Merhamet 23. bölüm HD tek parça izle, Merhamet 23. bölüm yeni bölümü tek parça izle

Muhteşem Yüzyıl mı, A.Ş.K mı yoksa Merhamet mi? Diziler ve yarışmalar reyting listelerinde üst sıralara çıkabilmek için büyük bir yarış içerisinde...

Peki ama 25 Eylül akşamına hangi program damgasını vurdu. İşte SBT sonuçlarına göre dün akşamın galibi:

Merhamet 22.Bölüm 

25.09.2013 SBT TOP 100 AB[2012]

SIRA PROGRAM ADI KANAL AMR% SHR
1 MUHTEŞEM YÜZYIL STAR TV 10,99 29,67
2 MUHTEŞEM YÜZYIL - OZET (TKR) STAR TV 6,35 18,07
3 A.Ş.K. KANAL D 4,79 12,8
4 MERHAMET KANAL D 4,31 13,29
5 ERHAN ÇELİK İLE SHOW HABER SHOW TV 4,07 14,55

Özgü Namal ve İbrahimçelikkol'un başrolelrini paylaştığı Merhmamet, reytinglerde 4. oldu. 

 Merhamet dizisinin son bölümünde Narin zor bir karar vermek zorunda kalır.

Merhamet dizisinin 22. bölümünde Atıf, Narin'e bazı belgeler gösterir.. Narin duydukları karşısında şok geçirir. Atıf, açılacak davaya Fırat'ın adının karışıp karışmaması kararını Narin'e bırakır. Narin de gururlu ve vakur bir avukat olduğundan adalet duygusu ile aşkı arasında sıkışır ve beklenmeyen bir karar alır.

Narin ve Atıf'ın sır gibi buluşması, Fırat'ın, Narin ile Atıf'ın gizli bir ilişki yaşadığını düşünmesine sebep olur. Fırat'ın Narin ile yüzleşmesi bakalım nasıl olacak? Atıf, Narin'e bazı belgeler gösterir. Narin duydukları karşısında şaşkındır. Yıllardır büyük bir aşkla sevdiği herifin gerçekte bambaşka biri midir?

 

 

MERMAMET VE MERHAMETSİZLİK İKİLEMİ

Genel konusu itibariyle Anadolu'nun küçük bir yerleşim biriminden İstanbul'unbüyüleyici gecelerine uzanan bir yolculuğun hikâyesini anlatır Merhamet. Sevgi veya aşkın değil, zorundalığın birlikte tuttuğu bir ailede büyür Narin. Ve dişiyle tırnağıyla çalışır, üniversiteye gider, hukuk okur ve avukat olur.İstanbul'da düzgün ve standartların üzerinden bir hayat yaşamaya başlar. Gel gör ki herşey eski sevgilisinin karşısına çıkmasıyla değişir. Üstüne üstlük eski sevigliside nişanlıdır. Ama yavaş yavaş birbirlerine gönülleri kayar.

YAYIN SAATİ DEĞİŞTİ

Ayrıca yayınlandığı ilk günden beri çarşamba akşamları 20.00'da ekrana gelen dizi bundan sonra 22.00'da ekrana gelme kararı aldı.

Bu arada sosyal medyada Merhamet dizisindenki senaryo hataları da dolayı dizinin kalitesi düşürdüğüne yönelik eleştiriler de geliyor. Hatta senaristlerin tatilden çıkamadığını söyleyenler bile var.

Başladığı ilk günden beri kalitesini ortaya koyan ve kendinden ödün vermeyen Merhamet geçen sezon kafalarda soru işareti bırakarak bitmişti.  Bazen eleştirilen bazen beğenilen Merhamet dizisinin aslında Kahpe Rengi adlı romandan uyarlama.

 

 KAMERA ARKASI FOTOĞRAFLARI

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

Merhamet 22.Bölüm izle 25 Eylül 2013,Merhamet, Merhamet izle, Merhamet Yeni Bölüm izle, Merhamet Son Bölüm izle, Merhamet 22.Bölüm, Merhamet 22.Bölüm izle, Merhamet 22.Bölüm Tek Part izle, Merhamet 22.Bölüm Tek Parça izle, Merhamet 22.Bölüm hd izle, Merhamet 22.Bölüm full izle, Merhamet 22.Bölüm full hd izle, Merhamet 22.Bölüm online izle, Merhamet 22.Bölüm 25 Eylül 2013, Merhamet 22.Bölüm 25 Eylül 2013 izle


YORUMLAR