Medcezir Yerli Dizi - Yeni Bölüm Star Tv Canlı Yayın Akışı 15.11.2013

Medcezir 9. Bölüm Star Tv Canlı İzle, Medcezir 9.Bölüm direk izle.

Medcezir canlı izle, medcezir son bölüm izle, medcezir yeni bölüm izle, medcezir 15 kasım bölümü linkleri haberimizin detayındadır. Kısa sürede büyük beğeni toplayan Star TV'nin dizilerinden Medcezir'de diziseverleri bakalım neler bekliyor. İşte Medcezir yeni bölüm ayrıntıları... Taner Ölmez'in rolü için değişimi.

ROLE HAZIRLANMAK İÇİN...
MedCezir'de Yaman'ın en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran Taner Ölmez, rolüne hazırlanmak için bakın neler yapmış? 'Kayıp Şehir' dizisiyle ünlenen Taner Ölmez, yeni sezonda 'Medcezir'le seyirci karşısına çıktı.

AYLAR ÖNCESİNDEN...
Yaman'ın (Çağatay Ulusoy) en yakın arkadaşı Mert'i canlandıran oyuncu, rolü için aylar öncesinden yoğun bir çalışma temposuna girdiğini söyledi.

KİLO VE SAÇ!
İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı öğrencisi olan Ölmez, kendisinden daha genç bir karakteri canlandırdığı için 7 kilo vererek zayıfladığını ve saçlarını uzattığını belirtti.

Star Tv ekranının yeni dizisi Medcezir fenomen olma yolunda emin adımlar ile ilerliyor. Başrollerini Serenay Sarıkaya ve Çağatay Ulusoy'un paylaştığı dizi cuma akşamlarına damga vurmaya devam ediyor. Bu akşamda sürekleyici bir bölüm ile sevenlerinin karşısına çıkacak olan Medcezir dizisinde neler yaşanacak? Medcezir 9.Bölüm Yaman hayatına bembeyaz bir sayfa açacak. Peki bu yeni sayfa da kimler yer alacak ve nasıl şekillenecek? İşte bu soruların cevapları bu akşam saat 20:00'de Star Tv ekranlarında cevaplarını bulacak? 

Medcezir,Medcezir izle,Medcezir 9.Bölüm,Medcezir 9.Bölüm izle,Medcezir 9.Bölüm hd izle,Medcezir 9.Bölüm full izle,Medcezir 9.Bölüm full hd izle,Medcezir 9.Bölüm online izle,Medcezir 9.Bölüm tek parça izle,Medcezir 9.Bölüm tek part izle,Medcezir seyret,Medcezir 9.Bölüm seyret,Medcezir 9.Bölüm hd seyret,Medcezir 9.Bölüm full seyret,Medcezir 9.Bölüm full hd seyret,Medcezir 9.Bölüm tek parça seyret,Medcezir 9.Bölüm tek part seyret,Medcezir 9.Bölüm indirmeden seyret.

Star Tv'nin her hafta merakla beklenen dizisi Medcezir'in 9.Bölümünde neler yaşanacak? İşte dizinin bu haftaki özeti.

Yaman, hayatında yeni bir sayfa açıyor! Orkun’un ihaneti Mira’nın canını acıtsa da, aklındaki soru işaretlerini yanıtlamış olur. Bundan sonra hayatına hissettiği gibi yön verecektir. Yaman’la karşı karşıya geldiklerinde de bu kararını hayata geçirir. Ancak Orkun’un Mira’dan vazgeçmeye niyeti yoktur. Kaleyi içten fethetmek için Sude ve Faruk’u kullanacaktır. Üniversiteye başladığı ilk gün hayatında yeni bir defter açan Yaman, ilk sayfaya da Mira’nın adını yazacaktır.

Medcezir 9.Bölüm fragmanı


YORUMLAR