Merhamet 20. Bölüm izle, Merhamet 20. Bölüm hd izle

Merhamet 20. Bölüm full izle, Merhamet 20. Bölüm full hd, Merhamet 20. Bölüm seyret, Merhamet 20. Bölüm full seyret, Merhamet 20. Bölüm hd seyret.

Narin Şadiye'nin gözaltına alındığını öğrenip şoke oluyor. Sırlar ortaya çıkıyor. Narin geçmişiyle ilgili bazı bilmediği gerçekleri öğreniyor. Fırat'la Narin gittikçe yakınlaşıyor... Narin, Şadiye’nin cinayetten ötürü gözaltına alındığını öğrenmiştir. Fırat ile birlikte karakola gider ve konuyu araştırması için Sermet’ten bir iyilik istemek zorunda kalır. Narin, Şadiye’ye yardım elini uzatsa da, onun gerçekten suçlu olup olmadığı yönünde şüpheleri vardır. Irmak’ın İstanbul’da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Şadiye’nin suçsuzluğunu ispatlamak için önemli bir delil olan cinayet anı görüntüleri Irmak’ ta ne aramaktadır? Irmak’ın bu görüntüler ile ilgili planları vardır. Deniz, Narin ve Fırat arasındaki geçmiş hikâyesini öğrenmiştir. Deniz büyük bir seçimle yüz yüzedir. Kararı, Narin-Deniz dostluğunu derinden etkileyecektir.

Sırra kadem basan Atıf’ın durumu herkesi çok endişelendirmektedir. Atıf ise beklenmeyen bir yerde ilginç planlar yapmaktadır. Fırat ve Narin, Irmak’ın gitmesiyle hızla yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır , Fırat’ın Narin’in neden peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Narin’in öğrendiklerine tepkisi ne olacaktır? Geçmiş günlerde ise Narin, hukuk fakültesine kaydını yaptırabilmek için uğraşır. Lise diplomasını Yaslıhan’da bırakmış olan Narin, büyük bir çaresizlik içindedir. Üstelik yeni geldiği İstanbul’da kalacak yeri ve kimsesi yoktur.

MERHAMET 20.BÖLÜM İZLE

Deniz için çok zor bir seçim...
Narin, Şadiye’nin cinayetten ötürü gözaltına alındığını öğrenmiştir. Fırat ile birlikte karakola gider ve konuyu araştırması için Sermet’ten bir iyilik istemek zorunda kalır. Narin, Şadiye’ye yardım elini uzatsa da onun gerçekten suçlu olup olmadığı yönünde şüpheleri vardır. Irmak’ın İstanbul’da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Şadiye’nin suçsuzluğunu ispatlamak için önemli bir delil olan cinayet anı görüntüleri Irmak’ta ne aramaktadır? Irmak’ın bu görüntüler ile ilgili planları vardır. Deniz, Narin ve Fırat arasındaki geçmiş hikâyesini öğrenmiştir. Deniz büyük bir seçimle yüz yüzedir. Kararı, Narin-Deniz dostluğunu derinden etkileyecektir.

Deniz, Narin ve Fırat arasındaki geçmiş hikâyesini öğrenmiştir. Fırat ve Narin, Irmak’ın gitmesiyle hızla yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır , Fırat’ın Narin’in neden peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Kanal D’nin, yapımını Most Production’ın üstlendiği, yönetmenliğini M. Çağatay Tosun’un yaptığı, senaryosunu Mahinur Ergun’un kaleme aldığı, Hande Altaylı’nın “Kahperengi” isimli romanından ekrana uyarlanan sevilen dizisi “Merhamet” yeni sezon ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Merhamet 2. Sezon 20. Bölümde Neler Olacak?

 Fırat'la beraber karakola gider ve meseleyi araştırması için Sermet'ten iyilik istemek durumunda kalır. Narin, Şadiye'ye yardım etse de, aslında onun suçlu olup olmadığı konusunda şüphe duymaktadır. Irmak'ın İstanbul'da olduğundan kimsenin haberi yoktur. Peki Şadiye'nin suçsuzluğunu kanıtlamak için önemli bir kanıt olan cinayet anına dair görüntüler Irmak' ta ne aramaktadır? Irmak bu görüntüleri nasıl kullanmayı planlıyor? Deniz, Narin ve Fırat'ın geçmişini öğrenmiştir. Deniz Büyük bir seçimle yüz yüzedir. Alacağı karar, Narin - Deniz dostluğuna derinden tesir edecek. Ortadan kaybolan Atıf'ın durumu herkesi çok endişelendirmektedir. Atıf ise beklenmeyen bir yerde garip planlar tertiplemektedir. Fırat ve Narin, Irmak'ın gitmesiyle çabucak yakınlaşırken, geçmişteki büyük sır, Fırat'ın neden Narin'in peşinden gitmediği ve sonrasında olanlar ortaya çıkar. Narin'in öğrendiği şeylere nasıl tepki verecek? Geçmiş günlerde ise Narin, hukuk fakültesine kaydını yaptırabilmek için uğraşır. Lise diplomasını Yaslıhan'da bırakmış olan Narin, büyük bir çaresizlik içindedir. Üstelik yeni geldiği İstanbul'da kalacak bir yeri ve kimsesi yoktur.

MUHTEŞEM YÜZYIL AŞK-I DERUN İLE KIYASIYA KAPIŞAN MERHAMET DİZİSİ YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Başladığı ilk günden beri kalitesini ortaya koyan ve kendinden ödün vermeyen Merhamet geçen sezon kafalarda soru işareti bırakarak bitmişti.  Bazen eleştirilen bazen beğenilen Merhamet dizisinin aslında Kahpe Rengi adlı romandan uyarlama.

Merhamet yeni sezon ilk fragmanı (20.Bölüm)

SEZON FİNALİNDE (19.BÖLÜM) NELER OLMUŞTU?

ve ısrarla Narin'e cenazeye gittikleri o akşam Şadiye'nin nerede olduğunu sorup durur. Kaçamak cevaplar veren Narin çok zor durumda kalır. Narin'in vereceği cevaplar Deniz ile aralarının açılmasına ve kavgaya neden olur.

Dizide geçmiş gösterilirken Narin üniversiteyi kazanıyor ve kutlamayı Fırat'la yapıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde süpriz olaylarda oluyor. Babür ise bu yakınlıkğa nasıl tepki verecek.Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışıyorlar.Narin ve Şadiye'nin zor anları Narin ve Şadiye, karşılarında duran ve elindeki silahını kafasına dayamış babalarını intihar etmekten vazgeçirmeye çalışırlar. İkilinin bunu başarıp başaramayacağı merakla beklenirken, Necati'nin Hikmet'i kurşunladığı haberi gelir. Yoğun bakıma alınan Hikmet'in Fırat ve Sermet'e bıraktığı “barışın” vasiyeti, olayları daha da karıştırır. Şadiye'nin bebeği ne olacak?Dizinin geçmiş paralelinde ise Şadiye'yi zor günler bekler. Karnında bebeğiyle intihar eden Şadiye'ye Narin'in tepkisinin ne olacağı bilinmezken, aynı zamanda bebeğin akıbeti de merak konusu olur. Kardeşini bırakıp İstanbul'a gitmek ise Narin için oldukça zor bir durumdur.

Merhamet 19 Haziran Çarşamba günü sezon finali yapmıştı.

Merhamet kamera arkası fotoğrafları:

 

Bıçak altına yatmayan ünlüler doğal güzellikleri ile adlarından söz ettiriyorlar.

 İlgili Galeriler:

Genç oyuncu son olarak rol aldığı reklam filmiyle gündemde. Sosyal medyada çok konuşan reklam filminde bilgisayarın içine giren bir kızı canlandırıyor.

Yasemin Allen kimdir?

Suna Yıldızoğlu'nun kızı Yasemin Allen'i yakından tanıyalım... Ünlü bir kozmetik firmasının düzenlediği Yüz Güzeli yarışmasında finale kalan Allen, 11 yaşında gittiği Avustralya'da tam 7 yıl yaşadı. Orada sinema eğitimi gören Yasemin Allen, Türkiye'ye geldikten sonra da bir dizilerde oynamaya başladı.

 merhamet yeni bölüm, 20. bölüm, eylül 2013, izle, Merhamet Sezon Finali, 19.06.2013,Merhamet yeni bölüm, Merhamet Son Bölüm, Perşembe, izle,19.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 19.Bölüm seyret,Merhamet 19.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd izle,son bölüm hd izle,canlı,Merhamet Sezon Finali,ibrahim çelikkol,özgü namal,son bölüm,19 haziran 2013,Merhamet yeni bölüm,Merhamet Son Bölüm,Perşembe,izle,19.Bölüm,kanald,hd izle,Merhamet 19.Bölüm seyret,Merhamet 19.Bölüm full hd izle,yeni bölüm hd FULL İZLE


YORUMLAR