17 Nisan 2014 Perşembe
   29.05.2013 16:31:40

Merhamet 17.Bölüm fragmanı izle... Merhamet son bölüm fragmanı izle.. Merhamet 17.Bölüm 1. fragmanı izle. (Video) Merhamet yeni bölüm tek parça izle..

Merhamet 17.bölüm fragmanı izle,Merhamet 29 Mayıs,5 HAZİRAN, 17.Bölüm fragmanı seyret,Merhamet 17 Bölüm izle,Merhamet 17. Bölüm Full HD izle,Merhamet 17.Bölüm seyret,Merhamet son bölüm fragman izle

Merhamet 17. Bölüm fragmanı yayınlandığında sitemize eklenecektir.  

Narin kardeşi Şadiye ile birlikte yeni bir eve yerleşiyor. Fakat Narin ve Şadiye’nin babası evi gözetlemektedir. Şadiye hakkında duydukları yüzünden Şadiye’yi öldürmek ister.Bu arada Fırat’ın babası da Fırat’a silah çekmiştir.

Merhamet yine heyecan ve hüzün dolu sahneleriyle sevenlerini etkileyecek bir bölüm ile 29 Mayıs Çarşamba akşamı KANALD ‘de.

Merhamet yeni bölümde nihayet Narin, Şadiye'ye kavuşuyor. Sermet Şadiye'yi Narin'e karşı bir koz olarak mı kullancak? Narin ile Şadiye buluşmasında neler yaşanacak? Irmak ile Fırat ayrılıyor.

Merhamet 15. Bölüm 22 Mayıs Çarşamba Özet
Zalim bir baba ve yoksulluk içinde büyüyen 3 çocuğun hayatını anlatan Merhamet bu haftada ekranlara nefes kesen bir bölüm ile geliyor.

Narin ve Fırat bu hafta da çok fazla yakınlaşıyor. Geçen hafta babası ve kardeşi Şadiye ile buluşan Narin’i artık daha fazla sorun beklemektedir. Narin geçmişe olan öfkesini Narinin etrafındaki insanlara kusmaktadır. Şadiye artık Narin için tehlikeli bir beladır.
Fırat ile ayrılık kararı alan Irmak artık Narin ile Fırat arasında bir bağ olduğundan emin olmuştur ve Narin’e bu ilişkiyi itiraf etmesi için ısrar etmektedir.Ama bu hiç de kolay olmayacaktır.

Dram dizisi olarak ekrane gelen ve kısa sürede kendi kitlesini oluşturan Merhmet bu akşam yeni bölümüyle ekrana geliyor. Geçen hafta yayınlanmayan ve hafta içi Meryem Uzerli hakkında epey konuşulan Muhteşem Yüzyıl ise 100. bölümü ile Starda yayınlanacak. BAkalım Merhamet yeni bölümü ile reytinglerde ne kadar başarılı olabilecek. Merhamet yeni bölümüyle 29 Mayıs Çarşamba akşamı 20.00′de Kanal D de.

BÜYÜK BULUŞMA
Merhamet yine heyecan ve hüzün dolu sahneleriyle sevenlerini etkileyecek bir bölüm ile 29 Mayıs Çarşamba akşamı Kanal D'de. Sermet Şadiye'yi Narin'e karşı bir koz olarak mı kullancak? Narin ile Şadiye buluşmasında neler yaşanacak?

ÖZGÜ NAMAL HAKKINDA TWITTER'DA KONUŞULANLAR:

furby ‏@furkanqa 
Annem bana karımın Özgü Namal'a benzemesi şartını koşmuştu.

YAĞMUR ‏@ozguyalin 
En büyük hayallerimden bazıları Özgü Namal ile tanışıp abla kardeş gibi olmak > <3 :)

Özlem D. ‏@ozlemdemrr 
Bu merhamet ne dizi arkadaş?! Burçin Terzioğlu, Özgü Namal oyunculuğun zirvesinde !

Bambinos ‏@sema_soysal 
Narin'i Özgü Namal'dan daha iyi kimse canlandıramazdı. #merhamet ! ✌

Hakan Özdemir ‏@hknzdmr92 
o merhamet dizisindeki özgü namal'ın küçüklüğü benim kardeşim olsa her gün düzenli olarak döverdim

FURKANKIZILAY ‏@FURKANKIZILAY 
merhametteki özgü namal'ın küçüklüğünü oynayan kız başarılı :)

 

Yorumlar

Yorumunuz alındı!

Yorumunuz başarıyla kaydedilmiştir ve onaylandıktan sonra yayına alınacaktır.

İsim gerekli!

Mesajınızı yazınız!