalitesini ortaya koyan ve kendinden ödün vermeyen Merhamet geçen sezon kafalarda soru işareti bırakarak bitmişti.  Bazen eleştirilen bazen beğenilen Merhamet dizisinin aslında Kahpe Rengi adlı romandan uyarlama.

Merhamet yeni sezon ilk fragmanı (21.Bölüm)

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

 merhamet yeni bölüm, 21. bölüm, eylül 2113, izle, Merhamet Sezon Finali, 18.09.2113,Merhamet yeni bölüm, Merhamet Son Bölüm, Perşembe, izle,21.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 21.Bölüm seyret,Merhamet 21.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı,Merhamet Sezon Finali,ibrahim çelikkol,özgü namal,son bölüm,21 haziran 2113,Merhamet yeni bölüm,Merhamet Son Bölüm,Perşembe,izle,21.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 21.Bölüm seyret,Merhamet 21.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd FULL İZLE


YORUMLAR