Merhamet 23.Bölüm izle, Merhamet Son Bölüm izle, Merhamet 23. Bölüm izle, Merhamet dizisi 23.bölümü tek parça izlesene,Merhamet 23. Bölüm izle,

Merhamet 23.Bölüm izlemek için tıklayınız. Merhamet 23.Bölüm tek parça izle, Merhamet online izle, Merhamet 23.Bölüm kamera arkası + fragmanı 02 Ekim 2013

 Merhamet 23.Bölüm izle -  Fırat, Narin’e Atıf ile sözde ilişkisi konusunda çok sert bir tepki verir.

Irmak’ın, Fırat’a tutkusu sürmektedir. Artık taktiği tamamen farklıdır ve Fırat’a tamamen dostça davranarak sık sık görüşmeye başlar. Fırat’ın birden bire hastalanması Irmak’ın işini kolaylaştırır.

Sermet, Şadiye’nin hapisten kurtulmasını sağlayacak önemli bir delile ulaşır. Şadiye konusunda derin bir nefes alan Narin, Fırat konusunda önemli bir karara varır.

MERMAMET VE MERHAMETSİZLİK İKİLEMİ

Genel konusu itibariyle Anadolu'nun küçük bir yerleşim biriminden İstanbul'unbüyüleyici gecelerine uzanan bir yolculuğun hikâyesini anlatır Merhamet. Sevgi veya aşkın değil, zorundalığın birlikte tuttuğu bir ailede büyür Narin. Ve dişiyle tırnağıyla çalışır, üniversiteye gider, hukuk okur ve avukat olur.İstanbul'da düzgün ve standartların üzerinden bir hayat yaşamaya başlar. Gel gör ki herşey eski sevgilisinin karşısına çıkmasıyla değişir. Üstüne üstlük eski sevigliside nişanlıdır. Ama yavaş yavaş birbirlerine gönülleri kayar.

YAYIN SAATİ DEĞİŞTİ

Ayrıca yayınlandığı ilk günden beri çarşamba akşamları 20.00'da ekrana gelen dizi bundan sonra 22.00'da ekrana gelme kararı aldı.

Bu arada sosyal medyada Merhamet dizisindenki senaryo hataları da dolayı dizinin kalitesi düşürdüğüne yönelik eleştiriler de geliyor. Hatta senaristlerin tatilden çıkamadığını söyleyenler bile var.

MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN İLE KIYASIYA KAPIŞAN MERHAMET DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Başladığı ilk günden beri kalitesini ortaya koyan ve kendinden ödün vermeyen Merhamet geçen sezon kafalarda soru işareti bırakarak bitmişti.  Bazen eleştirilen bazen beğenilen Merhamet dizisinin aslında Kahpe Rengi adlı romandan uyarlama.

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

MERHAMET 23.BÖLÜM 

 

 

 

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

 

YORUMLAR