Merhamet 23.Bölüm izle, Merhamet 23.Bölüm tek parça izle, Merhamet 23.Bölüm full izle

Merhamet 23.Bölüm Tek Part izle, Merhamet 23.Bölüm Tek Parça izle, Merhamet 23.Bölüm online izle.

Merhamet İzle – Merhamet 23. bölüm Bu Akşam Kanal D'de (2 Ekim Çarşamba) Merhamet dizisinin yeni bölümü bu akşam Kanal D'de ekrana geliyor. Merhamet 23. bölümde Narin, Fıratla ilgili olarak çok önemli bir karar alıyor. Merhamet dizisini internetten izlemek isteyenler için canlı dizi izleme linki haberimizde... Merhamet 23. bölüm bu akşam yani 2 Eylül Çarşamba saat 22:00'da Kanal D'de yayınlanıyor. Narin'in kritik bir karar aldığı Merhamet dizisinin yeni bölümünü internetten canlı izlemek isterseniz dizinin yayın saatinde aşağıdaki "Merhamet İzle" yazan bağlantıya tıklayabilirsiniz.

Merhamet dizisinin yeni bölümünde Narin, Fırat konusunda önemli bir karara varıyor. Fırat, Narin'e Atıf ile sözde ilişkisi konusunda çok sert bir tepki verecek, Narin ise o evde neden baş başa olduklarının gerçek nedenini söyleyemeyecektir. Sermet, Deniz'e Galina için teşekkür etmeye gider ve aklını kemiren o soruyu her şeyi göze alarak sorar. Deniz çılgına dönmüş ve çok utanmıştır. İşlerin çıkmaza girdiğini gören Ali, ikisinin arasındaki kıvılcımlardan yangın çıkartmaya kararlıdır. Ali'nin oyunu bir dizi felaketi tetiklerken, amacına da ulaşmakta gecikmez. Irmak'ın, Fırat'a tutkusu sürmektedir. Artık taktiği tamamen farklıdır ve Fırat'a tamamen dostça davranarak sık sık görüşmeye başlar. Fırat'ın birden bire hastalanması Irmak'ın işini kolaylaştırır. 

Merhamet 23. bölüm izle - Merhamet yeni sezon 3. bölüm izle. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan Merhamet dizisi yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte Merhamet 23. bölüm fragmanı izle - Merhamet yeni sezon 3. bölüm izle.. Merhamet 23. bölümde Sermet, Şadiye'nin hapisten kurtulmasını sağlayacak önemli bir delile ulaşıyor. Şadiye konusunda derin bir nefes alan Narin, Fırat konusunda önemli bir karara varır. Fırat'ın iş hayatında Atıf'ın neden olduğu büyük sorunlar baş gösterir. Hesap sormak için Atıf'ın karşısına çıkan Fırat, o sırada Atıf'a gelen kötü bir haberle büyük zan altında kalacaktır.

Merhamet 23. bölüm fragmanı izle bu akşam Kanal D ekranlarında... Merhamet 23. bölüm fragmanı yayınlandı. Merhamet 23. bölüm sevenleri ile bu akşam Kanal D ekranlarında buluşacak. Merhamet yeni bölüm heyecan dolu. Merhamet 23. bölüm fragmanını buradan izleyebilirsiniz... Merhamet 23. bölümde Narin ile Fırat tartışmakta ve Narin' e, Fırat ağlayarak çok çirkin bir yaklaşımda bulunmuş ve her bağları kopmuştur. Merhamet yeni bölümde Irmak, Narin ile Fırat' ın yakınlaşması üzerinden sürekli oyunlar oynar ve kardeşinin Narin ile arasının bozulması işine gelmektedir. Merhamet 23. bölümde Narin herkesin cezasını almasını istemektedir.

Merhamet 22. Bölüm özet...

Merhamet 22. yeni bölümde Atıf, Narin’e bazı belgeler gösteriyor ve Narin duydukları karşısında çok şaşırıyor. Atıf, açılacak davaya Fırat’ın adının karıştırılması kararını Narin’e bırakıyor. Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışıyor ve beklenmeyen bir karar alıyor. Narin ve Atıf’ın büyük bir gizlilik içerisinde buluşması, Fırat’ın, Narin ile Atıf’ın gizli bir ilişki yaşadığını düşünmesine neden olur. Fırat’ın Narin ile yüzleşmesi ne şekilde olacaktır? Atıf, Narin’e bazı belgeler gösterir. Narin duydukları karşısında şaşkındır.

Yıllardır büyük bir aşkla sevdiği adamın gerçekte başka bir yüzü mü vardır? Atıf, açılacak davaya Fırat’ın adının karıştırılması kararını Narin’e bırakacak, Narin ise adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışacak ve beklenmeyen bir karar alacaktır.  Irmak’ı kaldığı otelde bulan Sermet, sırrını saklamak karşılığında Irmak ile olayların seyrini değiştirecek bir anlaşma yapar. Şadiye ve Zafer, Ali’nin yardımı ile buluşturulur . Hapishanede olan Şadiye, Zafer ile nasıl buluşacaktır ve buluşmada yaşananlar nelere yol açacaktır?

Kendi doğrularıyla kalbi arasında sıkışıp kalan Narin, sevdiğinin kaderini değiştirecek bir karar vermeden önce son bir kez Fırat’ın gözlerinin içine bakmak ve aşkını sınamak ister. Ancak Fırat’ın söyleyecekleri Narin’e bir tokat gibi çarpacaktır. Geçmiş öykülerde, Narin üniversiteye başlar. Babür, Narin’i bulmuş ve Ali’yi Narin’i izlemesi için görevlendirmiştir. Ali’nin görevi Narin’in çevresindeki muhtemel sevgilileri uzak tutmaktır. Girdiği işten kovulan Narin, Fırat’ın çekip gittiğini düşünerek acı çekerken, Fırat güzel bir ayrılık mektubu yazarak aniden Amerika’ya gidecektir. Fırat’ı apar topar ülkeyi terk etmeye mecbur bırakan olay nedir? Bıraktığı mektup Narin’e ulaşacak mıdır?


YORUMLAR